این فقط تست — coronavirus سنبله نمی تواند نسبت به گسترش آزمایش ظرفیت داده ها نشان می دهد

مراقبت های بهداشتی کارگران با استفاده از یک سواب بینی برای تست اریک رودریگز برای COVID-19 در یک پاپ آپ, تست سا

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399

مراقبت های بهداشتی کارگران با استفاده از یک سواب بینی برای تست اریک رودریگز برای COVID-19 در یک پاپ آپ, تست سایت در Koinonia مرکز عبادت و روستا در 22 ژوئیه سال 2020 در پمبرک پارک فلوریدا.

جو Raedle | گتی ایماژ

به عنوان coronavirus مورد شمارش توده ای در سراسر ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به سرزنش تست — در تظاهرات مصاحبه و در توییتر — اخیر افزایش شیوع.

"اگر ما نمی توانیم به تست شما نمی خواهد بود قادر به نشان می دهد که نمودار" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال از کریس والاس در مورد افزایش متحده Covid-19 موارد در یک فاکس نیوز مصاحبه که پخش شده در جولای 19. "اگر ما آزمایش نیمی به همان اندازه تعداد کسانی که خواهد بود."

اما یک تحلیل CNBC از تست داده یافت که حتی به آمریکا افزایش یافته است و آن تست ظرفیت مواردی از این ویروس یافت شده در یک نرخ بالاتر یک الگوی است که در تضاد با آنچه اپیدیولوژی می گویند باید اتفاق می افتد به عنوان یک کشور می شود یک بیماری همه گیر تحت کنترل است.

"که ادعا می کنند که آشکارا نادرست" دکتر گفت: يونتان گراد استاد ایمونولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد در پاسخ به این ایده است که افزایش تست توضیح می دهد که شیوع اخیر. "این است که در بهترین گمراه کننده و در بدترین حالت عمدا اخلال بهداشت عمومی پاسخ."

در مصاحبه با CNBC اپیدیولوژی با اشاره به "درصد مثبت آزمون" به عنوان یک راه برای درک این که آیا این رشد در ایالات متحده coronavirus موارد به دلیل صرفا به افزایش تست. زمانی که coronavirus آزمون در تامین کوتاه مدت بدحال افراد به طور معمول آزمایش باعث به اشتراک گذاری از تست مثبت از مجموع آزمون به بالا باشد. اما به عنوان تست های بیشتر در دسترس کسانی که با خفیف یا بدون علائم — که کمتر احتمال دارد به Covid-19 — قادر به دریافت آزمون که منجر به کاهش رای مثبت اگر ویروس نمی شد ،

درصد مثبت آزمون در ایالات متحده افزایش یافته است و از 5.4 درصد در روز یادبود به 8.6 درصد در جولای 23, با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده ها از Covid پیگیری پروژه. روزانه تست در سراسر کشور نزدیک به دو برابر بیش از آن دوره از میانگین 410,000 روزانه تست های انجام شده در 25 مه به بیش از 775,000 روزانه تست در جولای 23. به حساب به صورت روزانه گزارش نوسانات CNBC و تحلیل با استفاده از هفت روز به طور متوسط از موارد و آزمون برای محاسبه درصد مثبت نرخ.

سازمان بهداشت جهانی گفته است که در کشورهایی که انجام آزمایش های گسترده ای برای Covid-19 درصد رای مثبت باقی می ماند باید در 5% یا کمتر به مدت حداقل 14 روز.

"اگر بیماری نبود كردن و شما افزایش تست و سپس کسر مثبت باید پایدار ماندن یا رفتن پایین" دکتر گراد CNBC گفت. "اما در واقعیت ما شاهد این هستیم که بخشی از آزمون است که در حال مثبت است تا به عنوان تست است. که نشانه ای روشن است که وجود دارد در حال افزایش است گسترش ویروس."

بیست و نه کشور شاهد افزایش در درصد مثبت نرخ از روز یادبود و این روند صادق است برای کشورهای دچار بزرگترین ویروس شیوع است. در هر یک از ده آمده است که دیده می شود بیشترین افزایش در coronavirus موارد بین 25 مه و ژوئیه 23 درصد مثبت آزمون نیز افزایش یافته است بیش از آن دوره.

از این ده متحده هیچ شاهد رشد بیشتری در آن درصد رای مثبت از آریزونا. در مه 25, دولت رای مثبت آزمايش با 7.6% یک شکل است که نشسته است در 25% از ژوئیه 23. بیش از آن دوره آریزونا گزارش بیش از 136,000 جدید کروناویروس موارد با توجه به Covid پیگیری پروژه داده است.

در کالیفرنیا بیش از 331,000 موارد گزارش شده از روز یادبود به عنوان دولت درصد مثبت نرخ دو برابر شده است و از 4 درصد به 8 درصد. دکتر جولی Vaishampayan سلامت افسر در شهرستان استنیسلاس شرق San Jose, CNBC گفت که منطقه شده بود, ضربه به ویژه در هفته های اخیر و این که نسبت افزایش در گزارش coronavirus موارد به تست بیشتر می کند که داستان پر از وقوع.

"بیشتر تست شما باید بیشتر از شما در واقع می تواند شناسایی موارد," دکتر گفت: Vaishampayan وقتی پرسید که آیا افزایش در تست علت افزایش مورد می شمارد. "اما این تمام حقیقت است."

دکتر Vaishampayan گفت که به عنوان شهرستان خود را گسترش داده تست ظرفیت آن نیز دیده می شود, آن به درصد مثبت افزایش نرخ از 3 درصد به 20 درصد. "ما در حال انجام تست بیشتر اما پیدا کردن راه بیشتر مثبت," او گفت:.

درصد رای مثبت می تواند تحت تاثیر این نوع از جمعیت مورد آزمایش قرار. اگر موجود تست منابع اختصاص داده شد به در خطر جمعیت مانند خانه های سالمندان دچار ویروس شیوع بالاتر سهم از مثبت به آزمون خواهد بود به احتمال زیاد ثبت شده است. اما در سان diego County, حداقل, Dr. Vaishampayan گفت که آنها "تغییر نکرده هر چیزی" در مورد تست های که به طور طبیعی تاثیر درصد مثبت رای و او معتقد است همان درست است در سطح دولت است.

اپیدیولوژی همچنین با تاکید بر اهمیت نگاه به معیارهای چندگانه برای پیگیری گسترش Covid-19 از جمله بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. و تست حتی اگر آن را در بخش کمک به بالاتر صورت رسمی برگه حیاتی به Covid-19 سلامت عمومی پاسخ.

"تست بیشتر خوب است," دکتر گفت: لورنا Thorpe استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک. "از بهداشت عمومی نظر بیشتر موارد ما در مورد می دانیم بهتر است. ما می خواهیم به دانستن در مورد موارد به طوری که آنها می تواند درمان شود و جدا کنید و سعی کنید و جلوگیری از انتقال است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب