خاک چینی ادعا می کند در بوتان هند "تست" در این رابطه می گوید: ما

هندی و چینی نیروهای قفل شده در یک بن بست تلخ در Ladakh پس ممکن است 5. (عکس)چین ادعای ارضی در بوتان اخیر حمله ب

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399
Chinese Territory Claims In Bhutan, India 'Testing' The World, Says US

هندی و چینی نیروهای قفل شده در یک بن بست تلخ در Ladakh پس ممکن است 5. (عکس)

چین ادعای ارضی در بوتان اخیر حمله به زمین هند نشان دهنده نیت خود را, وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت:, و اضافه کرد که پکن تحت Preisdent چین در تلاش بود برای پیدا کردن که آیا کشورهای دیگر در حال رفتن به عقب براند.

هندی و چینی نیروهای قفل شده در یک بن بست تلخ در مناطق مختلف در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ پس ممکن است 5. وضعیت بدتر شده ماه گذشته پس از Galwan دره درگیری که در سمت چپ 20 ارتش هند پرسنل مرده است.

چین به تازگی بنا به ادعای بیش از Sakteng پناهگاه حیات وحش در بوتان در تسهیلات جهانی محیط زیست (GEF) شورا و مخالف کمک های مالی برای این پروژه است.

"من فکر می کنم این اقدامات به طور کامل سازگار با آنها چه شده اند سیگنالینگ به جهان در دهه های شما حتی ممکن است استدلال می کنند از سال 1989 اما قطعا پس از دبیر کل Xi (داعش) به قدرت رسید" Pompeo گفت: اعضای کمیته روابط خارجی مجلس در کنگره شنوایی در روز پنج شنبه.

وزیر امور خارجه گفت: چین تمایل به گسترش قدرت خود و رسیدن به.

"آنها بحث در مورد آوردن سوسیالیسم با ویژگی های چینی به جهان است. ادعا می کند که آنها در حال حاضر ساخته شده برای املاک و مستغلات در بوتان تاخت و تاز قرار گرفت که در هند این نشان دهنده چینی نیت و آنها در حال تست آنها کاوش جهان برای دیدن اگر ما می رویم به ایستادن برای خود تهدید و قلدری" Pompeo گفت.

"من اعتماد به نفس تر از من بود و حتی از یک سال پیش که جهان آماده است برای انجام این کار است. وجود دارد"s خیلی بیشتر کار را انجام دهد و ما باید به طور جدی در مورد آن گفت:" بالا دیپلمات آمریکایی.

در شهادت Pompeo قانونگذاران گفت که هند ممنوع 106 چینی برنامه های کاربردی که تهدید شهروندان" حفظ حریم خصوصی و امنیت.

"ما تلاش های دیپلماتیک در حال کار و حرکت های ساختمان برای کاهش تهدیدات است که حزب کمونیست چین ارائه. تمام 10 آسه آن سازمان ملل باید اصرار داشت که در دریای جنوب چین و اختلافات حل و فصل شود و بر اساس قوانین بین المللی از جمله UNCLOS (سازمان ملل متحد کنوانسیون حقوق دریاها). ژاپن به رهبری G-7 محکومیت چین"s امنیت ملی قانون جلوگیری از هنگ کنگ," او گفت:.

اتحادیه اروپا را محکوم کرد قانون بیش از حد و همچنین اعلام کرد چین سیستمیک رقیب به ما گفت.

در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی, دبیر کل, دبیر کل جدید به نام به چین بیشتر بخشی از آن داد"s تمرکز.

ما رهبری چند جانبه تلاش برای اطمینان حاصل شود که سازمان ملل متحد جهانی مالکیت معنوی سازمان انتخاب یک مدیر از یک کشور که مراقبت در مورد مالکیت معنوی وزیر امور خارجه گفت:.

"ما چهار (چهار ضلعی امنیت Dialogue) -- ایالات متحده و استرالیا و هند و ژاپن -- شده است reinvigorated. ما سخت کار کرده ام در این. ما دیپلمات ها انجام داده اند فوق العاده کار می کنند. من بسیار افتخار از پیشرفت ما در حال ساخت است. علاوه بر این تلاش همه جانبه وزارت دادگستری است مبتنی بر مالکیت معنوی, تهدید," او گفت:.

ایالات متحده تحریم رهبران چینی برای درمان آنها از اقلیت اویغور در سین کیانگ استان اعمال کنترل صادرات در شرکت هایی که پشتیبانی می کند و به ما هشدار می دهد کسب و کار در برابر استفاده از کار برده در زنجیره تامین خود را به او گفت.

آمریکا خاتمه داده شود با درمان ویژه نامه ای با هنگ کنگ در پاسخ به CCP"s اقدامات به انکار آزادی به مردم هنگ کنگ است. "ما بسته به کنسولگری ما در هوستون از آنجا که این یک لانه جاسوسان," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن