ال فانینگ را پارچه ابریشمی گل برجسته زمینه فراخوانی او 'بزرگ' شخصیت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ال فانینگ

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ال فانینگ زندگی نمی کنند و در یک کاخ بزرگ یا رد بیش از یک کشور اروپایی اما او wallpaper قطعا فراخوانی او شاهوار شخصیت در "بزرگ است." این بازیگر به اشتراک گذاشته Instagram پست که به نمایش داخلی از دره سن فرناندو خانه در لس آنجلس در اوایل ماه جولای. و در حالی که او تخصصی پیژامه مجموعه (آراسته با pup چهره نیز برجسته در عکس) در حال حاضر جذاب در خود و برای خود برگرفته است کودک آبی پارچه ابریشمی گل برجسته زمینه موفق به سرقت نشان می دهد.

مجموعه ای در برابر پاک کردن دیوارهای سفید نوزاد آبی تصویر زمینه ویژگی های پیچیده سفید الگوهای گل. لوکس طراحی قطعا احساس می کند مانند نوع دکور است که می تواند دیده می شود در مجموعه ای از Hulu طنز سری "بزرگ است." ایجاد شده توسط "مورد علاقه" فیلمنامه تونی مک نامارا "بزرگ" است آزادانه در ظهور روسیه طولانی ترین حکم زن رهبر کاترین کبیر (فانینگ). او به قدرت رسید و پس از او به صحنه coup d'etat در برابر شوهرش پیتر سوم امپراتور روسیه (نیکلاس هولت) در 1700s.

در حالی که این سری دارای یک پیچ و تاب و مدرن در" کانال های واقعی زندگی در ناز و نعمت و پادشاه است و مستغلات. طراح تولید فرانسیسکا دی متلا گفت: "Architectural Digest" که مبلمان و دکور شده بود و منابع از بازارهای عتیقه از بلژیک و فرانسه و ایتالیا و انگلستان—و همه از آن بودند reupholstered به آینه کاترین کلاسیک باروک, روسیه, زمستان, قصر. طراح صحنه و لباس Emma Fryer دقیق رنگ هماهنگی فانینگ را لباس. "ما تصمیم گرفتیم که پالت رنگ بود و بسیار نرم و زنگ نور بلوز برای کاترین به او نماد بی ریایی در حالی که پیتر رنگ بسیار تیره تن" سرخ کن گفت. "خود داخلی بسیار تیره و شبیه پس از یک حزب."

با توجه به آن رویایی, نور آبی رنگ, پالت نمی شود آن را دشوار است به تصویر فانینگ را پارچه ابریشمی گل برجسته در زمینه کاترین کبیر را مجلل estate—این که آیا در اواخر دهه 1700 یا مدرن روز در سال 2020 است. فروشگاه مشابه گزینه های زیر کلیک کنید.

جسیکا وانگ

آخر هفته ویرایشگر

جسیکا یک آخر هفته را سردبیر در آپارتمان. کار او نیز به نظر می رسد در شلوغی, نایلون, InStyle و HelloGiggles. او زندگی می کند در کالیفرنیا با سگ خود را.

دنبال جسیکا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن