زن باردار می میرد در آمبولانس بعد از بیمارستان انکار پذیرش: خانواده

پرس و جو دستور داده شده است به ماده (بازنمودی)نویدا: هشت ماه حامله زن که در یک آمبولانس پس از یک کوره 13 ساعت

توسط ELEMENTORSITE در 18 خرداد 1399
UP Pregnant Woman Dies In Ambulance After Chasing Hospitals For 13 Hours: Family

پرس و جو دستور داده شده است به ماده (بازنمودی)

نویدا:

هشت ماه حامله زن که در یک آمبولانس پس از یک کوره 13 ساعت در بیمارستان شکار موفق به پیدا کردن او یک تخت به بیش از نیم دوجین امکانات محروم درمان او خانواده او ادعا کرد که در روز شنبه.

Neelam, 30 و همسرش, Vijender Singh, 30 زدم درهای هشت بیمارستان ها از جمله دولت آنهایی که قبل از او درگذشت در آمبولانس در خارج از یک مرکز در گریتر نیدا در جمعه خانواده گفت PTI.

توجه به مرگ و ادعای Gautam Buddh نگر منطقه دولت دستور تحقیق در این موضوع است.

یکی از ساکنان خدا مستعمره در Noida-Ghaziabad, مرز, Neelam هشت ماه باردار تحت درمان در Shivalik بیمارستان خصوصی تسهیلات برای بارداری-عوارض مربوط به شوهرش گفت.

روز جمعه در بیمارستان حاضر به اعتراف خود را و سپس آنها را مجبور به اجرا از یک مرکز دیگر به او اضافه شده است.

"ما برای اولین بار رفت به ESI بیمارستان. پس از آن ما به یک بیمارستان در بخش 30 (کودک PGI) از وجود ما رفت و به Sharda بیمارستان و سپس به دولت موسسه علوم پزشکی (GIMS) در گریتر نیدا. اما حاضر به اعتراف خود" مرد دیده می شود وی از سوی مامورین در یک ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی.

او گفت: خانواده نیز تلاش برای گرفتن پذیرش در این مرکز خصوصی Jaypee Fortis بیمارستان در گوتام Buddh نگر و حداکثر در Vaishali Ghaziabad اما گفته می شود گفت که هیچ تخت در دسترس بودند.

"در نهایت او در آمبولانس. در نهایت ما رو به GIMS که در آن او قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه اما خیلی دیر شده بود," او گفت:.

گوتام Buddh نگر منطقه دادرس Suhas LY دستور حمله به قسمت.

"اضافی DM Munindra Nath Upadhyay و افسر ارشد پزشکی دیپاک vegas vip host ™ خواهد پروب ماده است. DM دستور داده است آنها را بلافاصله پس از انجام یک پروب و اقدام" یک بیانیه رسمی گفت.

این است که حداقل در مثال دوم در ظرف دو هفته زمانی که یک زندگی از دست داده است و در گوتام Buddh نگر با توجه به در دسترس نبودن به موقع درمان های پزشکی.

در شب 25 مه نوزاد کودک مرده بود به دلیل عدم حمایت های پزشکی به عنوان پدر خود را نگه داشته در حال اجرا از یک بیمارستان به دیگری بین گریتر نیدا و درسی.

دولت های منطقه را انجام داده بود یک پروب در این موضوع بیش از حد و دوخته گسل در دو بیمارستان های خصوصی به اتهام سهل انگاری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب