پرداخت کاهش می ماشه "از جان گذشته اعمال افراطی" می گویند هوایی هند خلبانان

هوایی هند عمل پروازهای تحت Vande بهارات طرح را به رشته سرخپوستان. (فایل)دهلی نو: برخی از 60 هوایی هند خلبانان

توسط ELEMENTORSITE در 2 مرداد 1399
Pay Cuts Can Trigger 'Desperate, Extreme Acts', Say Air India Pilots

هوایی هند عمل پروازهای تحت Vande بهارات طرح را به رشته سرخپوستان. (فایل)

دهلی نو:

برخی از 60 هوایی هند خلبانان عامل بازگشت پرواز به سرخپوستان رشته در خارج از کشور باید آزمایش مثبت برای coronavirus هواپیمایی گفت: در نامه ای به دولت است.

این Vande بهارات ماموریت برای بازگرداندن سرخپوستان آمد "با سنگین قیمت به پرداخت هزینه برای کسانی که در خط مقدم. به عنوان از تاریخ حداقل 60 به همراه خلبانان آزمایش شده اند Covid مثبت" ارشد-اکثر خلبانان شرکت هواپیمایی ملی حامل نوشته اند در نامه ای خطاب به هواپیمایی وزیر Hardeep پوری.

"این تا به حال یک اثر مخربی بر اعضای خانواده خود گفت:" نامه اعتراض به تصمیم دولت به شدت کاهش خلبانان حقوق.

دولت تصمیم به کاهش حقوق و دستمزد خلبانان تا 75 درصد است که "تبعیض آمیز نامتناسب و خودسرانه و می توانست یک فاجعه تاثیر روانی است که می تواند باعث 'از جان گذشته و اعمال افراطی,' عنوان شده است بارها و بارها ثابت شده چند بار در گذشته" هشدار ارشد خلبانان.

هوایی هند بدهی حدود 70,000 تومان کرور. دولت تلاش کرده است به فروش هواپیمایی اما هیچ معامله بسته شده است.

هوایی هند خلبانان بودند اولین پرواز به ووهان نجات رشته سرخپوستان و در حال حاضر عمل پروازهای تحت Vande بهارات طرح را به رشته اتباع هند از یک میزبان از کشورها در سراسر جهان است.

بیش از 7,73,000 سرخپوستان را در بازگشت از سراسر جهان است. "این همیشه تلاش ما برای رسیدن به هر رشته هندی با یک دست کمک" گفت: وزیر.

در جولای 16, Hardeep پوری گفت: "شما باید تصمیم بگیرید اگر شما می خواهید هوایی هند برای زنده ماندن و یا آیا شما می خواهید برای انجام این کار. اگر هوایی هند است که به بسته تا هیچ یک از آنها را دریافت کنید ، امروز وجود دارد مازاد از هواپیما و آموزش مردم در دسترس است."

وزیر بود و توجیه هوایی هند تصمیم به ارسال برخی از کارکنان در مرخصی بدون حقوق برای مدت پنج سال.

هوایی هند گفته بود که وضعیت مالی بسیار چالش برانگیز است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و آن را بدون پرداخت هزینه طرح برای کارکنان یک "پیروزی" برای آنها و همچنین مدیریت.

محدودیت های مسافرتی در هند و کشورهای دیگر برای مبارزه با COVID-19 باید به شدت ضربه هواپیمایی نه تنها در کشور بلکه در سراسر جهان است. تمام شرکت های هواپیمایی در هند گرفته اند کاهش هزینه های چنین به عنوان پرداخت کاهش ترک بدون پرداخت هزینه و پیرایش نیروی کار است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب