قبل از تخلیه خانه پریانکا گاندی دعوت مستاجر جدید برای چای

پریانکا گاندی Vadra شده است ماندن در 35 لدهی دولت ییلاقی از سال 1997. (فایل)دهلی نو: پیش از تخلیه دولت او ییلا

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399
Before Vacating House, Priyanka Gandhi Invites New Occupant For Tea

پریانکا گاندی Vadra شده است ماندن در 35 لدهی دولت ییلاقی از سال 1997. (فایل)

دهلی نو:

پیش از تخلیه دولت او ییلاقی کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra دعوت کرده است BJP رهبر آنیل Baluni شده است که اختصاص داده شده به محل اقامت همراه با همسر خود برای یک فنجان چای.

Ms Vadra شده است ماندن در 35 لدهی دولت ییلاقی از سال 1997. وزارت مسکن و امور شهری داده بود توجه به این کنگره رهبر به تخلیه محل اقامت پس از او حفاظت ویژه گروه (SPG) حفاظت خارج شد توسط وزارت امور.

او خواسته است به تخلیه 1 اوت با یک دولت متوجه حاکی از این است که او سهم می ایستد لغو از ژوئیه 1.

با توجه به منابع دعوت نامه فرستاده شده به آنیل Baluni را از طریق نامه و تلفن اما او هنوز به آن پاسخ دهند.

یک منبع نزدیک به Ms Vadra گفت news agency آنی است که آن را مثبت حرکت از کنگره رهبر است و او آماده است تا به تخلیه محل خوبی در زمان مقرر.

او را به اقامت در خانه او در Gurugram برای زمان حال و پس از آن او است و انتظار می رود به بازگشت به دهلی نو, این منبع اضافه شده است.

چندین کنگره رهبران اعتراض به تصمیم دولت درخواست Ms Vadra به تخلیه ساختمان و خواست این مرکز به لغو این تصمیم پس از سفارش بیرون آمد در اوایل این ماه.

"در نتیجه پس از خروج از SPG حفاظت و اعطای Z+ پوشش امنیت توسط وزارت امور است که باید برای ارائه سهمیه/حفظ اقامت در دولت در زمینه امنیت به شما تخصیص نوع 6B خانه شماره 35, لدهی املاک و دهلی نو بدینوسیله با لغو اثر از ژوئیه 1. یک ماه اعطایی دوره در همان اجاره تا 1 اوت مجاز است طبق قوانین و مقررات" وزارت اطلاع قبلی گفته بود.

آن اضافه شده است که هر اقامت فراتر از اوت 1 توسط او را جذب آسیب اتهامات/کیفری اجاره طبق قوانین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن