نخست وزیر اسرائیل و پسر قاطع خود را صدای جیر جیر نیاید سرخپوستان

اسرائیل نتانیاهو را پسر یائیر عذر خواهی کرد برای متخلف سرخپوستان در یکی از توییت خوداورشلیم: بنیامین نتانیاهو

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399
Israeli PM Benjamin Netanyahu's Son Apologises After His Tweet Offends Indians

اسرائیل نتانیاهو را پسر یائیر عذر خواهی کرد برای متخلف سرخپوستان در یکی از توییت خود

اورشلیم:

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را به فرزند ارشد پسر یائیر است عذر خواهی کرد به مسلمانان پس از او مواجه توپخانه ضد هوایی از برخی از سرخپوستان که یکی از توییت خود به "بسیار توهین آمیز".

روز یکشنبه 29 ساله یائیر که بسیار فعال در رسانه های اجتماعی و اغلب در دفاع از پدر خود سیاست های ارسال شده یک عکس از الهه هندو دورگا با چهره Liat Ben Ari دادستان در پدرش موارد فساد اداری برآمدگي بیش از الهه چهره.

بسیاری از اسلحه نیز مطرح شده و در اعتراض ژست.

"من توییتی یک الگوی رفتاری از یک طنز صفحه نخوری چهره های سیاسی در اسرائیل است. من نمی دانستم این الگوی رفتاری نیز به تصویر کشیده شده یک تصویر متصل به شکوه هندو ایمان است. به عنوان به زودی به عنوان من متوجه شدم آن را از نظرات دوستان هندی ما من حذف صدای جیر جیر. من عذر خواهی او گفت:" در یک صدای جیر جیر.

اسرائیل دادستان کل Avichai Mandelbit صورت بود سوار که بیش از یک ببر به همراه الهه تحت یک عنوان.

کاربران توییتر تقسیم شدند در واکنش به پست با برخی از سرخپوستان به شدت نقد و او را برای حمله جیر در حالی که دیگران به او نفع شک و نسبت آن را به کلی جهل در مورد هندو ایمان است.

یائیر شده است که در این مرکز چند مجادلات شد قدردانی توسط برخی از اسرائیلی ها برای "نشان دادن شجاعت در عذرخواهی خود اشتباه" اما او نیز محکوم در اندازه گیری برابر با دیگران برای "غیر مسئولانه بودن".

در اوایل این ماه یائیر صادر عذرخواهی به خبرنگار دانا Weiss برای ظاهر شدن به نشان می دهد برترين اخبار لنگر به دست آمده بود و موقعیت خود را از طریق جنسی و سوغات, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را محاکمه به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در باز ممکن است در یک دادگاه اورشلیم. او گفت که این ادعاها بی اساس است و او قربانی گسترده توطئه است.
 tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب