نحوه سفارش کالاهای اساسی در واتساپ از طریق JioMart

JioMart یک پلت فرم تجارت الکترونیک عمل با تکیه خرده فروشی, معرفی جدید واتساپ جهت رزرو خدمات در طول مستند. جدید اختصاص داده شده JioMart واتساپ شماره راه اندازی شده است و آن را در حال حاضر به گرفتن سفارشات برای کالاهای اساسی و امیدوار کننده در دسترس بودن ظرف 48 ساعت. این سرویس جدید می آید تنها یک هفته پس از Facebook برداشت 9.99 درصد سهام در تکیه Jio. این اپراتور مخابراتی گزارش شده است را به شما معرفی واتساپ فشار برای JioMart و آن را در حال حاضر شروع به تست آن در مناطق انتخاب کنید و در ماهاراشترا. جدید JioMart واتساپ جهت رزرو خدمات زندگی می کنند در انتخاب محل از Navi Mumbai خان و کالیان در حال حاضر.

تکیه Jio معرفی کرده است اختصاص داده شده واتساپ شماره برای این سرویس. اسباب بازی 360 آزمایش JioMart واتساپ جهت رزرو خدمات در Navi Mumbai و ما قادر به سفارش با موفقیت. کاربران ملزم به صرفه جویی در این شماره اختصاص داده شده بر روی تلفن های خود را قادر به چت با حساب کسب و کار. JioMart یادداشت که آن را ارائه تحویل خانه و مصرف کننده را مجبور به سر به نزدیکترین kirana فروشگاه را انتخاب کنید تا خود را تحویل. ما دقیق گام به گام توسط به گام راهنمای در مورد چگونه به نظم در JioMart از طریق WhatsApp.

 • ذخیره شماره +91 88500 08000 به عنوان JioMart بر روی تلفن خود را.
 • پس از صرفه جویی در تعداد سر به واتساپو جستجو برای نجات تماس بگیرید. شما ممکن است نیاز به به روز کردن لیست مخاطبین خود را با ضربه زدن به جدید چت, آیکون سه نقطه در بالا و سپس Refresh.
 • شیر بر روی آن و ارسال یک ‘سلام’ پیام.
 • یک auto-generated پیام خواهد آمد به عنوان به زودی به عنوان شما ارسال اول ‘سلام’. پیام اشاره می کند که این سرویس در دسترس است در Navi Mumbai خان و Kalyan تنها.
 • آن را به اطلاع کاربر که سفارشات قرار داده شده با استفاده از JioMart قبل از 7بعد از ظهر در دسترس خواهد بود برای انتخاب کنید تا در نزدیکترین JioMart Kirana فروشگاه در بعد 2 روز.
 • این خودرو تولید پیام همچنین شامل یک لینک منحصر به فرد است که منقضی می شود در 30 دقیقه. اگر استفاده نمی شود و در عرض 30 دقیقه کاربر را به ارسال یک ‘سلام’ پیام یک بار دیگر به تولید لینک های جدید.
 • هنگامی که شما با کلیک بر روی لینک اختصاصی JioMart صفحه باز می شود تا در مرورگر این صفحه می پرسد برای اطلاعات اساسی مانند آدرس و شماره تلفن.
 • را پر کنید در تمام جزئیات و با کلیک بر روی ‘ادامه’

reliancejio main2 JioMart

JioMart ارائه نمی آستان تحویل گرفت

 • یک لیست از آیتم های موجود در نزدیکی شما kirana فروشگاه ذکر شده است. این لیست نیست به عنوان پرجمعیت و جامع به عنوان ما می خواهم آن را به اما JioMart باید بهبود موجودی در طول زمان است.
 • هنگامی که شما محل سفارش JioMart شما نشان می دهد که کل مبلغ قابل پرداخت شما را می فرستد و دیگری WhatsApp متن بلافاصله.
 • این متن اشاره به نزدیکی kirana نام فروشگاه و آدرس از جایی که شما باید انتخاب کنید تا سفارش و همچنین ارائه یک شماره تلفن برای هر گونه سوالات مربوط به. JioMart اشاره می کند که پس از سفارش آماده است یک متن ارسال خواهد شد به کاربر اطلاع آنها سر به kirana فروشگاه و جمع آوری و تحویل. پرداخت می شود ساخته شده در زمان وانت تنها.
 • JioMart نیز می فرستد نقشه های گوگل لینک برای قرار دادن kirana فروشگاه به درستی.

Facebook برای خرید 9.99 درصد سهام در تکیه Jio

JioMart معرفی شد و در ماه ژانویه این سال و پلت فرم تجارت الکترونیک به نظر می رسد را در آمازون و Flipkart در هند. این JioMart پلت فرم تبلیغ است به چند کوچک تجار و kirana مغازه در هیئت مدیره برای خدمت به مصرف کنندگان هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو