چقدر فراموش محرک هزینه ؟ در اینجا آنچه که عامل به بودجه شما

از نظر مالی صحبت وجود دارد بسیاری که در نظر بگیرید هنگامی که شما حرکت می کند. اگر شما اجاره وجود دارد اول و آخ

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

از نظر مالی صحبت وجود دارد بسیاری که در نظر بگیرید هنگامی که شما حرکت می کند. اگر شما اجاره وجود دارد اول و آخر ماه اجاره سپرده های امنیتی و کارگزار هزینه ها و بیشتر. اگر شما خرید وجود دارد, پایین, پرداخت, اعتبار, بررسی هزینه های ارزیابی بازرسی بسته شدن هزینه ها و تمام چیزهای خوب است. آن می افزاید.

یکی از چیزهایی که شما می خواهید برای اطمینان از این است که در بودجه خود را هزینه در واقع گرفتن مسائل خود را از محل قدیمی خود را به یکی از جدید خود را. چقدر حرکتدهنده حرفه ای مسئول است ؟ لیندسی داو با دو مرد و یک کامیون franchised حرکت شرکت که مقر آن در لانسینگ, میشیگان ارائه برخی از بینش در مورد نحوه شرکت در حال حرکت محاسبه قیمت های خود را.

چقدر باید حرکت هزینه ؟

چیزهایی اول اول پس از حرکت های محلی به اتهام ساعتی (و اغلب ساعات روز حداقل قیمت است که عمدتا تعیین مقدار از مسائل شما و زمان آن طول می کشد به آن حرکت می کند. بسیاری می کند بستگی به جزئیات خاص ، فاصله, خرما, بسته بندی لوازم و حتی مقدار از پله ها فاکتور به قیمت نهایی. داشته باشیم در مورد مواردی که نیاز به مراقبت ویژه مانند مبلمان سنگین مانند مبل تخت, ظریف قطعه مانند آثار هنری و یا چیزهایی که هر دو سنگین و ظریف مانند پیانو. "وجود دارد اغلب می تواند سفر به اتهامات و از دفتر برای بارگذاری سایت و سوخت اتهامات" می افزاید: داو.

بیشتر عناصر را در نظر بگیرید به خصوص اگر شما در حال حرکت در قلب شهر هستند "بالابر یا جرثقیل, خدمات پارکینگ اجازه و/یا پلیس جزئیات می گوید:" لیلیان Downes حرکت هماهنگ کننده در ماراتن شرکت در حال حرکت در کانتون جرم است.

چقدر آن را هزینه برای استخدام حرکتدهنده محلی ؟

هر چند تعیین قیمت دقیق بستگی به این جزئیات مجموعهای از وب سایت می توانید به سرعت میل لنگ از یک برآورد. آنلاین در حال حرکت ماشین حساب 2movers.com می گوید یک حرکت محلی شروع می شود در $65 در هر ساعت و در خارج از کشور در حال حرکت شروع می شود در $999. با کنجکاوی من piqued است من در قرار دادن برخی از اطلاعات—3-اتاق خواب حرکت از حومه شهر در ماساچوست به یکی دیگر از 20 مایل دورتر هزینه بین $870 $در سال 1352. (در عرض پنج دقیقه از ضربه ارسال کردم سه خودکار تماس, سه خودکار متون و چهار خودکار از ایمیل های مختلف محلی شرکت در حال حرکت و... و بسیاری دیگر در روزهای بعد.)

دیگر تخمین زده شد و نزدیک به 2000 $بود که از ماراتن شرکت در حال حرکت که محاسبه هزینه و بدون بسته بندی و مواد در $1,980.

چقدر دو مرد و یک کامیون هزینه ؟

دو مرد و یک کامیون قیمت برای 3 خوابه حرکت است در پایان پایین تر از این محدوده است. "متوسط هزینه حرکت برای سیستم ما است $895," داو می گوید اما "آن متفاوت خواهد بود برای 3 خوابه صفحه اصلی بر اساس حق رای دادن و منطقه از کشور است. هر محل است که به طور مستقل و متعلق به اداره شده به طوری که آنها مجموعه ای از نرخ های خود را."

خارج از دولت فاصله طولانی حرکت می کند گران تر هستند و به کار گرفته شده متفاوت است. آنها "به طور معمول اتهام وزن می گوید:" داو که می گوید: دو مرد و یک کامیون دارای نسخه های متعددی از جمله "ما تسریع راه دور گزینه که همان محرک را بار اموال خود را و درایو آنها را در سراسر کشور یا در سراسر کشور به محل جدید خود را. این سریعترین گزینه و کمی هزینه بیشتر. سپس ما ارزش فلکس گزینه که شامل بارگذاری آیتم های خود را در خود ظرف و حمل و نقل آنها را با یک مسافت طولانی حامل. این است که بیشتر مقرون به صرفه و می تواند کمی طولانی تر برای دریافت اقلام خود را اما نه خیلی زیاد."

اما اگر شما نمی خواهید به دور و دسترسی به یک کامیون (یا تصمیم به اجاره یک انبار خانه را اجاره کامیون "بار 'N Go" نرخ شروع در $19 برای اولین 75 دقیقه) یکی دیگر از گزینه این است که استخدام یک شرکت در حال حرکت برای بارگیری و تخلیه خدمات تنها. به این ترتیب شما می توانید صرفه جویی در برخی از پول را با بهره گرفتن حرفه ای فقط برای بلند کردن اجسام سنگین در هر دو به پایان می رسد.

بنابراین به عنوان شما در حال بسته بندی برای این روز بزرگ به یاد داشته باشید که زمان پول است. هر چیزی شما می توانید انجام دهید قبل از محرک می رسند که حذف زمان آنها صرف این کار باعث می شود آن را کمتر از گران قیمت و در پایان. "بزرگترین چیزی است که آماده شده و به طور کامل بسته بندی شده می گوید:" داو "با حرکت جعبه و اکثر موارد به یک گاراژ یا اتاق نشیمن توسط درب جلو به طوری محرک می گرفتن و رفتن را به آسانی به بار کامیون."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب