Juneteenth چهره یک راه دشوار است برای تبدیل شدن به یک دولت فدرال و ممکن است بازار تعطیلات

به رسمیت شناختن رسمی از Juneteenth روز بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده به دست آوردن کشش در شرکت های ب

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

به رسمیت شناختن رسمی از Juneteenth روز بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده به دست آوردن کشش در شرکت های بزرگ امریکا با تعداد فزاینده ای از کسب و کار و دولت با اذعان به تعطیلات.

اما روز چهره یک راه دشوار است برای تبدیل شدن به یک تعطیلات فدرال و احتمالا حتی دیگر جاده به تبدیل شدن به یک تعطیلات برای بازارهای مالی اگر سابقه هر گونه راهنمای.

توییتر هدف نایک و NFL در میان اشخاص بسته شدن دفاتر دادن به کارکنان پرداخت می شود و بعد خاموش و یا ارائه تعطیلات پرداخت. جی پی مورگان چیس و PNC خواهد شد شعب بانک ها زود است. این هفته فرمانداران ویرجینیا و نیویورک اعلام کرده اند برنامه های خود را قرار داده است كه قانون آن را به دولت رسمی تعطیلات.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران در حال کار بر روی صورتحساب آن را به یک تعطیلات فدرال از جمله جمهوری خواه ایالت John Cornyn و دموکرات در کنگره Sheila Jackson Lee, هر دو از تگزاس. علاوه بر این, کالیفرنیا دموکراتیک بهداشت ، کامالا هریس می گوید: او را جلو شبیه قانون همراه با سنسور. Cory Booker, D-N. J., تینا Smith, D -, Minn. و Ed Markey D-توده.

اعضای واشنگتن ویزاردز و واشنگتن عرفا تیم بسکتبال مارس به MLK یادبود برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به مناسبت آزادی از بردگی در 19 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

Michael A. McCoy | گتی ایماژ

گسترده به رسمیت شناختن Juneteenth می آید در پی در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی نظاممند دنبال کشته شدن چند سیاه و سفید آمریکایی به دست پلیس از جمله جورج فلوید Breonna تیلور و Rayshard بروکس.

تعطیلات خود را یک جا رختی از "ژوئن" و "قرن نوزدهم" علائم 19 ژوئن 1865 روز اتحادیه ارتش مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر وارد گالوستون تگزاس به اطلاع بردگان وجود دارد که جنگ داخلی به پایان رسید و برده داری شده بود را لغو کرد. وی دو سال پس از تصویب رئیس جمهور آبراهام لینکلن رهایی اعلام و چند ماه پس از مؤتلفه ژنرال رابرت لی ابراهيم تسلیم. در 155 سال پس از به روز تکامل یافته و به یک جشن لغو برده داری سیاه تاریخ و فرهنگ.

تبدیل شدن به یک تعطیلات فدرال

ایجاد یک تعطیلات فدرال نیاز به یک قانون در کنگره است. حتی کسانی که تعطیلات فقط به کارمندان فدرال و منطقه کلمبیا با کشورهای چپ به صورت جداگانه تصمیم گیری در خود تعطیلات قانونی. Juneteenth شده است یک جشن دولت در تگزاس از سال 1980.

آن می تواند سال ها و تلاش های متعدد برای ایجاد یک تعطیلات فدرال به عنوان مورد با ملت جدیدترین بزرگداشت دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور تاریخ تولد. طرح های پیشنهادی برای این تعطیلات آغاز شد و پس از کینگ ترور در سال 1968 اما آن را تا سال 1983 که کنگره با تصویب لایحه ای که به رونالد ریگان رئیس جمهور امضا و به قانون است.

در طول سال تعدادی از طرح قانونی مطرح شده اند برای ایجاد یک Juneteenth تعطیلات فدرال اما همه افتاده اند ، اخیر رئیس جمهور باید اذعان روز با اظهارات و اکثر کشورهای تشخیص Juneteenth به عنوان یک مقام رسمی رعایت حداقل.

در بیانیه ای اعلام خود لایحه Cornyn گفت: "به عنوان لیست سیاه مردان و زنان کشته شده توسط پلیس در بازداشت رشد می کند خواستار اقدام ها روز به روز بلندتر و بلندتر می, به عنوان آنها باید به عنوان آنها باید."

تبدیل شدن به یک بازار تعطیلات

در حالی که ایجاد یک جدید فدرال تعطیلات نادر است علاوه بر بازار بسته شدن تقویم نادرتر است. پادشاه تولد جدید ترین تعطیلات اضافه شده به این لیست, اما آن اتفاق نمی افتد برای بیش از یک دهه پس از تبدیل شدن به یک قانون فدرال است. تا سال 1998 به بعد مشخص شد با یک دقیقه سکوت در ظهر اما معاملات ادامه داد.

اگر تصمیم به نزدیک Juneteenth مبادلات نیاز به طور رسمی اصلاح قوانین خود را با اضافه کردن ژوئن 19 به لیست تاریخ بسته شدن معاملات و ارائه این تغییرات به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که کنگره نظارت. به دلیل تغییر اداری در طبیعت مبادلات نمی خواهد نیاز SEC تصویب این متمم را به اثر.

که گفت:, SEC می تواند در نهایت می گویند "نه". قانون فدرال آن را می دهد قدرت به حالت تعلیق در تغییر حکومت اگر لازم تلقی می شود. اگر SEC گرفت که رویکرد این امر نیاز به توضیح دلایل بالقوه مخالفت و ارائه ارز شنوایی بیش از پیشنهاد تغییر حکومت قبل از اتخاذ تصمیم نهایی.

از زمان تعطیلات بازار تعطیلی روز کارگر دوم جدیدترین افزود: در سال 1887. شاید بیشتر از هر چیزی دلیلی برای چگونه به ندرت تعطیلات اضافه شده پایین می آید به نقش بورس در حفظ بازارهای باز و سرمایه در حال حرکت در یک کشور در مرکز مالی جهانی در ساختار و نه در مخالفت با این دلایل برای تعطیلات.

در واقع بازار بورس خارج کرده و بیشتر تعطیلات بسته خرما در صد سال گذشته از آن اضافه شده است. تا سال 1953 ارز بسته در تمام طول روز برای لینکلن تولد و روز کلمبوس. برای بیش از 80 سال NYSE یا بسته کامل روز یا دو دقیقه در روز جانباز, اما از سال 2007 تعطیل شده است اذعان کرد با دو دقیقه یک دقیقه سکوت قبل از شروع در غیر این صورت عادی روز معاملاتی.

شایان ذکر یک تجارت تعطیلات نمی نیاز به یک تعطیلات فدرال. برای مثال لینکلن تولد هرگز تعطیلات فدرال و نه روز انتخابات که در آن تبادل بسته برای هر سال تا سال 1968. تجارت در تعطیلات روز یادبود آغاز شد و قبل از آن یک تعطیلات فدرال هر چند یک وضعیت مشابه سخت است تصور کنید امروز. تنها زمان بسته شدن بازار که نیست همچنین تعطیلات فدرال خوب است و که سنت امتداد بازگشت به ارز را ابتدا به مدت طولانی قبل از ثانیه وجود داشته است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب