من اجازه 2.7 میلیون رای مردم بر روی دیوار حمام رنگ—و در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است

یکی از من تمام زمان های مورد علاقه سخنان این است که "آیا به آن دست کشیدن تا شما آن را امتحان کنید" و من تمایل

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

یکی از من تمام زمان های مورد علاقه سخنان این است که "آیا به آن دست کشیدن تا شما آن را امتحان کنید" و من تمایل به این درخواست به تقریبا در هر جنبه ای از زندگی من است. برای مثال زمانی که من برای اولین بار به نیویورک نقل مکان کرد من به خودم قول داده من آن را حداقل یک سال به دیدن اگر شهر بود واقعا مناسب—و من اینجا هستم و هفت سال بعد! این است که چگونه من تعیین می شود و پس از تلاش guac حداقل 100 بار که من کاملا متنفر هستند آووکادو (با عرض پوزش نه با عرض پوزش). بنابراین زمانی که سردبیران آپارتمان درمانی با نزدیک شدن من در مورد اجازه دادن به ما 2.7 میلیون Instagram followers دوباره و مجددا اراستن حمام من با خودم فکر کردم: "خوب به عنوان ممکن است به خوبی یک شات بدهید!"

قرار دادن سرنوشت من در دست تقریبا 3 میلیون غریبه ها چیزی بود که من کاملا احساسی آماده برای. اما من می دانستم که این امر می تواند بهانه ای مناسب برای تحت فشار قرار دادند به خارج از منطقه راحتی من. من کوچک آپارتمان نیویورک به راحتی می تواند به عنوان یک آرام دریا خنثی سادگی و عمیق کردن من می توانم بگویم من مطلوب حمام بود گدایی به آن رنگارنگ روح به راه انداخته است. قبل از قبل من حمام مطلق چرت زدن. پس از ماه تکمیل دیگر اتاق از آپارتمان شما می توانید می گویند من الهام مخزن نوع گاز زد. فضا تقریبا به طور کامل سفید—با حداقل رنگ میآید از برخی از نمونه پارچه من قاب بالای توالت—و مطلقا صفر ، اگر چه من shuddered در ایده *نفس نفس زدن* رنگ های جسورانه, من می دانستم که هیچ کس دیگری می توانست بهتر طعم سطح از آپارتمان شیک روند ادراک IG پیروان.

اولین رای رنگ های جسورانه در مقابل خنثی و اجازه دهید من به شما بگویم این یک ناخن-گازگیر. حمام من تقریبا 4.5 ft x 4.5 ft اگر شما نمی شامل حمام, بنابراین من قطعا نگران, بزرگ, با صدای بلند رنگ قریب به اتفاق این فضا است. خوشبختانه یک سوم از دیوار در حمام, پوشش داده شده با کاشی, بنابراین من می دانستم که کمک خواهد کرد که با برخی از تعادل است. که خوب است زیرا البته جسورانه به دست آورد.

بعدی واقعی رنگ شد تا برای رای. ما تا به حال دو گزینه (با تشکر Behr!): عمیق و غنی از رنگ آبی تیره به نام "زیراب" و خاکی صلح آمیز سبز به نام "زیست محیطی". خوش شانس برای من زیراب در زمان جایزه بزرگ است که چون آبی است که من 8 رنگ مورد علاقه درست پس از هفت مورد علاقه من shades of grey.

در نهایت Instagram رای دادند و لوازم جانبی برای تکمیل تصاحب: دو هنر زیبا قطعه از ضرب و برخی بسیار با شکوه حوله انتخاب از Snowe و براق و در عین حال دمدمی پرده حمام طرح های حسن نیت ارائه میدهد از Society6. هنگامی که آرای همه در آمد—حمام پرده دور بود و واقعا یک عکس پایان—آن زمان برای قرار دادن آن همه با هم.

زمانی که ما مدیریت ویرایشگر تری داشتند آپارتمان تصاحب انجام شده در سال گذشته, او تا به حال فوق العاده خدمه از یاران به کمک به او را با این تغییر و تحول است. در این سال به لطف Coronavirus کردم به رول تا آستین (فقط شوخی این راه بیش از حد برای آستین) و تمام آن را خودم: طراح, نقاش, videographer, حمل و نقل هماهنگ و من تا به حال به در مقابل یک دوربین مستند سازی همه چیز?? بدون فشار.

اما با (مجازی) پشتیبانی از همکاران من بسیار بیمار پسر/طراح دستیار و برخی بسیار ایجاد انگیزه در تابستان لیست پخش من قادر به آن را تمام انجام می شود در فقط چند روز! در پایان, من نمی تواند شادتر با چگونه از آن همه معلوم شد. من بی ضرر, 'مستاجر سفید" حمام تبدیل شد به یک جسورانه و در عین حال آرام بخش آبی واحه. با الهام از رنگ ها و لوازم جانبی, من متوقف شده هدف را انتخاب کنید تا یک تعداد انگشت شماری از آخرین لحظات موضوعات است. من سعی کردم به ترکیب لمس شخصی خود من طراحی و زیبایی—تمیز کردن مدرن, سادگی—برای تکمیل پررنگ رنگ دیوار به جای مبارزه با آن است. برخی از کمی شناور قفسه های سفید ترد حمام mat, و البته, براق, طلا, قاب های مورد علاقه من "خوب مدفوع" صلیب کوک—با تشکر برای اجازه دادن به من نگه که یک آپارتمان!—کامل شد نکات نهایی در این فضای بی سر و صدا.

حمام من در حال حاضر کامل جسورانه همراه و همدم برای من خنثی نیویورک اقامت و من بسیار سپاسگزار به پیروان ما برای انتخاب چنین گزینه های دوست داشتنی برای من بود. هر بار که من قدم به من حمام من فورا مفتون و آرام است. و هی با همه چیز در رفتن در جهان در حال حاضر, من همه لحظات آرامش من می توانید دریافت کنید. در حال حاضر زمان برای حمام!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن