14 راه برای تقسیم یک اتاق است که شما را در فضا احساس بزرگتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.این که آی

توسط ELEMENTORSITE در 27 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این که آیا شما یک آپارتمان استودیو یا آپارتمان یک خوابه در خانه اوقات خود را در فضای کاملا ساخته شده راه شما می خواهم. در حالت ایده آل یک بیت از رنو (یا فقط یک بزرگتر محل) خواهد بود اما گاهی اوقات قیمت و زمان و انرژی خود را صاحبخانه قوانین سنگین تر بودن از مزایای تغییر اتاق. اگر شما نمی توانید اضافه کردن دیوار اتاق تقسیم هستند یک گزینه مقرون به صرفه است که می تواند کمک به شکستن فضا و اضافه کردن یک چلپ چلوپ از سبک و شخصیت خود را به یک اتاق.

تاشو تقسیم و پرده ها فقط به عنوان مفید به عنوان منحصر به فرد تر تقسیم کننده اتاق و گزینه های مانند کتابخانههای بزرگ و متحرک گیاه دیوار. تقسیم اجازه می دهد تا شما را به بهینه سازی خود را در اتاق خواب کوچک, اتاق نشیمن و فضاهای دیگر را به میل خود. شما به راحتی می توانید تغییر دهید تا طرح ارائه حریم خصوصی اضافی به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی و یا فقط ایجاد یک تغییر از مناظر.

جلوتر ببینید 14 نمونه های مختلف از چگونه شما می توانید با استفاده از پرگار تقسیم اتاق به ایجاد یک فضای سفارشی که اجاره - و بودجه پسند.

Bookworm یا نه یک قفسه کتاب می تواند شیک و موثر راه برای شکستن فضا و جدا کردن "اتاق" و یا مناطق. این پنسیلوانیا زیر شیروانی قرار دادن در یک کارخانه نساجی را نشان می دهد چگونه یک قطعه مانند این می تواند شبیه آن تقریبا ساخته شده را به فضا.

یک دیوار از گیاهان چیز کامل به بخش کردن فضا را برای حفظ حریم خصوصی است. این فریبنده گیم لافت با استفاده از قفسه بندی واحد برای نزدیک کردن اتاق خواب منطقه در حالی که همچنین ارائه یک قطعه بیانیه و یک فضای کاری. بحث در مورد مدبر!

3. پرده به بخش خارج منطقه خواب

به صورت فوق العاده کوچک زندگی, شما باید برای به دست آوردن خلاق است. پرده ها معمولا یک گزینه عالی به نوبه خود در آن موارد به عنوان نشان داده شده در این itty bitty تریلر. هنگامی که شما نمی توانید به درب و یا حتی foldable, تقسیم, جدا کردن فضاهای با پارچه باعث می شود یک دنیا تفاوت.

4. اضافه کردن کشویی درب انبار

برای کمی بیشتر از یک DIY-سنگین پروژه شما می توانید یک کشویی درب انبار برای شکستن فضا است. این DIY نمی کند نیاز به یک پیمانکار و یا مجوز. این خانه در والنسیا نشان می دهد که چگونه شما می توانید به راحتی جدا باز طرح طبقه یا استودیو با یک درب کشویی.

5. شامل برش صفحه نمایش تاشو

از ویژگی های صفحه نمایش های تاشو از VT Wonen که تا کمی وزن بصری. این نیز در کاستورهای که باعث می شود آنها را آسان به حرکت در اطراف.

6. شکستن یک منطقه با مبلمان

شما همیشه مجبور به خرید بروید برای نام تجاری جدید دکور یا تقسیم به تقسیم کردن فضا. این لوس آنجلس استودیو نشان می دهد که چگونه شما می توانید شکستن یک اتاق با مبلمان شما در حال حاضر در این مورد نیمکت—ساخت مطمئن شوید که شما در حال خواب در فضا احساس جداگانه به اتاق نشیمن خود را حتی بدون یک درب.

7. تقسیم بسیار متفاوت اتاق با قفسه

انباشته از قفسه IKEA شد قاب با millwork در این چلسی آپارتمان برای ایجاد یک مانع بین یک تابعی entryway و یک اتاق خواب. نه تنها آن را به عنوان یک دیوار, اما آن را همراه با مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی اضافی ،

جودی راس: 5 سبک ترفند برای باز کردن خود را در فضای کوچک - آپارتمان درمانی تصویری

تقسیم یک اتاق به این معنا نیست شما باید به ایجاد یک "دیوار." به جای چشمی بسته شدن همه چیز بازی با سطوح مختلف در داخل یک اتاق به جای. این اتاق کودک با تخت بالا ایجاد شده توسط استودیو Oink.

9. بخش کردن فضا با یک فرش

در حالی که به صندلی و نیمکت و میز کمک به ایجاد این منطقه در دیترویت لافت شبیه خود اتاق جداگانه فرش چیزی است که واقعا آن را می کشد با هم. با استفاده از رنگ است که عمیقا در تضاد برابر طبقه خود را می تواند کمک به ایجاد "مرزهای" در فضا.

10. هنر و صنعت موقت تقسیم

حتی اگر شما نمی توانید ساختاری جدید نصب به دیوار و یا درب موقت آنهایی که نگاه متقاعد کننده دائمی کار فقط به عنوان به خوبی. صاحبان این هلندی, خانه, خلاق ساخته شده و دو پارتیشن های چوبی برای جدا کردن بچه های خود را' تخت, اجازه می دهد برای یک کمی بیشتر به حریم خصوصی و کوچک entryway.

11. پرده و کنسول خود را خاموش اتاق خواب

ترکیبی از پرده و کابینت و یا کنسول فورا می توانید تقسیم یک اتاق به. ساختار بسیار شبیه دیوار است که شما باید خود را متقاعد تنگ, استروژن, دنج, استودیو یک اتاق خواب ،

12. جداگانه یک فضای چند منظوره

یک میز قفسه کتاب و میز ناهار خوری در این آپارتمان میامی نشان می دهد که چگونه قطعات راست می توانید یک استودیو احساس مانند آن را در واقع اتاق و یا حداقل در مناطق تعیین شده. شما یک محل به غذا خوردن و خواب و کار—بدون درب های لازم است.

13. ترکیب یک نوار جدول

ذخیره سازی اضافی و یک تقسیم کننده اتاق? این یک پیروزی مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید. قسمت زیرین این نورد سبد خرید میز در اوکلند آپارتمان در خدمت به عنوان یک فرم متحرک از سازمان است. نه تنها این, اما آن را می شکند تا فضای بین آشپزخانه و بقیه از خانه ایجاد یک مینی منطقه ناهار خوری.

14. نصب گردنبند و یا دیگر آویختن دیوار

اگر آن را به سادگی یک ورودی است که شما را در جلوگیری از واقعا جدا کردن خود را در فضاهای پرده از دانه یکی از ساده ترین راه حل است. این Brooklyn آپارتمان را نشان می دهد که چگونه به راحتی آنها در ترکیب با محیط اطراف خود را در حالی که هنوز ساخت متمایز مانع بین دو فضا.

دوباره ویرایش از یک پست در اصل منتشر 4.23.14-NTtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب