هندی, چینی, نیروهای دو طرف جلو و عقب از اکثر Ladakh مناطق: منابع

بالای نظامی ایران برگزار می شود در 'چشمه' منطقه شرق لاداخ در روز چهارشنبه (فایل)دهلی نو: هندی و چینی نیروهای ن

توسط ELEMENTORSITE در 20 خرداد 1399

بالای نظامی ایران برگزار می شود در 'چشمه' منطقه شرق لاداخ در روز چهارشنبه (فایل)

دهلی نو:

هندی و چینی نیروهای نظامی را آغاز کرده اند متقابل مشارکت در برخی از نقاط شرق لاداخ پیش از دور بعدی نظامی ایران فردا برنامه ریزی منابع دولت گفت: در روز سه شنبه.

بالای نظامی ایران برگزار می شود در 'چشمه' منطقه شرق لاداخ در روز چهارشنبه.

منابع می گویند پیش از مذاکرات "مهم", تعدادی از نیروهای خارج شده است. به جز انگشت منطقه در Pangong Tso, چینی, سربازان شروع به عقب کشیدن دو تا سه متر است ، به مقابله به مثل هند جانبی نیز به ارمغان آورد برخی از نیروهای خود و وسایل نقلیه از این مناطق گفت: منابع بالا.

مذاکرات بین دو ارتش برگزار می شود این هفته در مکان های مختلف از جمله Patroling نقطه 14 (Galwan منطقه) گشت نقطه 15 و چشمه های آب گرم آنی به نقل از منابع دولت عنوان کرد و گفت.

ارتش هند تیم در Chushul برای مذاکره با چینی ها سربازان.

روز دوشنبه وزیر دفاع Rajnath Singh گفت: هند می خواهد یک قطعنامه از چندین دهه مسئله مرز با چین "را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است". او به عنوان "مثبت" هفته گذشته در سطح بالا و نظامی گفت و گو بین دو طرف در صورت خاموش در شرق لاداخ.

در تلاش برای خنثی کردن تنش سپهبد Harinder سینگ کلی افسر فرمانده از له مبتنی بر 14 سپاه و فرمانده نظامی تبت منطقه عمده کلی لیو لین برگزار گسترده در جلسه روز سه شنبه.

یک روز بعد وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که جلسه در محل یک "صمیمی و فضای مثبت" است و دو طرف موافقت کرده بود که "در اوایل قطعنامه" خواهد کمک به توسعه بیشتر روابط میان دو کشور ،

وزارت خارجه چین در بیانیه ای گفت: دو کشور توافق کرده برای حفظ صلح در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) و حل و فصل این مناقشه از طریق مذاکرات.

تنش بین دو طرف به شدت افزایش یافت و پس از گزارش درگیری بین سربازان در Pangong دریاچه منطقه در مارس 5 و 6 مه.

با توجه به منابع به نقل از پرس تراست هند, ارتش چین بوده است ramping تا آن ذخایر استراتژیک در عقب آن پایگاه در نزدیکی LAC با عجله در توپخانه و اسلحه و پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه سنگین و تجهیزات نظامی است. ماشه برای رو کردن چین بود سفت مخالفت هند تخمگذار کلید جاده در انگشت اطراف Pangong Tso دریاچه علاوه بر ساخت و ساز از دیگر جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره PTI گفت: به نقل از منابع.

پس از بن بست آغاز شد که رهبری نظامی تصمیم گرفت که نیروهای اتخاذ یک روش شرکت در برخورد با مهاجم ذکراست توسط چینی ها سربازان در همه مناطق مورد مناقشه از Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن