داو جهش بیش از 500 امتیاز به شروع هفته به بوئینگ و اپل افزایش

سهام به شدت افزایش یافت به شروع هفته را دوشنبه به عنوان وال استریت تشویق اخبار بوئینگ و معامله گران شانه ای با

توسط ELEMENTORSITE در 10 تیر 1399

سهام به شدت افزایش یافت به شروع هفته را دوشنبه به عنوان وال استریت تشویق اخبار بوئینگ و معامله گران شانه ای بالا انداخت آخرین موج در coronavirus موارد است.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 580.25 امتیاز بالاتر یا 2.3% در 25,595.80. آن را داو بهترین روز پس از ژوئن 5, هنگامی که آن افزایش یافت و بیش از 3 درصد است. S&P 500 با افزایش 1.5% به 3,053.24 در حالی که نزدک کامپوزیت به دست آورد 1.2% برای پایان دادن به روز در 9,874.15.

عمده میانگین آمار خود را در جلسه اخیر فقط چند دقیقه پیش از این ، که اواخر روز خروش قرار داده و S&P 500 در قلمرو مثبت برای این ماه با یک روز معاملاتی باقی مانده است.

سهام Dow-عضو بوئینگ رز 14.4% به عنوان گواهینامه پرواز برای بوئینگ 737 Max دوشنبه آغاز شد. آزمون دیده می شود توسط سرمایه گذاران به عنوان یک گام مهم در بوئینگ بدترین تا کنون شرکت های بزرگ بحران آغاز شد که در ماه مارس سال 2019 پس از دو تصادفات در پنج ماه کشته 346 نفر است.

اپل نیز در میان بزرگترین همکاران از دستاوردها در داو بالا رفتن 2.3%. Facebook در ضمن بسته 2.1% بالاتر برای بهبود یافتن از یک زودتر به کاهش است. رسانه های اجتماعی غول پیکر برای اولین بار تحت فشار پس از بیشتر شرکت ها گفت: آنها مکث تبلیغات بر روی آن سیستم عامل است. از جمعه Starbucks, Coca-Cola و رکوردهای گینس-پدر و مادر Diageo تمام اعلام کرد آنها را در توقف تبلیغات در رسانه های اجتماعی.

سرمایه گذاران در انتخاب سهام در امید بیشتر دولت در اقتصاد ادامه خواهد داد به بازگشایی حتی به عنوان برخی از نقاط تا پاپ. خطوط هوایی جنوب غربی شروع به پریدن کرد 9.6% پس از گلدمن ساکس به روز رسانی سهام برای خرید از فروش. سهام خرده شکاف و سرمه را افزایش 3.7% و 10.1 درصد بود.

عمده متوسط نیز افزایش پس از انجمن ملی از Realtors گفت: پیش فروش خانه شروع به پریدن کرد یک رکورد 44.3 درصد در ماه مه.

دوشنبه تیز دستاوردهای آمد و حتی پس از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد بیش از 2.5 میلیون Covid-19 موارد تایید شده اند در آمریکا به همراه بیش از 125,000 مرگ و میر. در سطح جهان بیش از 10 میلیون مورد گزارش شده است.

"ما coronavirus آمار بدتر بیش از آخر هفته ... اما معامله گران در نهایت پژمرده این منفی دوباره گفت:" اریک Bregar رئیس FX استراتژی در ارز بانک مرکزی کانادا در یک توجه داشته باشید.

در فلوریدا به تنهایی 5,409 موارد تایید شد یکشنبه. که از مجموع 8,424 موارد در روز شنبه تایید کرد. برای مطمئن شود, درصد از تست مثبت افزایش یافته است به 13.67% از 12.21%.

برخی مانند تام لی از Fundstrat جهانی مشاوران می گویند که آنها در حال گرفتن آرامش در این واقعیت است که شتاب در عفونت اعداد نیست و در عین حال منجر به افزایش چشمگیر در مرگ و میر.

"در حالی که وجود دارد بسیاری از هشدار دهنده COVID-19 'عناوین' بیش از آخر هفته با اشاره به رکورد مورد' شماره های روزانه ما و میر نسبت به COVID-19 کاهش یافت و به پایین ترین سطح از 253," لی گفت: در یک ایمیل به مشتریان.

"و در حالی که بسیاری از آنها تمایل به تبدیل شدن به 'تمام عیار' نزولی دوباره ما فکر می کنیم واگرایی در بهداشت و درمان در COVID-19 (موارد در مقابل مرگ و میر) و مدار معکوس نیویورک در نزدیکی اوج خود به ما می گوید" ما ممکن است نزدیک به نقطه ای که مورد شروع به آهسته او اضافه شده است.

عمده میانگین ارسال شده دومین کاهش هفتگی در سه هفته در روز جمعه. داو کاهش یافته است 3.3% در هفته گذشته در حالی که S&P 500 از دست 2.9%. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 1.9% در هفته گذشته.

"ریزشی استدلال برای بازار فعلی است و وسعت است و نه تقویت شده در طول این دوره تحکیم گفت:" اندرو Thrasher بنیانگذار Thrasher تجزیه و تحلیل در یک توجه داشته باشید. "که دلسرد بیشتر سهام را شکسته همراه با شاخص."

خرمن کوب اشاره کرد 3,150 خواهد شد به یک سطح کلیدی به سازمان دیده بان برای سرمایه گذاران است. "من کمتر علاقه مند در دارایی های پر ریسک تا زمانی که ما به عقب بر گردیم به آن سطح," او گفت:.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب