در حالی که پناه در خانه خود جنبه های منفی یک درس همه ما در حال یادگیری چگونه به هم پیوسته جهان است. در این معنا این یک زمان فوق العاده برای ارضای حس کنجکاوی خود را در مورد فرهنگ های دیگر. وجود دارد بسیاری از ابزارهای آموزشی مانند کاوش موسیقی و آشپزی و مد اما چند چیز را به عنوان موثر و مفید به عنوان یادگیری زبان مادری است.

تصور کنید سفارش در یک کافه یا یک پیتزا فروشی با اعتماد به نفس در زبان مادری. بگویید راننده تاکسی در برلین دقیقا همان جایی که شما می خواهید می شود کاهش یافته است. درخواست اطلاعات در مورد علاقه خود را در موزه مادرید بدون گم شده ضرب و شتم.

اگر شما در حال رفتن به یاد بگیرند که شما نیز ممکن است بهترین را انتخاب کنید. تاسیس در سال 2007 Babbel یکی از آموزش آنلاین زبان صنعت نرم افزار بالا. مباهات بیش از یک میلیون مشترک فعال ، Babbel است به عنوان رتبه جهان #1 شرکت نوآورانه در آموزش و پرورش است. با 73 درصد از کاربران گفت که آنها می توانید نگه دارید مکالمات کوتاه در عرض پنج ساعت با استفاده از پلت فرم شما به سرعت ادغام درس گنجانده شده در این عمر اشتراککه شما می توانید برای تنها $159 در حال حاضر.

موجود در اشتراک شما دسترسی به تمام 14 از Babbel زبان که شکسته 10-15 دقیقه درس است که شما می توانید تمرین در هر نقطه. با تمرکز بر موضوعات عملی مانند ناهار خوری, حمل و نقل, و, خرید, شما باید قدرت را به نگه داشتن مکالمات به زبان مادری در یک دوره کوتاه از زمان.

بدانید که آینده وب ستایش Babbel به عنوان “یکی از مدافعان آنلاین آموزش زبان حوزه” و به همین دلیل سریع شرکت به نام Babbel “بسیاری از شرکت های نوآورانه در آموزش و پرورش” در سال 2016. ثبت نام برای Babbel آموزش زبان امروز و صرفه جویی 60 ٪ تخفیف لیست قیمت. شما باید در طول عمر دسترسی به تمام 14 زبان برای تنها $159.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو