گلدمن ساکس می گوید یک ملی ماسک دستور می تواند بریده بریده عفونت ها و نجات اقتصاد از 5% آمار

یک طراح مد با پوشیدن ماسک محافظ کاهش یک مشتری در یک آرایشگاه در آتلانتا و جورجیا در دوشنبه 27 آوریل سال 2020 ا

توسط ELEMENTORSITE در 10 تیر 1399

یک طراح مد با پوشیدن ماسک محافظ کاهش یک مشتری در یک آرایشگاه در آتلانتا و جورجیا در دوشنبه 27 آوریل سال 2020 است.

داستین اتاق | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

فدرال ماسک صورت دستور نه تنها کاهش روزانه نرخ رشد جدید تایید موارد Covid-19 اما همچنین می تواند نجات اقتصاد آمریکا از در نظر گرفتن 5% تولید ناخالص داخلی رسید در جای اضافی مستندات به گفته گلدمن ساکس.

Jan Hatzius گلدمن ارشد اقتصاددان گفت: تیم بررسی ارتباط بین ماسک و Covid-19 سلامت و نتایج اقتصادی و متوجه شد که در صورت پوشش همراه با ملاحظه و معنی داری نتایج.

"ما که ماسک صورت همراه با به طور قابل توجهی بهتر coronavirus نتایج" Hatzius نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. "ما پایه برآورد شده است که یک ملی دستور می تواند در بالا بردن درصد از افرادی که ماسک می پوشند 15 (درصد) و کاهش نرخ رشد روزانه از تایید موارد توسط 1.0 (درصد) به 0.6%."

"این محاسبات حاکی از آن است که یک ماسک صورت دستور به طور بالقوه می تواند جایگزینی برای مستندات که در غیر این صورت تفریق حدود 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی" اقتصاددان اضافه شده است.

او برای اولین بار متمرکز به چه حد اگر در همه واقعی استفاده از ماسک صورت کاهش ميزان عفونت Covid-19 دنبال تفاوت در جمعیت رفتار دولت است. برای مثال Hatizus تنها حدود 40 درصد از پاسخ دهندگان در آریزونا می گویند "همیشه" پوشیدن ماسک صورت در مقایسه با نزدیک به 80% در ماساچوست است.

گلدمن و سپس مورد تجزیه و تحلیل تاثیر حکم صادر شده توسط 20 ایالت آمریکا به علاوه منطقه کلمبیا بین 8 آوریل و ژوئن 24 و مقایسه آن را به صورت واقعی ماسک استفاده در مکان های عمومی با استفاده از YouGov Covid-19 جواب داده.

نتایج "بزرگ و بسیار مهم" و نشان می دهد که دولت, ماسک, حکم افزایش درصد افرادی که می گویند "همیشه" یا "غالبا" ماسک حدود 25 درصد در 30 روز پس از دستور دولت.

در همین حال گروهی از مردم که آنها می گویند "همیشه" ماسک جهش 40 درصد بیشتر از 30 روز پس از دستور. که نتیجه نشان می دهد که این نظم باعث می شود افرادی که قبلا گفتند که "غالبا" ماسک "همیشه" آنها را می پوشند.

انتقادی Hatizus می گوید پوشیدن ماسک صورت به نظر می رسد علی تاثیر بر نرخ جدید Covid-19 عفونت. این یافته ها ضعیف نیست که کنترل کمتری در سفرهای عمومی و یا اجتناب از اجتماعات بزرگ.

تمام گفته گلدمن پایه مورد است که یک ملی دستور به پوشیدن ماسک صورت می تواند در بالا بردن درصد از آمریکایی ها که ماسک را با 15 درصد و بریده بریده نرخ رشد روزانه از تایید موارد توسط 1 درصد به 0.6%.

سرمایه گذاری در بانک و سپس ترجمه آن ها به تولید ناخالص داخلی از نظر درخواست چگونه شديد هر دولت تحمیل مستندات را باید برای کاهش عفونت توسط 1 درصد است. برای انجام این کار Hatzius در مقایسه با شدت قبل از مستندات در ایالات متحده به اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر در واکنش به دولت تحمیل تعطیلی کسب و کار.

توسط گلدمن را برآورد مستند تلاش — هر دو رسمی دولت محدودیت و اجتماعی واقعی فاصله — در اوایل این سال کم 17 درصد از تولید ناخالص داخلی آمریکا بین ماه های ژانویه و مارس. کشورهای دیگر حتی تهاجمی تر محدودیت دیدم حتی بزرگتر اثرات اقتصادی.

با استفاده از این نتایج و هدف به کاهش روزانه نرخ رشد 1 درصد Goldman Sachs در بر داشت که یک ماسک صورت دستور به طور بالقوه می تواند جایگزینی برای مستندات که در غیر این صورت تفریق حدود 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

"اگر یک ماسک صورت دستور به طور معنی داری باعث کاهش عفونت کروناویروس آن می تواند با ارزش نه تنها از ديدگاه بهداشت عمومی بلکه از منظر اقتصادی به دلیل آن می تواند جایگزینی برای تمدید مستندات که در غیر این صورت آمار تولید ناخالص داخلی" Hatzius نوشت.

CNBC مایکل بلوم کمک گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب