در Coronavirus, Sharad Pawar را ضربه تند وشدید زدن در "ساختمان معبد"

Coronavirus: Sharad Pawar گفت: "باید وجود داشته باشد بحث در دهلی نو" در مورد این مسئله.بمبئی: جانباز رهبر مخال

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399
On Coronavirus, Sharad Pawar's Swipe At 'Building A Temple'

Coronavirus: Sharad Pawar گفت: "باید وجود داشته باشد بحث در دهلی نو" در مورد این مسئله.

بمبئی:

جانباز رهبر مخالفان Sharad Pawar امروز به خواست دولت مرکزی و دولت به "توجه" به کروناویروس و اقتصاد آمار مستند. برای ماهاراشترا بیش از حد این اولویت ها گفت: حتی اگر "برخی از مردم ممکن است فکر می کنم که تاج بعد از یک معبد ساخته شده است".

هر چند 79 ساله نمی تواند به جزئیات زمان بندی از کلمات خود را انجام یک اشاره.

دیروز, Ram, Mandir اعتماد -- تنظیم در جهات از دیوان عالی کشور به منظور تسهیل در ساخت و ساز از یک رم معبد در ایودیا -- ملاقات به تعیین تاریخ برای آغاز ساخت و ساز. تخمین اولیه در این تاریخ برای مراسم پیشگامانه می تواند یا در آگوست 3 یا 5 و نخست وزیر نارندرا مودی دعوت شده برای حضور در.

ساعت مودی اعلام کرده بود تشکیل Shri Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد در فوریه 5, اما برنامه ریزی برای ساختمان معبد تاخیر شد با شیوع کروناویروس.

"ما همیشه فکر می کنم در مورد آنچه که باید در اولویت قرار گیرد. همانطور که در حال حاضر اولویت ما این است که برای کمک به کسانی که مبتلا به کروناویروس بهبود می یابند. برخی از مردم فکر می کنم که coronavirus بعد از معبد ساخته شده است. به همین دلیل آنها را سازماندهی برنامه است. من تنها می دانم که در این مورد از شما مردم" آقای Pawar گفت.

"برای ما مبارزه با کروناویروس بسیار مهم است. از آنجا که از virus, مستند تا به حال به اجرا گذاشته است. ما نگران بحران اقتصادی تاثیر آن تا به حال در کسب و کارهای کوچک. به همین دلیل من درخواست دولت و مرکز توجه ویژه ای به آن... وجود دارد باید بحث در دهلی نو در مورد نحوه کمک به مردم برای بیرون آمدن از بحران اقتصادی," او اضافه شده است.

مخالفان به ویژه کنگره -- یک حاکم متحد Sharad Pawar در ماهاراشترا – بارها متهم مرکز انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به این کشور در مقابله با شیوع و ruing اقتصاد به زمین در طول مستند.

ساعت مودی شده است تمسخر خود را برای ابتکار و لامپ های روشنایی clanging, ظروف -- که قرار بود به عنوان ادای احترام به تاج رزمندگان -- در اوایل روز از مستند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن