خرده فروشی در ایالات متحده می تواند به سقوط بیش از 6 درصد در سال 2020: millward brown

پیاده عبور در مقابل زارا, فروشگاه مد, عمل Inditex SA فروشگاه در شرق محله نیویورک روز جمعه مارس 20, 2020.Gabby

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

پیاده عبور در مقابل زارا, فروشگاه مد, عمل Inditex SA فروشگاه در شرق محله نیویورک روز جمعه مارس 20, 2020.

Gabby جونز | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و چگونه آن را ادامه خواهد داد به دریچه گاز صنعت خرده فروشی.

اما ایالات متحده خرده فروش می تواند حداقل 6.5 درصد در سال 2020 با توجه به تخمین های جدید از شرکت تحقیقات بازار millward brown. برای مقایسه خرده فروشی بود پایین فقط 2.2 درصد در سال 2009 سال رکود اقتصادی بزرگ در نهایت به توقف با توجه به شرکت. و فروش شد تا 3.3 ٪ در سال بیش از سال 2019 آن را گفت.

اما millward brown گفت: عوامل است که می تواند آن را تغییر می دهد 2020 هوا شامل مدت از Covid-19 بحران دولت در پاسخ به همه گیر نرخ که در آن مصرف کنندگان راحت بازگشت به مراکز و فروشگاه ها و چه خرده فروشان هستند قادر به واکنش نشان دادن به تغییرات چشمگیر در تقاضای مصرف کننده.

"بدیهی است که آن را بدتر می شود اگر وجود دارد یکی دیگر از شیوع" میشل ایوانز ارشد رئیس دیجیتال مصرف کننده در millward brown بین المللی در مصاحبه ای گفت:.

این فدراسیون ملی خرده فروشی خرده فروشی صنعت تجارت سکس در اواخر فوریه با صدور سالانه خود را پیش بینی فراخوانی برای خرده فروشی در ایالات متحده به افزایش بین 3.5 درصد و 4.1% با شکوه $3.9 تریلیون دلار در سال 2020 است. اما با فرض اینکه در آن زمان coronavirus نشد جهانی همه گیر. بسیاری تغییر کرده است از Feb. 26. چشم انداز در حال حاضر بسیار bleaker.

این شرکت انتظار می رود به کرایه بهترین این سال شامل: فروشندگان مواد غذایی, e-commerce بازیکنان مانند آمازون شخص ثالث تحویل سیستم عامل و مارک های مواد غذایی با توجه به millward brown تجزیه و تحلیل.

آنهایی که به مبارزه بیشتر عبارتند از: خرده فروشان پوشاک, فروشگاه اپراتورهای لوکس زنجیر و مستقیم به مصرف کننده مارک های. برخی از این دسته بندی ها از جمله Neiman Marcus, J. Crew, مرحله, فروشگاه ها و J. C. Penney در حال حاضر برای ورشکستگی زمینه حفاظت در طول بحران.

با توجه به Evans, پوشاک و کفش دسته می تواند قرارداد را تا آنجا که 36 درصد در سال جاری رشد 3.7 درصد در سال 2019 در هر millward brown.

"بر خلاف بسیاری از صنایع که در آن [coronavirus] شوک ممکن است احساس جهانی برخی از خرده فروشان در حال دیدن بی سابقه تقاضا در حالی که دیگران به دنبال خطوط," ایوانز گفت.

هزینه های مصرف کننده فقط سقوط یک رکورد 16.4 درصد در فروردین ماه بیش از ماه, با توجه به گزارش دولت. و فروشگاه های لباس در زمان بزرگترین ضربه با فروش پایین 78.8%.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن