6 راه کمی کارآموزان خانه را خانه خود نگاه روشن تر

برای ساکنان شهرستان, آجر, دیوار همه بیش از حد آشنا نمای خارج از پنجره. خود من بوستون آپارتمان تقریبا هیچ نور ط

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399

برای ساکنان شهرستان, آجر, دیوار همه بیش از حد آشنا نمای خارج از پنجره. خود من بوستون آپارتمان تقریبا هیچ نور طبیعی است. آشپزخانه ریزه اندام پنجره که به نظر می رسد به آجر (آجر نیاز به یک فشار پاک من ممکن است اضافه کردن) در حالی که اتاق خواب من ویندوز نظیر به ساختمان همسایه. نیازی به گفتن نیست نور طبیعی است که در این لیست باید دارا در کنار آپارتمان.

این که آیا آن یک پنجره گوشه و یا یک اتاق در خانه, عدم وجود نور طبیعی می تواند یکنواخت و خسته کننده—به خصوص در طول اقامت در خانه سفارشات. هر اتاق سزاوار درخشان شود تا حتی اگر آن طول می کشد برخی از اضافی TLC. اینجا خانه کارآموزان به اشتراک گذاری راهنمایی را به خانه خود را نگاه روشن تر است.

برای دیوار و کف و سبکتر بهتر

اولین گام برای ساخت خود را به فضا روشن تر است—شما آن را حدس زده—نور و رنگ. ملیسا Morrissey بوستون, مدرن, مرحله بندی + طراحی توصیه بنجامین مور به سادگی سفید یا خاکستری جغد اگر شما آماده برای جهش به دشت دیوارهای سفید. اگر شما بیشتر از یک پاپ از رنگ فرد شما نمی باید به چوب به خنثی. آنه کنی جمهور و مدیر عامل خانه مرحله بندی شرکت, Anne کنی همکاران می گوید هر رنگ پریده رنگ می تواند کار با پوسته تخم مرغ به پایان برسد. و مطمئن شوید که برای نگه داشتن سقف سفید.

برای تکمیل دیوارهای سفید یا نور, کاشی کاری در حمام و چوب نور در سراسر بقیه از خانه کفایت خواهد کرد. آقای کنی می گوید قالیچه می توانید این ترفند را انجام دهد در یک خانه با تیره تر طبقه است.

اجازه دهید وجود داشته باشد (مصنوعی) نور!

آقای کنی می گوید قرار دادن لامپ طبقه و جدول لامپ—با سایه لامپ—در دو یا سه گوشه از اتاق ضروری است. "شما در حال رفتن به می خواهید می شود قادر به افزایش یا کاهش میزان نور با توجه به روز. پس [استفاده از] سه راه نور یا کم نور است که می رود تا 150 وات," او می گوید. بالاتر وات بهتر است اما مطمئن شوید که لامپ ها گرم و یکنواخت است.

تزئین مبلمان با لهجه های رنگارنگ

برای مبلمان نگه داشتن آن ساده با رنگ سفید و یا رنگ های خنثی. دانا Dazzo رئیس جمهور طراحی شده برای درخواست تجدید نظر می گوید به اتاق را برای سرگرم کننده با لهجه. "اگر شما قصد استفاده از یک طرح رنگ تک رنگ متفاوت بافت همه چیز را به طوری که آن را می افزاید: برخی از علاقه به اتاق" او می گوید. یک راه برای انجام این کار با لایه بندی بافت بالش بر روی نیمکت. سطوح بازتابنده مانند آینه میز قهوه و یا فلزی/قطعات شیشه نیز افزایش میزان نور در هر اتاق Dazzo می گوید.

اضافه کردن آیتم دیگری به خود تمیز کردن لیست در طول همه گیر: ویندوز. آقای کنی می گوید این ترفند واقعا روشن کردن هر گونه فضا. "مردم باید از صفحه نمایش خود را هنگامی که آنها در حال نشان دادن خانه های خود را—شما را درک نمی کنند چقدر روی صفحه نمایش است که مسدود کردن نور" او می گوید.

و در جنگ پرده در مقابل پرده هر دو برنده اگر شما استفاده از آنها را به درستی. اگر شما نیاز به کمتر از حریم خصوصی Morrissey توصیه محض پرده. در غیر این صورت هر نوع پرده انجام خواهد شد از جمله محض آکاردئون سایه است که اجازه می دهد نور به پور در.

قطع یک آینه آینه بر روی دیوار

آینه. آینه. آینه. حلق آویز این است که سن ترفند برای کمک به منعکس کننده هر چه نور طبیعی وجود دارد که در یک اتاق تیره تر. این که آیا آن یک سری از عمودی آینه و یا یکی از بزرگ افقی یکی کنی می گوید به نگه داشتن آنها را نازک و "بزرگتر بهتر!"

استفاده از دیوار آویختن به اجازه دهید شخصیت خود را از طریق درخشش با طرح های جالب و یا tasselled بافت تکه. "شما لازم نیست برای رفتن با یک دسته از آنها" Morrissey می گوید. یک بوم بزرگ بر تخت خود را و یا یک تکه در اتاق نشیمن روشن خواهد شد و خیره.

همیشه یک تصمیم خوب برای تزئین با گیاهان. "هر آپارتمان در حال رفتن به احساس کمی—به خصوص در این دوران—مرده پس هر چیزی طبیعی شما می توانید در فوق العاده است" کنی می گوید. می شود آن را بزرگ و شاداب یا گرمسیری طبقه گیاه هر زندگی زیبایی را روشن کردن خانه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im