نحوه اجاره کردن خانه خود را به دراز مدت مستاجران

چگونه شما خود را آماده ملک برای اجاره ؟ قبل از اجاره کردن محل خود را, مطمئن شوید که همه چیز—از لوله کشی را به

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

چگونه شما خود را آماده ملک برای اجاره ؟

قبل از اجاره کردن محل خود را, مطمئن شوید که همه چیز—از لوله کشی را به آتش آلارم—است که در دستور کار است. یک تمیز کردن خدمات در آمده و انجام تمیز کردن عمیق. شما حتی ممکن است بخواهید به تصویر کشند دیوارها را با رنگ های خنثی از آنجا که بسیاری از مستاجرها می خواهید برای شروع با یک تخته سنگ سفید.

آیا صاحبخانه انجمن (HOAs) مهم است ؟

اگر شما اجاره کردن محل سکونت خود شما مهم است برای دریافت در تماس با ساختمان ها قبل از حرکت رو به جلو را به مطمئن شوید که شما در واقع مجاز به استفاده از واحد خود را به عنوان اجاره یا اگر وجود دارد یک لیست انتظار.

"اکثر ساختمان محل سکونت برخی از نوع کلاه در میزان اجاره آنها اجازه می دهد در ساختمان می گوید:" بن Creamer اصلی و مدیریت کارگزار در مرکز شهر آپارتمان شرکت در شیکاگو است. "این که انجام می شود از نظر مالی برای حفاظت از ارزش اموال. اگر ملک دارای بیش از 50 درصد اجاره, آن می تواند مشکل هنگامی که در تلاش برای به دست آوردن یک وام برای کسی که می خواهد به خرید در ساختمان است."

در خانه های تک خانواری هر چند HOAs نیست بیش از حد از یک مشکل می گوید: جیمز گری یک مینیاپولیس Redfin عامل و طولانی مدت اجاره ملک مالک است. اما شما احتمالا هنوز هم می خواهید به صحبت کردن با آن بیش از هر موجود انجمن فقط در مورد. همچنین برخی از شهرهای اتهام هزینه به استفاده از خانه خود را به عنوان اجاره پس از بررسی با شهرستان خود را به عنوان به خوبی.

برای پیدا کردن مستاجر به جایی که مستاجران به دنبال. Craigslist Zillow و Facebook بازار هستند سه لکه مردم در حال جستجو برای آپارتمان های جدید در حال حاضر گری می گوید. و فراموش نکنید که برای قرار دادن یک علامت در حیاط خود را برای هر کسی که نمی با استفاده از این سایت.

چگونه می توانم شما در قرعه کشی یک اجاره ؟

خالی اجاره قالب های آنلاین در دسترس هستند و از املاک و مستغلات و اجاره, انجمن, برای خرید. محتوای متفاوت در هر یک, هر چند, بنابراین شما می خواهید از طریق آن را بخوانید و مطمئن شوید که همه چیز مطابق با قوانین محلی—که قهوه می تواند هر سال را تغییر دهید.

چگونه می توانم به شما در تنظیم مناسب اجاره هزینه ؟

تعیین اجاره به اتهام مشابه به پیدا کردن املاک و مستغلات comps. نگاهی به اطراف در Craigslist و یا Zillow برای دیدن آنچه که مشابه اجاره در منطقه شما در حال رفتن برای, و پایگاه آن در که.

آیا نمونه اجاره نامه شرایط ؟

به طور معمول یکی از آخرین سال است. وجود دارد به طور کلی امنیت سپرده برابر با اجاره یک ماه یا یک حرکت در هزینه که nonrefundable. شما همچنین می خواهید که شامل اطلاعات در اواخر پرداخت هزینه bounced بررسی هزینه های, آنچه, آب و برق تحت پوشش حیوان خانگی سپرده و یا حیوان خانگی اجاره بدون سیگار بند که دسته مراقبت از چمن و برف حذف و آیا مستاجر مجاز به اجاره.

چه نوع بیمه شما باید دریافت کنید?

صحبت کردن با صاحب خانه خود را بیمه شرکت مورد بیمه چه شما نیاز دارید. آن را ممکن است (اما نه زیاد) که استاندارد خود را بیمه پوشش می دهد اجاره کردن خانه خود را. اما بسیاری از زمان شما نیاز به دریافت جداگانه صاحبخانه سیاست برای پوشش املاک و مستاجران. مستاجران خود نیز باید تشویق به مستاجرها بیمه کمک خواهد کرد که شما را از مسئولیت.

"آخرین چیزی که شما می خواهید به بیمه صاحب خانه اما شما نمی اجازه شرکت بیمه خود می دانم که شما اجاره آن را به شخص دیگری است و چیزی اتفاق می افتد و شما نیستند تحت پوشش" قهوه می گوید.

آیا شما نیاز به یک ملک مدیر ؟

گرفتن اموال مدیر واقعا بستگی به انتخاب شخصی و چقدر زمان شما می خواهید به صرف در اجاره. اگر شما یک قید, مستاجر, شما احتمالا نمی تواند به صرف زمان بیش از حد با آنها در مورد مسائل پس از حرکت آنها در. اما مشکل مستاجران می خورد تا یک تن از آن با شکایت و درخواست است. مدیر اموال می توانید تمام است که برای شما—اما به یاد داشته باشید که وجود دارد هزینه های مرتبط.

"مدیر اموال در حال رفتن به اتهام شما یک هزینه ماهانه به علاوه یک ماه اجاره" گری می گوید و اشاره کرد که آنها را رسیدگی به پیدا کردن مستاجر و جمع آوری اجاره و کنار هم قرار دادن گزارش مالیات. "اگر شما در حال رفتن به خارج از کشور یا در نزدیکی خود ملک اجاره ملک مدیر می تواند در مفید آمده چرا که آنها چکمه-on-the-زمین محلی و منابع. اما من می دانم که مقدار زیادی از خارج از دولت صاحبخانه که آن را انجام دهد خود به خود."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن