اطلاعات پادشاه است. تقریبا هر حامل و MVNO ارائه می دهد نامحدود صحبت کنید و متن خود را با تلفن همراه برنامه. که در آن آنها متفاوت است میزان داده های در دسترس به طوری که بخشی است که می توانید ذخیره کنید و یا هزینه شما پول بیشتر.

هر دو سیستم عامل iOS و Android به شما اجازه نظارت بر تلفن خود را با استفاده از اینترنت خود را, بنابراین شما نمی نیاز به اعتماد حامل های اندازه گیری. وجود دارد یکی از ویژگی های ساخته شده را به گوشی خود را که به شما اجازه می دهد پیگیری که چگونه بسیاری از GBs شما با استفاده از و به طور خودکار محدود کردن استفاده از داده به شما به عنوان نزدیک به خود را حداکثر.

پرش به دستورالعمل: اپل | سامسونگ | سهام آندروید

ردیابی استفاده از داده تلفن همراه اپل

هنگامی که شما با قرار دادن سیم کارت خود را (و یا فعال کردن eSIM), آی فون خود را می کشد اطلاعات از حامل از جمله برنامه های خود را در صورتحساب دوره و زمان استفاده از داده ها. چرا که این اطلاعات در حال آمدن است از حامل شما نمی توانید پیگیری استفاده از داده ها به طور کامل به طور مستقل بر روی آی فون. اما شما می توانید تماشا به عنوان حامل خود را شمارش می کند می تواند به مطمئن شوید که وجود ندارد مشکوک میپرد.

تحت “استفاده” شما خود را ببینید, زمان استفاده از داده ها. اگر شما در پایین حرکت به داده های تلفن همراهشما را پیدا خواهد کرد یک لیست از برنامه های سیستم. اگر شما را انتخاب کنید غیر فعال کردن یک ضامن که برنامه دیگر دسترسی به داده های تلفن همراه. آن را تنها با استفاده از Wi-Fi برای اتصال به اینترنت است. در حالت ایده آل, شما فقط می خواهید به استفاده از این ضامن در اطلاعات محدود طرح های لایه که در آن کلاه خود را تحت 5 GB.

اگر شما به آرامی در حال نزدیک شدن به حد خود را یک راه عالی برای جلوگیری از overages است که برای فعال کردن “کم حالت داده.” برای فعال کردن را انتخاب کنید “Cellular Data گزینه” واقع در همان منو. هنگامی که فعال, برنامه نمی خواهد با استفاده از داده مگر اینکه شما به طور فعال با استفاده از آنها تصویری جریان کاهش می یابد به صورت خودکار همگام سازی داده ها غیر فعال است و خدمات مانند عکس مکث خواهد به روز رسانی. این تنها باید مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که شما در عرض چند گیگابایت از حد خود را.

وجود دارد هیچ راهی برای دریافت هشدار زمانی که شما در نزدیکی داده های خود را محدود می کند. آن است که ممکن است از طریق برنامه های شخص ثالث مانند آنهایی که ایجاد شده توسط حامل, اما هیچ چیز ساخته شده را به نرم افزار. بدون برنامه کمک تنها راه دانستن خود را استفاده از نرم افزار است که به صورت دوره ای بررسی “استفاده” در “تلفن همراه” در تنظیمات.

ردیابی استفاده از داده تلفن همراه در گوشی های سامسونگ

در سامسونگ کهکشان گوشی های هوشمند را انتخاب کنید “اتصال” و سپس “استفاده از داده ها.” در بالای این صفحه یک نمودار میله ای فعلی خود را در استفاده از داده ها نسبت به داده های خود را محدود می کند. برای پیکربندی این نمودار به طرح های بی سیم خود را انتخاب کنید “چرخه صدور صورت حساب و اطلاعات هشدار دهنده است.”

را انتخاب کنید “شروع چرخه صدور صورت حساب بر روی” را انتخاب کنید بعد خود را, چرخه صدور صورت حساب شروع می شود در هر ماه. فعال کردن “تنظیم هشدار داده” برای دریافت هشدار زمانی که شما وارد در تعداد مشخصی از گیگابایت برای ماه جاری. در حالت ایده آل این تعداد باید حدود 2-4 GB اگر خود را طرح داده های محدود. برای کسانی که در برنامه های اقتصادی بطور متوسط هزینه, توصیه ما را قادر می سازد “تنظیم محدودیت داده” و تنظیم محدودیت داده به کمتر از 1 گیگابایت ماهانه خود را داده مجاز به قطع تلفن همراه داده است.

در نهایت به بررسی برنامه های فردی استفاده از داده ها را انتخاب کنید “استفاده از داده تلفن همراه.” در اینجا شما پیدا کردن یک نمودار ردیابی استفاده از داده های شما و یک لیست از تمام برنامه های مصرف داده های رتبه بندی از بالاترین به پایین ترین. شما می توانید یک برنامه فردی در اینجا برای دسترسی به کنترل مانند محدود کردن داده های پس زمینه استفاده است.

ردیابی استفاده از داده تلفن همراه در سهام گوشی های آندروید

برای تلفن های در حال اجرا انبار و یا در نزدیکی-سهام آندروید مانند گوگل صفحه یا وان پلاس, دستگاه, رفتن به تنظیمات –> شبکه و اینترنت> شبکه های تلفن همراه. از وجود دارد را انتخاب کنید “هشدار داده & حد” و سپس شیر “برنامه استفاده از داده های چرخه” را انتخاب کنید و روز خود را برنامه ریزی آغاز می شود در هر ماه. برای مثال اگر شما چرخه صدور صورت حساب است که از ژانویه 15 فوریه 14, شما می توانید انتخاب کنید “15” است. هنگامی که این روز بازدید در طول ماه دستگاه خود را راه اندازی مجدد آن را حساب کند.

در حالی که شما هنوز هم در این صفحه شما می توانید فعال “تنظیم اطلاعات هشدار ضربه بزنید ، سپس روی “هشدار داده” برای انتخاب یک آستانه برای استفاده از داده ها که عبور شما را مطلع خواهد کرد. ما توصیه می کنیم با قرار دادن هشدار در اطراف 2-4 GB قبل از اینکه شما آمار خود اختصاص داده است ،

شما همچنین می توانید فعال “تنظیم محدودیت داده” را انتخاب کنید یک نقطه که در آن شما خواهد شد و دیگر قادر به استفاده از داده تلفن همراه. بعد از فعال کردن toggle را انتخاب کنید “محدودیت داده” و ورودی یک گیگ مقدار کمتر از 1 گیگابایت, کمتر از شما اجازه داده ، یک بار ضربه تمام برنامه ها باید با استفاده از Wi-Fi برای اطلاعات نیاز به محافظت از شما را از رفتن بیش از حد خود را.

در نهایت بازگشت به صفحه قبلی و انتخاب “برنامه استفاده از داده ها.” در اینجا شما می توانید نظارت بر استفاده از داده ها توسط نرم افزار و حتی نقد و بررسی ماه گذشته برای دیدن قوام و تفاوت در استفاده از. انتخاب هر برنامه شما را به یک صفحه با دو پستی: “سوابق” و “محدودیت استفاده از داده ها.” اکثر برنامه ها باید دومی به طور پیش فرض فعال است, اما اگر شما پیدا کردن یک برنامه مصرف مقدار زیادی خود اختصاص داده غیر فعال کردن “دادههای پسزمینه” ضامن.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو