"بد گویی کردن از بد گویی کردن از. چه کسی وجود دارد؟" نه سارا و ابراهیم. آنها در حال کار کردن

سارا علی خان این عکس (حسن نیت ارائه میدهد saraalikhan95)برجستهسارا علی خان به اشتراک گذاشته تصویر با ابراهیم ا

توسط ELEMENTORSITE در 7 اردیبهشت 1399
'Knock Knock. Who's There?' Not Sara Ali Khan And Ibrahim. They Are Busy Working Out

سارا علی خان این عکس (حسن نیت ارائه میدهد saraalikhan95)

برجسته

  • سارا علی خان به اشتراک گذاشته تصویر با ابراهیم
  • این ویژگی یک نگاه اجمالی از زمان تمرین خود
  • همچنین ویژگی های حیوان خانگی خود را پوچ Fuffy
دهلی نو:

سارا علی خان و ابراهیم به نظر می رسد با توجه بقیه را به خود "تق تق" جوک در حالی که برای. برادر-خواهر اواز یا موسیقی دو نفری که در حفظ های خنده دار ویدئوها از خود را در حال حاضر به کار کردن. سارا علی خان در یکشنبه مشترک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از تمرین diaries با برادر ابراهیم است و همه نوع از اهداف است. در تصویر سارا دیده می شود ایستاده در حالی که ابراهیم دیده می شود دروغ گفتن بر روی زمین به عنوان آنها در برخواهد داشت برای دوربین است. حیوان خانگی خود را پوچ Fuffy دیده می شود نشسته در کنار ابراهیم در تصویر. های یک نگاه اجمالی از زمان تمرین خود, سارا یک مرجع به خود ROFL "تق تق" جوک و نوشت: "بد گویی کردن از بد گویی کردن از. چه کسی وجود دارد ؟ نه ما - ما در حال کار کردن است. بله ما شامل Fuffy سینگ." ساخت یک مرجع به ادامه coronavirus pandemic, سارا اضافه شده هشتگهای "اقامت خانه" "امن" و "مثبت ماندن" به او ارسال. نگاهی به:

سارا علی خان و ابراهیم به تازگی ساخته شده خود را Instafam کرک کردن با خود ROFL ویدئوها. روز شنبه, سارا هنتای ابراهیم برای دیگر خنده دار تصویری از خود را دارند. در این ویدئو سارا دیده می شود گفت: "Knock Knock... چه کسی وجود دارد ؟ مخزن. مخزن چه کسی ؟ شما در حال خوش آمدید." پس از سارا ترک خورده, شوخی ابراهیم زمان در حالی که برای دریافت جناس در حالی که سارا به او کمک کرد تا با "مخزن که-با تشکر از شما مرجع." ابراهیم واکنش به سارا شوخی بود بی بها. "در حال حاضر همه ما در زندگی زیر یک سنگ. همه ما - nerd, سوار کار ماهر. در این میان ابراهیم و خواهر شما می توانید مسخره. در حالی که ما انجام مورد علاقه ما بد گویی کردن از بد گویی کردن از. #حذفی" نوشته سارا.

چند روز پشت خواهر و برادر کارتون مادر خود آمریتا سینگ برای تفریح "است که بیشتر احتمال دارد به" چالش. وقتی پرسیده شد که بیشتر شبیه به بازداشت سارا و آمریتا با اشاره به هر یک از دیگر و ابراهیم با اشاره به خود است. LOL. "تنها چیزی که ما همیشه می توانید در موافق است Singh Is Kinng" نوشته سارا.

در مقابل کار سارا گذشته بود دیده می شود در Imtiaz Ali عاشقانه درام Love Aaj Kal که در آن او به اشتراک گذاشته شده فضای صفحه نمایش با Kartik Aaryan. او حمال شماره 1 با Varun Dhawan در خط لوله.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن