رایگان وجود دارد 90 دقیقه مراقبه فیلم در یوتیوب در مورد شما 5 دقیقه تمرین فقط برش آن

مدیتیشن یک راه اثبات شده برای کمک به احساس آرامش بیشتر و آگاه در طول روز خود را و مقدار زیادی از مردم در حال پ

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

مدیتیشن یک راه اثبات شده برای کمک به احساس آرامش بیشتر و آگاه در طول روز خود را و مقدار زیادی از مردم در حال پیدا کردن آن مفید به خصوص با توجه به طبیعت غیر قابل پیش بینی از زمان نیوز چرخه. اما اگر خود را از رفتن به مراقبه نرم افزار به سادگی برش نیست و شما نیاز به کمی کمک اضافی وجود دارد در حال حاضر تمام طول مراقبه از ویژگی های فیلم شما می توانید تماشا و آن را رایگان برای جریان آنلاین.

علمی تخیلی, فیلم کوتاه شرکت گرد و غبار به تازگی راه اندازی "گرد و غبار جریان | مراقبه تجربه" که آنها را به عنوان "مراقبه از ویژگی های فیلم است که مهار قدرت از موسیقی محیط و تصاویر دستکاری شده برای آرام کردن حواس خود و افزایش تمرکز حواس است. با استفاده از لبه برش تحقیقات در زمینه های حسی زیبایی شناسی و علوم شناختی, گرد و غبار جریان طراحی شده است به شما ارسال به یک دولت دیجیتال تمدد اعصاب و کمک به شما برای فرار از جریان ثابت از مدرن حواس او را پرت." اساسا شما در تنظیم برای کمک به خود موتور را تنظیم کردن.

90 دقیقه فیلم در حال حاضر در دسترس در یوتیوب و آن را مطمئن شوید که برای کمک به سرکوب قرنطینه ناشی از اضطراب فراتر از آنچه که سریع مراقبه هدایت می توانید انجام دهید. علاوه بر این, اگر شما وقت اضافی در صفحه اصلی همین دلیل سعی کنید یک ساعت و نیم برای کمک به خود را دریافت کنید ذن در و روز خود را با یک احساس تازه ای از آرامش.

پس از شما به تماشای این فیلم شما می توانید حمل آن blissed-از مزایای با شما از طریق گرد و غبار جریان را "تفکر با من" پخش یک مجموعه ای متنوع از تأملات هدایت از برترین کارشناسان در این زمینه از جمله سلامت روان گورو و نویسنده دیپاک چوپرا و فضای این اندی Puddicombe.

این تیم در گرد و غبار نیز توصیه دیگر ثابت شده استرس busters از جمله رفتن برای یک پیاده روی قطع از دستگاه برای کمی در حالی که تماس با یک دوست به گرفتن و یا, البته, تمرین تنفس عمیق برای کمک به روشن شدن برش از خود طبعا frazzled ذهن برای کمی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن