Juneteenth می دهد شرکت های بزرگ امریکا فرصتی برای عمل به وعده مبارزه با نژاد پرستی زیر جورج فلوید را به قتل

برای 25 روز آمریکایی را خواستار شده است از این کشور مدنی و رهبران شرکت های بزرگ برنامه های خود را برای مقابله

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399

برای 25 روز آمریکایی را خواستار شده است از این کشور مدنی و رهبران شرکت های بزرگ برنامه های خود را برای مقابله با خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در طول تظاهرات که گریبانگیر ملت پس از کشتن جورج فلوید.

روز جمعه Juneteenth بسیاری از این رهبران باید در اولین فرصت اقدام به قرار دادن شعارهای که جریان پس از روز یادبود زمانی که فلوید درگذشت, در بازداشت, مینیاپولیس, افسران پلیس. J. P Morgan مدیر عامل جیمی Dimon است گفت: این بانک است "متعهد به مبارزه علیه نژاد پرستی و تبعیض است." BlackRock را لری خبرچین گفته این شرکت را "تحمل" کاستی در برابری نژادی در و دیوار خود را.

فعالان امیدواریم که این فرصت البته نمادین خواهد بود بخشی از مسیر را تغییر دهید.

"نمادها آثار فرهنگی است که حرکت رو به جلو و پیشرفت همه چیز. شما نیاز به آن به عنوان سمبل همه چیز به خاطر این است که چگونه جنبش تبدیل به نهادینه گفت:" دکتر لین پری Wooten رئیس Dyson دانشکده حسابداری و مدیریت در دانشگاه کرنل.

19 ژوئن جشن گرفته است به عنوان Juneteenth سالگرد روز در سال 1865 که آمریکا اعلام کرد در تگزاس که بردگان آزاد بودند — بیش از دو سال پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن امضا رهایی ا ... که تاخیر یک "نماد آزادی هنوز به طور کامل تحقق یابد" برای سیاه پوستان در امریکا, یادداشت های خلاق جمعی از نیویورک یک سازمان خلاق است که با این نسخهها کار با سیاه زندگی مهم جنبش است.

برای رهبران این کشور آن است که داده ها با یگدیگر از یک مشکل آمریکایی ها به طور فزاینده ای با درخواست از آنها برای کمک به حل: موانع است که در ادامه به برگزاری پوستان در قرن و نیم پس از.

ميانه سیاه خانواده صاحب یک کمی بیش از 2 درصد از ثروت متعلق به ميانه سفید خانواده با توجه به موسسه مطالعات سیاست.

Coronavirus همه گیر به نظر می رسد که بیشتر تشدید که تقسیم. از فوریه تا مارس, 41 درصد از کسب و کارهای کوچک متعلق به مردم سیاه و سفید بسته شده اما تنها 17 درصد از کسانی که متعلق به مردم سفید بسته با توجه به استنفورد موسسه تحقیقات سیاست اقتصادی. مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند نزدیک به 13 درصد از جمعیت آمریکا ساخته شده اما تا 23 درصد از همه Covid-19 مرگ و میر ناشی از ژوئن 3, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در ماه مه سفید و نرخ بیکاری پایین رفت و از ماه قبل که نرخ بیکاری در واقع علامت است.

"در این لحظه که بسیاری از این شرکت ها همان گفته اند که آنها موضع خود را کارمندان و آنها را به وحشت انداخته قتل جورج فلوید و بسیاری دیگر از مردم سیاه و سفید و سپس آن را نیز در یک لحظه به اذعان نژادپرستی پخته شده به اقتصاد این کشور و شرایطی که تحت آن سیاه پوستان مجبور به زندگی می کنند به منظور ساخت این کشور گفت:" لورا مورگان رابرتز استاد در دانشگاه لی کنگ چيان دانشکده مدیریت کسب و کار و نویسنده کتاب "نژاد, کار و رهبری: مثبت سازماندهی در یک جامعه جهانی."

Altria نایک و J. C. Penney در میان کسانی که به ارائه کارکنان Juneteenth به عنوان یک پرداخت companywide تعطیلات. گوگل خواست کارکنان خود را برای لغو همه غیر ضروری جلسات برنامه ریزی شده برای این روز است. مجلس نانسی پلوسی گفته خانه را حذف پرتره از چهار نفر از پیشینیان خود بودند که Confederates. برخی از ایالات آمریکا تلقی دولت, تعطیلات, در حالی که دیگران مانند نیویورک در حال هل دادن به آن اضافه کنید.

"من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم این زمینه گفت:" Wooten. او فکر ایجاد مارتین لوتر کینگ جونیور در روز به عنوان یک روز تعطیل در سال 1983 تنها چنین بزرگداشت او را تجربه در طول عمر خود, او گفت:.

به عنوان یک نماد هر چند Juneteenth هنوز در حال جهانی به عنوان جشن پرداخت و بعد خاموش.

Comcast و خارج در میان کسانی که داده اند و نه کارکنان خود را برای تعطیلات هر چند هر دو متعهد شده اند که منابع به سمت مقابله با نابرابری نژادی.

نه همه شرکت ها در یک موقعیت را به راحتی از اعطای یک روز تعطیل است. سازمان های کوچکتر و یا کسانی که در حال مبارزه ممکن است توانایی مکث از کار. برای کسانی که در صنایع مانند مواد غذایی و یا تولید یک روز بزرگتر عواقب نه همه آنها مثبت برای جامعه است.

و بدون مراقبت از نمادها می تواند به سرعت از دست داد. روز یادبود است که اغلب دیده می شود به عنوان یک روز برای cookouts و بازدیدکننده داشته است ساحل به عنوان آن را برای گرفتن یک لحظه برای بزرگداشت کسانی که در وظیفه فعال است.

Oreo صاحب Mondelez خواستار پرداخت روز آن را ارائه کارکنان یک روز "بازتاب" به آدرس نگرانی های آن می تواند در غیر این صورت به عنوان یک آخر هفته سه روز گفت: لوری Guzzinati سر از شرکت های بزرگ و دولت در امور شرکت. Mondelez ارائه شده است داخلی و منابع خارجی به کارمندان کمک می کند بهترین استفاده را از این زمان است.

"آنچه ما شنیده از همکاران ما این است که آنها می خواستند برای حفظ آن روز به فضایی برای انعکاس و یادگیری," او گفت:.

Facebook بزرگداشت تعطیلات با اجباری بعد از یادگیری و لغو همه دیگر جلسات شرکت هر چند نمی دادن کارکنان روز خاموش. اما رسانه های اجتماعی غول پیکر نیز مقابله با این واقعیت است که شش سال به تنوع تلاش های نیروی کار خود را از 3 درصد به 3.8%.

این شرکت در روز پنج شنبه اعلام کرد آن است که ارتکاب 200 میلیون دلار به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و سازمان است. همچنین متعهد به افزایش نمایندگی از مردم از رنگ در این شرکت رهبری به 30 درصد طی پنج سال آینده.

"Juneteenth اولین بار است که نشانگر ارسال-ملی خشم — ما قطعا نمی بینم از این همه توجه [وگرنه]" گفت: کارن Boykin-شهرهای مشاور ارشد در شرکت ارتباطات سرد Verbinnen و نایب رئیس NAACP ملی هیئت مدیره.

"اگر این یک نشانگر شش ماه از در حال حاضر, ما باید انتظار شنیدن از اقدامات ملموس از شرکت ها و دولت ها که واقعا نگاه کنید به آدرس سیستمیک نژادپرستی که آفت ما است."

در شش ماه وجود خواهد داشت یک مناجات از سوالات سرمایه گذاران و مشتریان و کارکنان می توانید بپرسید از جمله این Boykin-شهرهای گفت:

  • یک شرکت تکمیل الگوبرداری از آن جایی که نشسته بر تنوع?
  • آن است که برگزاری آن مدیران پاسخگو برای بهبود کسانی که معیارهای ؟
  • آیا یک رئیس تنوع افسر ؟ اگر چنین است, چه نوع از منابع است که این شرکت ارائه آنها ؟ آنها گزارش خود را به هیئت مدیره ؟
  • یک شرکت تجدید نظر ارجاع برنامه های است که می تواند به تشویق "مانند استخدام مانند"?
  • آن است که تنوع بخشی به تامین کنندگان خود را?

Darden را رابرتز ارائه سوالات بیشتر:

  • آن را خطاب به دستمزد و شرایط زندگی کسانی که در پایین اقتصادی نردبان دانستن اینکه افزایش حداقل دستمزد را به نفع آمریکایی های سیاه و سفید?
  • آن را تاسیس نظارت از بسیاری از کمک های مالی شرکت های داده شده زیر فلوید را قتل به دست پلیس ؟

اگر پاسخ رضایتبخش مشتریان باید قدرت رابرتز گفت. او اشاره کرد که 1955-56 انتخاب شد Montgomery bus boycott که باعث شد رزا پارکس و کمک به مارتین لوتر کینگ جونیور ظهور به عنوان یک رهبر ملی بود یک مصرف کننده مبتنی بر رویداد.

"در صورتی که تا به حال هزینه اتوبوس شرکت پول آنها نمی خواهد باید در مورد فکر یکپارچه کردن اتوبوس," او گفت:.

افشا: Comcast یک شرکت مادر CNBC.

CNBC ملیسا Repko و سالوادور رودریگز کمک به این داستانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب