کاخ سفید به دنبال جلوگیری بودجه برای coronavirus تست و ردیابی در امداد لایحه

کاخ سفید در تلاش است برای جلوگیری از میلیاردها دلار برای coronavirus تست و تماس با ردیابی در آینده محرک امداد

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399

کاخ سفید در تلاش است برای جلوگیری از میلیاردها دلار برای coronavirus تست و تماس با ردیابی در آینده محرک امداد لایحه دو حزب جمهوری خواه منابع گفته NBC News, حتی به عنوان عفونت افزایش در سراسر کشور و آمریکایی ها صورت مدت زمان طولانی انتظار برای دریافت نتایج آزمون میان تقاضا بالا است.

سنا توافق قانونگذاران در یک استراحت با دولت در حال هل دادن به عقب و در تلاش برای نگه داشتن پول برای تست و ردیابی در این لایحه منابع گفته NBC News. برخی از مقامات کاخ سفید این گزارش بر این باورند جدید پول نباید اختصاص داده شده برای تست چون قبلی بودجه باقی می ماند unspent.

کاخ سفید کاهش یافته است CNBC درخواست برای نظر. واشنگتن پست اولین گزارش اخبار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین می خواهد برای جلوگیری از میلیاردها دلار است که نسبت به بانکها و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پنتاگون و وزارت امور خارجه برای مبارزه با این بیماری همه گیر در این پست گزارش روز شنبه با استناد به افراد آشنا با این مذاکرات.

در حالی که در حال حرکت به بلوک تست کمک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا با استفاده از قانون به صندوق اولویت های نامربوط به این بیماری همه گیر مانند جدید FBI ساختمان با توجه به پست.

کاخ سفید در تلاش برای جلوگیری از بودجه برای تست می آید پس از دولت تکیه بیش از حد خوش بینانه مدل که پیشنهاد ایالات متحده نقل مکان کرد و گذشته اوج شیوع این بیماری در فصل بهار با توجه به گزارش در نیویورک تایمز. به عنوان یک نتیجه دولت تحت فشار قرار دادند به بازگشایی اقتصاد و منتقل مسئولیت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر از دولت فدرال ایالات متحده با نتایج فاجعه بار با توجه به زمان.

رئیس جمهور تهمت است به نام coronavirus تست یک "شمشیر دو لبه" و پیشنهاد تجمع در مبارزات انتخاباتی در Tulsa, اوکلاهما که مقامات باید آهسته تست کردن. مقامات کاخ سفید بعد گفت: تهمت بود شوخی کرده است.

اما این بار گزارش به تصویر کشیده یک رئیس جمهور احساس می کند که جعبه به دلیل موارد شمارش به ناچار افزایش می دهد که بیشتر مردم در حال آزمایش انداختن بازگشایی اقتصاد و آسیب رساندن به انتخاب مجدد او شانس.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنگامی که مواجه با یک نمودار نمایش صعودی عفونت در ایالات متحده را رد کرد و داده ها را در یک فاکس نیوز مصاحبه گفتن لنگر کریس والاس که اگر ملت آزمایش کمتر وجود خواهد داشت کمتر از موارد. ایالات متحده آمار یک رکورد 77,225 موارد جدید در جولای 16, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

"کریس چرا که ما باید بزرگ تست چرا که ما بهترین تست در جهان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "اگر ما نمی توانیم به تست شما نمی خواهد بود قادر به نشان می دهد که نمودار. اگر ما آزمایش نیمی به همان اندازه تعداد کسانی که خواهد بود."

سناتور. میچ مک کانل رهبر اکثریت است که انتظار می رود به پرده coronavirus طرح امداد این هفته آینده که مجلس سنا می گرداند از آن دو-هفته چهارم جولای زنگ تفریح. خواه در هفته گذشته گفت که "بچه ها در مدرسه و شغل و مراقبت های بهداشتی هستند به احتمال زیاد به تمرکز این لایحه است."

رهبران دموکراتیک برگزار شد و ایران با کنترل سنا اذعان کرد در اوایل این ماه که آنها نیاز به تایید کمک های بیشتر برای مبارزه با این بیماری را گسترش حمله در حالی که حمایت از اقتصاد و آموزش دانش آموزان است.

کاخ سفید مذاکرات آمده است که به تعدادی از تایید coronavirus موارد همچنان به سنبله در سراسر کشور. ده ها تن از کشورها مواجه resurgences پس از بازگشایی اقتصاد خود را. نه تنها ایالات متحده باید این ویروس را تحت کنترل و فقط سه نفر از آنها در مسیر شامل Covid-19 با توجه به پیگیری پروژه Covid عمل در حال حاضر.

روز شنبه, ایالات متحده گزارش 71,558 جدید موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز به مناسبت دومین روز متوالی است که کشور به خود دیده است حداقل از 70000 مورد جدید. روزانه به طور متوسط موارد جدید را افزایش داده اند 18.34% در سراسر کشور نسبت به یک هفته پیش از روز شنبه با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز " داده است.

Coronavirus شیوع در سراسر جهان گسترش با بیش از 14 میلیون مورد تأیید و بیش از 597,000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا به حال بیش از 3.6 میلیون نفر و حداقل 139,302 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه بیش از هر کشور دیگر.

-- CNBC یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن