حیدرآباد مستند توصیه شده توسط کارشناسان پزشکی تصمیم گیری در 3-4 روز

Hyderabad Lockdown Recommended By Medical Experts, Decision In 3-4 Days

Telangana گزارش شده بیش از 13000 coronavirus موارد است.

حیدرآباد:

حیدرآباد باید در زیر قرار داده شده lockdown یک بار دیگر به سرعت گسترش coronavirus یک تیم از کارشناسان پزشکی توصیه می شود و تصمیم گرفته خواهد شد در سه تا چهار روز Telangana وزیر K Chandrashekar رائو گفت: در روز یکشنبه. وزیر محبوب شناخته شده به عنوان KCR وجود دارد گفت: بدون نیاز به وحشت در مورد افزایش تعداد COVID-19 موارد و همه ترتیبات در محل به ارائه درمان به فقرا.

“پزشکی و درمانی بخش پیشنهاد که دوباره تحمیل مستند در حیدرآباد خوب است. اما دوباره تحمیل مستند خواهد بود یک تصمیم مهم. دولت ماشین آلات و مردم باید آماده برای این” یک بیانیه رسمی از رئیس جمهوری به نقل از او عنوان کرد و گفت.

حیدرآباد گزارش کرده است یک جهش در coronavirus موارد عبور از 10,000 علامت گذاری به عنوان دولت آرام برخی از محدودیت های معرفی شده در مارس به عنوان بخشی از یک کشور COVID-19 مستند. در روز شنبه بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) اختصاص 888 از 1,087 مورد جدید گزارش شده در Telangana.

اگر مستند است دوباره اعمال آن باید اجرا شود به شدت KCR گفت که وجود خواهد داشت یک روز مقررات منع رفت و آمد با یک یا دو ساعت یک پنجره برای خرید ملزومات است.

“اجازه دهید ما بررسی وضعیت کاملا برای دو تا سه روز. اگر لازم باشد دولت برگزار خواهد شد به بحث در مورد طرح های پیشنهادی برای مستند جایگزین و سایر مسائل و تصمیم گرفته خواهد شد,” او اضافه شده است.

اعلام می آید پس از یک سطح بالا, نقد و بررسی, جلسه روز یکشنبه در مهار COVID-19 و درمان در دسترس برای بیماران استراتژی به اجرا در آینده و دیگر مسائل مربوط به. پزشکی و سلامت وزیر Etela Rajender شهرداری دولت وزیر KT راما رائو و پزشکان با حضور در این نشست است.

“در مقایسه با میانگین ملی میزان مرگ و میر در Telangana دولت کمتر است. وجود دارد بدون نیاز به ترس. درمان لازم است با توجه به مثبت بيماران است. ما نگه داشته اند هزاران نفر از تخت آماده در هر دو دولتی و خصوصی و بیمارستان ها و کالج ها. بیمارانی که در شرایط بحرانی در حال درمان در بیمارستان است. بدون علامت بیماران داده می شود و درمان در خانه های خود” آقای Rajender گفت.

چندین پزشکی و سلامت مسئولان و کارشناسان پزشکی به درخواست یکی دیگر از 15 روز مستند تحت GHMC محدودیت های وزیر گفت.

Telangana در روز شنبه گزارش داد یک روز از 1,087 جدید COVID-19 موارد مصرف کلی شمارش از عفونت در دولت به 13,436. شش مرگ و میر گزارش شده از مصرف این تعداد به 243, با توجه به یک دولت بولتن.