ایندور سگ امدادگر مدعی تهدید پلیس را انکار انفعال شارژ

زن گفت: او بوده است مورد آزار قرار گرفته, تجاوز و تهدید برای آخرین 10 ماه.بوپال: این خواهد بود که آخرین ویدئو

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399
Indore Dog Rescuer Alleges Threats, Cops Deny Inaction Charge

زن گفت: او بوده است مورد آزار قرار گرفته, تجاوز و تهدید برای آخرین 10 ماه.

بوپال:

این خواهد بود که آخرین ویدئو می گوید: یک زن پریشان گریه در یک Instagram کلیپ متهم برخی از مردم محلی در ایندور محله مداوم آزار و اذیت و تهدید برای چند ماه در حالی که پلیس حاضر به انجام هر عمل است. با بمباران سوالات پس از فیلم رفت و انبوه ویروسی پلیس را بصورتی پایدار و محکم رد اتهامات او را از مصرف هر گونه اقدام.

Sakshi Sharma اجرا می شود که یک سرپناه برای سگ های ولگرد گفت: در چند ماه گذشته برخی از مردم محلی که اجرا کشتارگاه در منطقه در ایندور را Tilak نگر شده است اذیت و آزار او. آنها را مورد آزار قرار گرفته شفاهی حمله و تهدید به کشتن او گفت:.

"طی 10 ماه این افراد شده اند مصرف داروهای خارج از خانه من. آنها را ساخته اند آن را دشوار است برای من به مرحله خارج از خانه پس از 5 در شب. زمانی که من گزارش این موضوع به Tilak نگر پلیس به من گفتند که این اتفاق می افتد چون هیچ عضو مرد در خانواده خود شما هستید مجرد و وجود سگ در خانه خود را," او گفت: در این ویدئو.

او ادعا کرد که پلیس به او کمک کند و به جای آن به او توصیه به ازدواج و بچه دارند. "من مرتکب یک جرم توسط پناه این 40 سگ ها در اینجا," او گفت: در این ویدئو.

پلیس را رد اتهامات او را.

ارشد افسر پلیس راجش Raghuvanshi گفت: "یک دختر به نام Sakshi شارما از Tilak نگر است و قرار است بیانیه ای در Instagram. او در حدود 35-40 سگ در خانه او. ارسال شکایت او در ماه مارس در مورد یک چوپان ما در حال ثبت یک مورد. او در اعتراض به چرای بز."

"در حال حاضر او شکایت کرده است که یکی از سگ او از دست رفته است. در گذشته شکایت خود را ثبت شده است. اتهامات ساخته شده در برابر Tilak نگر پلیس به طور کامل اشتباه است," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im