مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد نزدیک این کشور اگر موج دوم coronavirus بازدید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در یک گوش دادن به جلسه با رهبران آمریکایی آفریقایی تبار در فورد Ra

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در یک گوش دادن به جلسه با رهبران آمریکایی آفریقایی تبار در فورد Rawsonville قطعات گیاهی است که تبدیل به ساخت حفاظت شخصی و تجهیزات پزشکی روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در ایپسیلانتی ، مایکل.

الکس براندون | AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: "ما در حال بسته شدن کشور ما" اگر ایالات متحده آمریکا است که در برخورد با یک موج دوم coronavirus عفونت.

"مردم می گویند که یک امکان مجزا آن را استاندارد" مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد موج دوم در طول یک تور از یک کارخانه فورد در میشیگان.

"ما در حال رفتن به خاموش کردن آتش سوزی. ما در حال رفتن به کشور" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما می تواند در خاموش کردن آتش سوزی. آن است که آیا یک اخگر و یا یک شعله ما در حال رفتن به بیرون از آن قرار دهید. اما ما در حال بسته شدن کشور ما است."

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا وجود دارد گفت: ممکن است "embers" این بیماری همه گیر است که باقی بماند در آمریکا گذشته اما او مدعی است که آنها را مهر. کارشناسان بهداشت و درمان از جمله کسانی که در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید گفت که این ویروس به احتمال زیاد همچنان به گسترش از طریق پاییز و زمستان و ممکن است حتی سخت تر برای مبارزه با هنگامی که فصل آنفولانزا آغاز می شود.

تهمت نمی پوشیدن ماسک در حالی که تور Ford Motor Co.'s Rawsonville اجزای گیاه در میشیگان با وجود یک دولت قانون و خط مشی شرکت نیاز به صورت پوشش وجود دارد. این گیاه در حال حاضر در حال ساخت هواکش در پاسخ به Covid-19 همه گیر در ایالات متحده است.

شیوع آغاز شد که در نزدیکی چین در شهر ووهان گسترش در سراسر جهان با بیش از 5 میلیون مورد تایید در سراسر جهان و بیش از 328,471 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

وجود دارد حداقل 1.5 میلیون نفر و حداقل 93,439 مرگ و میر ناشی از این بیماری در ایالات متحده با توجه به آخرین برگه از دانشگاه جانز هاپکینز.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن