نابرابری درآمد به احتمال زیاد بدتر با توجه به این ویروس است. این چیزی است که دولت می تواند در مورد آن انجام

دو ستاره میچلین سرآشپزها ادوارد Xatruch و Oriol کاسترو هر دو با پوشیدن ماسک محافظ کار در تهیه ظروف. این بخش یک

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

دو ستاره میچلین سرآشپزها ادوارد Xatruch و Oriol کاسترو هر دو با پوشیدن ماسک محافظ کار در تهیه ظروف. این بخش یکی از سخت ترین برخورد با این بیماری همه گیر.

ژاوی تورنت | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

"من فقط در زمان ضربه عظیم من فقط پول رفت و از ساخت واقعا حقوق و دستمزد مناسب به واقع صفر است."

Mo Boudreaux یک آشپز مستقر در لندن است که کار در رستوران کسب و کار برای بیش از یک دهه است, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است او بدون کار.

بزرگ پذیرایی حوادث او کار کرده بودند را در خود نگه دارد و همه رستوران ها مجبور به بستن درهای خود را.

"مهم احساسات ترس" Boudreaux گفت CNBC در مورد همکاران خود را که در حال اضطراب صنعت نمی خواهد به طور کامل بازگشایی که می تواند در نوبه خود منجر به اضافی اخراج.

Boudreaux آموزش دیده به عنوان یک آشپز و کار در رستوران های مختلف در لندن و دبی قبل از تبدیل شدن به خود اشتغالی چند سال پیش برای کار در وقایع خصوصی. او در میان کسانی که تحت فشار قابل توجهی به دلیل بحران اقتصادی در آورده با این ویروس.

کسانی که خود شاغل هستند دیده می شوند که آسیب پذیر به عنوان آنها تمایل به دریافت کمتر حمایت دولت از بخش های دیگر نیروی کار است. دولت انگلیس نیز کلاس یک آشپز به عنوان کم کار ماهر, با وجود انتقاد و بنابراین می تواند بخشی از یک گروه است که بعید است که قادر به کار از خانه.

به عنوان وخامت اوضاع برای این دو گروه کارگران و سازمان های بین المللی انتظار می رود نابرابری درآمد — شکاف بین ثروتمندترین خانواده ها و فقیرترین — به بدتر در سال 2020 با توجه به بحران است.

"همه گیر و این (مهار) اقدامات را تحت تاثیر پایین کارگران ماهر به میزان بیشتری نسبت بالاتر و کارگران ماهر و اساسا این است که به دلیل پایین کارگران ماهر اغلب نمی باید گزینه teleworking یا ویدئو کنفرانس," Malhar Nabar بدست آورد ارشد در صندوق بین المللی پول بخش تحقیقات گفت: CNBC.

"در این زمینه ما نگران هستند که بازار کار نتایج این چشم انداز اشتغال دستمزد توزیع که ما می بینیم همه که رفتن به بیشتر اریب به سمت بالا و کارگران ماهر" Nabar گفت.

او اشاره کرد که در بازارهای نوظهور و اقتصادهای در حال توسعه بحران را به شدت تحت تاثیر کارگران مهاجر بیش از حد "که اغلب دور از خود پشتیبانی شبکه (و) که نمی اغلب دارای استخر بزرگ از پس انداز."

صندوق بین المللی پول هشدار داد در آوریل که نابرابری به احتمال زیاد به افزایش طول بیماری همه گیر. گیتا Gopinath صندوق اقتصاددان ارشد گفت: CNBC در زمان است که "هنگامی که شما یک رکود عمیق از این نوع وجود دارد که متاسفانه همیشه فوق العاده ای از دست دادن درآمد برای مردم در پایان پایین تر از این مقیاس درآمد."

این موسسه انتظار دارد اقتصاد جهان به قرارداد با 4.9 درصد در سال 2020 با برخی از کشورهای در حال توسعه و نوظهور جهان دیدن محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) قطره بالاتر از 10٪.

اطلاعات موجود قبل از همه گیر به ما نشان داد که آفریقای جنوبی و برزیل و زامبیا و کلمبیا در میان بسیاری از جوامع نابرابر در سراسر جهان در نظر درآمد. در ضمن بین سال های 1990 و 2015, گینه بیسائو, کاستاریکا, چین و ایالات متحده در واقع شاهد نابرابری درآمد ،

اگر این (مالی) اقدامات در حال حذف بیش از حد به زودی پس از آن برخی از مشکلات است که آنها شده اند به حداقل رساندن در فاز اول تبدیل خواهد شد خیلی بیشتر مشهود است.

استفانو Scarpetta

مدیر در OECD

وجود ندارد و در عین حال هر گونه اطلاعات در دسترس نشان می دهد کامل تاثیر همه گیر اما با بیکاری سطوح بالا رفتن و نرخ فقر افزایش می یابد انتظار این است که شکاف بین ثروتمندترین و فقیرترین گسترش خواهد در بسیاری از نقاط جهان.

بانک جهانی گفت: در حال حاضر که نرخ فقر در حال رفتن برای اولین بار از سال 1998 با توجه به کروناویروس بحران است.

تحت برآورد شده در ماه ژوئن نشان داد که Covid-19 می تواند فشار و 71 میلیون نفر به فقر شدید. این به این معنی است که این افراد خواهد بود زندگی با یا کمتر از $1.90 در هر روز. تحت بدترین سناریو Covid-19 و همراه مستندات ارسال می تواند به اندازه 100 میلیون به فقر شدید.

آنچه در مورد آن انجام?

اکثر دولت ها باید اقدام بزرگ محرک های مالی برای مقابله با بحران. این نگرانی وجود دارد این اقدامات نه به اندازه کافی گسترده برای حمایت از آسیب پذیر ترین.

"از آنجا که من شده اند خود اشتغالی برای حداقل سه سال من تا به حال هر گونه حمایت از دولت ندارند" Boudreaux گفت CNBC.

در انگلستان دولت انتقاد شده است برای حمایت از خود اشتغالی کارگران به همان اندازه به عنوان کسانی که در full-اشتغال و برای مصرف بیش از حد طولانی به آمده تا با مزایای این گروه از کارگران است.

کسانی که خود شاغل در انگلستان شده اند قادر به درخواست برای سه ماه یکجا در ماه جولای و دوم و پرداخت نهایی در دسترس خواهد بود برای استفاده در ماه اوت است. اما وزارت خزانه داری انگلستان نشان داد که بر خلاف کسانی که در شغل تمام وقت خود اشتغالی مردم به احتمال زیاد هنوز هم قادر به کار است.

با توجه به OECD (سازمان همکاری و توسعه اقتصادی) دولت نباید حذف این منافع بیش از حد به سرعت.

"اگر این اقدامات حذف بیش از حد به زودی پس از آن برخی از مشکلات است که آنها شده اند به حداقل رساندن در فاز اول تبدیل خواهد شد خیلی بیشتر مشهود است. اگر آنها نگه داشته و برای بیش از حد طولانی و برای هر کس پس از آن دوره وجود دارد خواهد بود خیلی بیشتر بازدارنده برای کارگران و یا شرکت ها برای به دست آوردن کامل فعالیت" استفانو Scarpetta مدیر, استخدام, کار و امور اجتماعی در OECD گفت CNBC.

علاوه بر این Scarpetta معتقد است که به عنوان اقتصاد استراحت برخی از سلامت آنها اقدامات آنها نیاز به حمایت بیشتر نهفته بخش مانند رستوران و گردشگری. در بخش های مختلف دولت ها نیز نیاز به شناسایی گروه های آسیب پذیر که "آسان نیست," او گفت:.

این امر به ویژه در مورد کشورهای ضعیف زیرساخت ها است. به عنوان یک نتیجه, صندوق بین المللی پول پیشنهاد کرد که دولت ها توسعه لازم است شبکه خود را برای رسیدن به جمعیت.

"در برخی از کشورها شما در حال حاضر به خوبی زیرساخت های موجود از طریق به خوبی تثبیت مالیات دهندگان ID ثبت از طریق بسیاری از افراد با داشتن حساب های بانکی پس از امداد رسانی می تواند از طریق کانال های آن. اما دیگر وجود دارد اقتصاد که در آن بسیاری از مردم ممکن است رسمی حضور در رجیستری مالیات آنها ندارد و این شناسه آنها ندارد و حساب های بانکی و این یک چالش بزرگ" Nabar از صندوق بین المللی پول گفت.

در نهایت دولت نیز نیاز به آموزش مجدد کارگران به طوری که آنها به راحتی استخدام با زنده ماندن و کسب و کار جدید.

آن را "مهم خواهد بود که در محل بازآموزی و reskilling برنامه به منظور تسهیل کارگران کسب در مهارت های جدید به طوری که آنها می توانید اشتغال در بخش های مختلف" Nabar گفت.

داوطلبان بار یک خودرو با جعبه از مواد غذایی در طول یک توزیع مواد غذایی. نیاز به کمک های غذایی رشد کرده است پس از COVID-19 همه گیر آغاز شد.

MediaNews گروه/اورنج کانتی ثبت نام از طریق گتی ایماژ | MediaNews گروه | گتی ایماژtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن