وزارت دادگستری را جایگزین بالای منهتن دادستان فدرال جفری برمن با SEC رئیس Jay کلیتون

جی کلیتون رئیس ایالات متحده بورس و اوراق بهادار کمیسیون شهادت در سنا بانکداری مسکن و امور شهری در جلسه کمیته "

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

جی کلیتون رئیس ایالات متحده بورس و اوراق بهادار کمیسیون شهادت در سنا بانکداری مسکن و امور شهری در جلسه کمیته "نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار" در روز سه شنبه, دسامبر. 10, 2019. (عکس توسط بیل کلارک/CQ-Roll Call, Inc طریق گتی ایماژ)

بیل کلارک

در یک خیره کننده جمعه شب اعلام وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: آن را به جای بالا دادستان فدرال در منهتن جفری برمن با زمان کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay Clayton.

وجود داشته است هیچ گونه نشانه ای که برمن بود ترک های معتبر پست از ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک به طور داوطلبانه و یا در غیر این صورت.

دادستان کل ویلیام Barr, برمن رئیس گفت: دادستان بود "پله" را به عنوان او اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را معرفی کلیتون به جای او.

برمن که در این پست برای دو و نیم سال به عنوان روز جمعه بود و هنوز هم گزارش نظارت بر تحقیقات جنایی را به تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی سابق شهر نیویورک شهردار و خودش سابق آمریکا وکیل برای SDNY.

جولیانی از بازگردانده شدن چشم ممکن است لابی نقض قانون مربوط به تلاش های خود را به مقامات اوکراین به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. دو جولیانی همکاران لو Parnas و ایگور Fruman شد با عنوان جرم جنایی متهم توسط برمن را در سال گذشته است.

برمن در سال گذشته تسلیم قاچاق جنسی کودکان اتهامات عنوان شده علیه ثروتمند سرمایه گذار جفری اپستاین سابق, دوست, از صدای شیپور که کمتر از دو ماه پس از دستگیری کشته شده خود را در منهتن فدرال زندان است.

و او قبلا به دست آمده از گناه درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل مایکل کوهن به چندین جرائم مالی.

همچنین در سال گذشته گزارش شد که SDNY بود در میان یک گروه از فدرال تحقیقی اشخاص بود که کاوش آیا Deustche بانک تا به حال با پیروی ضد پول شویی و سایر قوانین. دویچه بانک نیز قرض داده میلیاردها دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت و شرکت های تحت کنترل خانواده او پسر در قانون Jared کوشنر.

کلیتون است قبلا به عنوان یک دادستان و گزارش خواهد بود که برای اولین بار غیر دادستان منجر به SDNY. او قبلا یک شریک در سفید-کفش حقوقی سالیوان و کرامول.

Preet Bharara که برمن جایگزین پس از اخراج توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر پرسید: "چرا یک رئیس جمهور خلاص شدن از شر خود دست برداشت ما وکیل در SDNY در شب جمعه کمتر از 5 ماه قبل از انتخابات؟"

Bharara بعدا نوشت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر "اجازه دهید من قوی تر بود اینجا. برمن 'پله' است bull----. او از کار اخراج شد."

منطقه جنوبی نیویورک در نظر گرفته شده است یکی از — اگر نه بالا — فدرال دادسراها در ایالات متحده با توجه به جابجایی قابل توجهی از پرونده های جنایی مربوط به تروریسم و موسسات مالی و بالا مشخصات متهمان جنایی.

دفتر prosecutes فدرال جرائم در منهتن, برانکس, شهرستان Westchester و پنج سایر استان ها فقط در شمال شهر نیویورک است.

جفری برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک امتیاز به یک عکس از جفری اپستین به عنوان او اعلام کرد که سرمایه را به اتهام قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی و توطئه برای ارتکاب قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی در نیویورک, ایالات متحده, جولای 8, 2019.

شانون استاپلتون | ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن است منصوب کنونی آمریکا وکیل نیوجرسی, Craig Carpenito برای خدمت به عنوان سرپرست ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک در حالی که سنا در نظر رئیس جمهور نامزدی Clayton.

در بیانیه روز جمعه بار گفت: Clayton "برای سه سال گذشته Jay شده است یک بازی فوق العاده موفق SEC رئیس نظارت بر تلاش برای نوسازی مقررات بازارهای سرمایه, محافظت از خیابان اصلی سرمایه گذاران, افزایش, آمریکا رقابت و چالش اعم از مسائل مربوط به امنیت سایبر به COVID-19 بیماری همه گیر."

""خود را مدیریت تجربه و تخصص در مقررات مالی او را به یک پس زمینه ایده آل برای رهبری دادستان ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک و او را جانشین شایسته برای بسیاری از چهره های تاریخی که برگزار کرده اند که ارسال."

"به نمایندگی از رئیس جمهور تشکر میکنم جی برای پذیرش این نامزدی و من مشتاقانه منتظر به کار با او زود است."

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن