من از خانه کار می کرد برای یک سال قبل از Coronavirus—اما در اینجا 6 چیزهایی که من نیاز به سوئیچ کردن

زمانی که COVID-19 اولین بار شروع به کار از خانه واقعیت برای مردم بیشتر از همیشه بخشی از من احساس آرامش است که

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399

زمانی که COVID-19 اولین بار شروع به کار از خانه واقعیت برای مردم بیشتر از همیشه بخشی از من احساس آرامش است که در میان همه هرج و مرج, من می خواهم حداقل اند که در قسمت پایین.

کار از خانه به نظر می رسد در تئوری ساده اما در واقع آن را به یک کلاس کارشناسی ارشد در مدیریت زمان و ایجاد خطوط سخت بین کار و هر چیز دیگری. آن است که فوق العاده آسان برای دریافت پریشان و به همان اندازه دشوار است برای جلوگیری از ساعات کار از خونریزی به هر چیز دیگری. به طوری که من دیدم وحشت مردم در مورد چگونه به سخت کار کردن از خانه ممکن است بخشی از من فکر کردم: "خوب من این کار گرفته است." اما پس از آن... نداشتم.

حتی اگر بسیاری از برنامه روزانه من و تکالیف شد دقیقا همان من پیدا کردم آن را سخت تر از همیشه به تمرکز. مطمئن شوید که از آن ساخته شده تفاوت که من دیگر قادر به ترک خانه برای رفتن به محل کار در کافی شاپ ها و کافه ها که من آباد قبل از COVID-19 بود اما بیشتر از آن. من اغلب به طور کامل کنار عناوین و اخبار هشدار. ثابت تان شدیدا اضطراب کاشته بود خود را در مغز من و به نظر نمی رسد به خروج در هر زمان به زودی. بدیهی است که این سناریو خاص منحصر به فرد بود اما در گذشته زمانی که من می توانم پیدا کردن آرامش یا تمرکز من را تغییر دهید تا روال. من در سفر سعی کنید از یک رستوران جدید کار از یک پارک عمومی یا ایجاد چیزی جدید. در حال حاضر همه از این گزینه ها رفته بودند. بنابراین من تصمیم به ایجاد عادات جدید و محیط را در خانه خود با چند گزینه من تا به حال در دست است.

قبل از من کار می کرد از یک ترکیبی از یک میز کوچک منطقه, آشپزخانه, جدول, محلی و کافی شاپ ها و کافه ها. در حال حاضر این دو گزینه وجود ندارد برای من و برای اولین بار یک احساس غیر ممکن است. بنابراین من ذهنی اسکن اصلی من برای پر آفتاب ترین ترین نقطه آرام و من نقل مکان کرد و من میز کوچک وجود دارد. معلوم است که این یک گوشه از اتاق خواب من. آن را کمی عجیب و غریب و بزرگ به صورت تصادفی میز در گوشه ای از اتاق ما که در آن باید وجود داشته باشد یک منطقه روشن است, اما آن را تغییر ساخته شده است که بزرگترین تفاوت برای من سلامت روان. نه تنها من فراموش کار من در درخشان ترین و آرام بخش از خانه ما در حال حاضر, اما من میز نیز چهره های تخت من است که من آن را هر روز صبح.

من ایجاد یک فضای کاری بیش از حد.

در حالی که نامزد من و من غفلت ما کوچک پاسیو در فضای منطقه است. ما تا به حال برخی از ویران مبلمان وجود دارد و یک فرش اما چیزی که در واقع ما می خواهید به صرف زمان در خارج وجود دارد. در حال حاضر ما طلب در خارج از منزل بیشتر از همیشه طوری که سرمایه گذاری در این منطقه دعوت. ما نقل مکان کرد و یک صندلی و میز پاسیو مجموعه وجود دارد که در واقع منجر به کار بر روی یک لپ تاپ پس از آن اضافه شده و گیاهان آویزان و یک ویستریا تاک به کار راه خود را در اطراف نرده های عرشه. اخیر ما علاوه بر به فضا رنگارنگ و با نام تجاری جدید, هوای آزاد, فرش است که باعث می شود فضا احساس cozier و شادتر. این خود ما واحه کوچک و تمام آن را در زمان به آن صنوبر بود که همه چیز در حال حرکت در اطراف و چند صد دلار (در صورتی که). داشتن گزینه ای برای کار در آفتاب است که در مجموع امتیاز و بهره گیری از آن شده است بزرگترین انتخاب ما در طول قرنطینه.

من متوقف ورود به توییتر.

برای افرادی مثل من که در کار آزاد رسانه ها مشغول بودن در توییتر گاهی اوقات به نظر می رسد مانند یک کار ضرورت است. برای من هر چند جریان ثابت از عناوین و اخبار بد بود و باعث آسیب بیش از حد به بهداشت روانی برای توجیه آن به ارزش آن است. من هنوز هم ورود به سیستم در یک بار و یا دو بار در ماه اما من حذف این برنامه بر روی گوشی من و وارد شده بر روی کامپیوتر من پس از هر بار من به باز کردن سایت من واقعا از خودم بپرسید که آیا من می خواهم به ورود یا نه.

من در حد من چقدر تماشای اخبار و بررسی سرفصل.

بخش دیگری از بودن بسیار آنلاین و کار در منزل است که آن را وسوسه انگیز برای نگه داشتن سایت های خبری و اخبار تلویزیون در تمام طول روز—برای ایجاد برخی از سر و صدای پس زمینه و یا حواس پرتی اما همچنین برای دریافت آخرین به روز رسانی. مطلع شدن مهم است اما برای من تا به حال به یک تلاش آگاهانه برای خاموش کردن اخبار و ورود به سایت های خبری اگر من لازم نیست که. این تنها راه من قادر به تمرکز بر روی—خوب... هر چیزی اما اخبار (با نام مستعار تمرکز بر روی چیزهایی که پرداخت صورتحساب من). من هنوز هم تماشای اخبار, اما من آن را محدود به طور قابل توجهی.

من خودم را از تخت (گاهی اوقات).

من استفاده می شود به تنها خودم اجازه کار از تخت, اگر من اقامت در هتل برای یک سفر کاری و یا تعطیلات. وجود دارد چیزی است که احساس لوکس بودن در یک تخت گرم و تلویزیون در زمینه پخش نوشیدن قهوه و پاسخ به ایمیل ها و یا نوشتن. اما در حال حاضر در حالت عادی من آورده ام که احساس لوکس به روال هر هفته. در حال حاضر در روز جمعه یا دوشنبه صبح (معمولا هر روز من احساس بیشتر در پایین) من خودم را از تخت قهوه در دو. آن را احساس می کند مانند یک درمان در غیر این صورت تکراری هفتگی معمول است.

من بیمار وقتی که می آید به صبح است.

من استفاده می شود نسبتا سخت با خودم که آن را به شروع کار در ساعت 9 صبح هر روز (و یا قبل از آن). در حال حاضر من بیشتر بیمار با خودم. من خودم اجازه ذخیره کردن بر روی نیمکت برای کمی طولانی تر ماندن در لباس خواب طولانی و زمان من شروع روز. برای من صبح ها که من اغلب احساس اضطراب—بار که آن را واقعا من بازدید که ما در دیگر بعد از این در یک رشته طولانی از روز بود. بنابراین من به خودم برخی از گریس. این انعطاف پذیری ساخته شده است که تمام تفاوت در مصرف برخی از فشار از خودم و کمک به من بیشتر احساس در سهولت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب