به عنوان کشور در نظر بالابر مستندات برخی در آسیا در حال تجربه یک تجدید حیات در coronavirus موارد

یک مرد می پوشد یک ماسک در حالی که راه رفتن در خیابان در 22 ژانویه سال 2020 در ووهان هوبئی چین است.گتی ایماژبه

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

یک مرد می پوشد یک ماسک در حالی که راه رفتن در خیابان در 22 ژانویه سال 2020 در ووهان هوبئی چین است.

گتی ایماژ

به عنوان دولت ها در سراسر جهان برنامه ریزی برای شل محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از کشورها گزارش داده اند که یک تجدید حیات در موارد باعث ترس است که موج جدیدی از عفونت های قریب الوقوع است.

کارشناسان بهداشت عمومی — از جمله کسانی که در سازمان بهداشت جهانی — باید برای هفته هشدار داد مقامات در برابر لغو مهار اقدامات خیلی زود است که می تواند باعث یک جهش در coronavirus موارد است. سرمایه گذاران و تحلیلگران گفت: دور دیگری از مستندات را تشدید کند که در حال حاضر آسیب های وارده بر اقتصاد جهانی است.

در آسیا که در آن کروناویروس اولین ضربه چندین کشور از جمله چین و کره جنوبی را تجربه کرده اند یک چشم انداز مثبت در موارد پس از محدودیت ها کاسته شد. در برخی موارد مقامات مجبور به reimpose اقدامات است که محدود کردن تعاملات بین مردم یک بار دیگر مبارزه با ویروس گسترش یافته است.

جاناتان جلب رئیس آسیا و در حال ظهور در بازار سهام استراتژیست در مورگان استنلی گفت: موج جدید از عفونت می تواند یک موضوع در محدوده زمانی معین رو سرمایه گذاران در سراسر جهان در ماه های آینده.

"این به احتمال زیاد با ما برای یک دوره پایدار و آن را مادی تغییر الگوی اقتصادی رفتار گفت:" CNBC "نشانه های خیابانی آسیا" در روز دوشنبه.

در اینجا نگاهی به کشورهای آسیایی گزارش شده است که یک تجدید حیات در موارد.

چین

Coronavirus بیماری است که به طور رسمی به نام Covid-19 — برای اولین بار شناسایی شده در چین در ماه دسامبر گذشته. این کشور اختصاص اکثریت قریب به اتفاق موارد در سطح جهانی از آغاز سال تا ماه مارس هنگامی که شیوع بیماری در چندین کشور اروپایی و پس از آن ایالات متحده به سرعت در حال شتاب.

چین در مقام دوم جهان-بزرگترین اقتصاد به اجرا گذاشته شد و برخی از دقیقترین مستند اقدامات در سطح جهان است. مقامات خاموش کردن لینک های حمل و نقل از شهرستانها از جمله ووهان — کانون کشور شیوع و بسته مدارس و کسب و کار.

آن دسته از اقدامات به تدریج کاسته شود و کل مستند در ووهان به پایان رسید در مارس 8 پس از 11 هفته.

برای بسیاری از ماه گذشته چین به طور مداوم گزارش تعداد روزانه موارد جدیدی که بیشتر آن "وارد شده است." اما مقامات بهداشتی در روزهای اخیر گفت: وجود محلی جدید خوشه از عفونت در شهرستانها از جمله ووهان و Shulan.

جدید موارد یافت شده در ووهان شد برای اولین بار در این شهرستان در بیش از یک ماه در حالی که Shulan — واقع در شمال شرق استان جیلین — تا به حال ثبت نام نکرده هر گونه عفونت های جدید برای بیش از 70 روز, گزارش رویترز،.

مقامات مطرح در سطح خطر از Shulan به بالا از متوسط و reimposed برخی از مستند اقدامات در این شهرستان در این هفته از جمله بسته شدن فضاهای عمومی مانند امکانات ورزشی و کتابخانه و توقف برخی از قطار خدمات در داخل و خارج از شهر با توجه به انتخاب.

که برای اولین بار نیست که چین تا به حال به معرفی اقدامات برای مهار این ویروس پس از بلند کردن آنها را. ماه گذشته مقامات گزارش محکم محدودیت در شهر هاربین در استان هیلونگجیانگ پس از افزایش وارداتی موارد; در حالی که ورزشگاه در پکن دستور داده شد به بسته دوباره چند هفته پس از مجاز بودن به از سرگیری عملیات.

کره جنوبی

کره جنوبی در میان اولین کشورهای خارج از چین به گزارش موارد بیماری کروناویروس. اما بر خلاف چین و کره جنوبی موفق به کاهش تعداد موارد جدید بدون گسترده قفل کردن اقتصاد آن است.

به جای کره جنوبی دولت در پاسخ به شیوع بیماری به سرعت ramping تا تست ظرفیت و شدت ردیابی و جداسازی موارد بالقوه است. این کشور همچنین معرفی برخی از اجتماعی-فاصله اقدامات که محدود کردن تجمعات و مدارس و محل های کار است.

موارد جدید در این کشور سقوط کرد و از صدها نفر در روز به تک رقمی سطوح برای بیشتر از دو هفته گذشته به کره جنوبی شروع به بلند کردن اجسام اجتماعی-فاصله گرفته است. اما در طول تعطیلات آخر هفته کشور گزارش خود بزرگترین روزانه در پرش عفونت در یک ماه — با توجه به اطلاعات — با بسیاری از این موارد جدید مربوط به چند کاباره ها و کافه در شهر سئول.

مقامات در حال حاضر ردیابی کردن بیش از هزاران نفر که رفت به همان کسانی که شب و لکه های. وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo گفت: دولت تصمیم خواهد گرفت که آیا به ادامه برنامه های خود را برای بازگشایی مدارس در مرحله شروع چهارشنبه گزارش رویترز،.

ژاپن

ژاپن با تجربه موج دوم Covid-19 قبل از آخرین پرش در مواردی چین و کره جنوبی.

جزیره شمالی هوکایدو برای اولین بار در ژاپن به اعلام وضعیت اضطراری در اواخر مارس آن را به عنوان بيشترين تعداد coronavirus عفونت در کشور ، در حالت اضطراری, مدارس تعطیل شد, بزرگ, تجمع لغو شده و مردم را توصیه به ماندن در خانه.

این اقدامات به نظر می رسد به کار و تا اواسط مارس, Hokkaido برداشته وضعیت اضطراری پس از تعداد موارد جدید کاهش یافته است. اما کمتر از یک ماه بعد در آوریل 12, ریاست ابقاء اورژانس پس از اعلام افزایش جدید عفونت گزارش شده Kyodo News.

در اوایل این ماه نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تمدید در سراسر کشور وضعیت اضطراری-مه 31, گزارش رویترز،. اما اقتصاد کشور وزیر Yasutoshi نیشیمورا گزارش روز دوشنبه گفت: این بیانیه می تواند برداشته شود در برخی از مناطق این هفته اگر تعداد Covid-19 موارد باقی می ماند تحت کنترل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن