مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا. می رسد در کاپیتول هیل دوشنبه, مارس 23 سال 2020 در واشنگتن است.

اندرو بیلبائو | AP

خانه گذشت یک $484 میلیارد بسته شنبه برای تقویت کسب و کارهای کوچک و بیمارستان های ویران شده توسط coronavirus بحران و گسترش آزمایش به شدت مورد نیاز برای شروع به زندگی عادی بازگشت.

پوشیدن پوشش صورت و رای گیری به ترتیب حروف الفبا مجموعه برای کاهش خطر عفونت نمایندگان به تصویب این لایحه به راحتی توسط یک 388-5-1 رای دادن. یک عضو مستقل در کنگره جاستین Jalbi میشیگان رای دادند “حاضر.” خانه می فرستد و این پیشنهاد را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تنظیم آن را به امضا قانون در ساعات آینده.

قبل از این اتاق به تصویب این طرح به تلاش برای نجات یک شکننده اقتصاد آمریکا, آن نیز تصویب دموکراتیک اکثریت انتخاب کمیته فرعی نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده از 500 میلیارد دلار از کمک های اولیه برای شرکت های بزرگ و دولت ها و شهرداری ها. کنگره تصویب این بودجه در ماه گذشته.

بین آرا, خانه, کارکنان از طریق مجلسی برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن آن است. نمایندگان برگشتم به کنگره آمریکا در نیروی شنبه برای اولین بار در حدود یک ماه.

پس از امضا به تصویب این قانون را دولت اضطراری به بی سابقه ای در مجموع بیش از 2.5 تریلیون دلار در سراسر چهار صورتحساب. پس از روز از تیراندازی بیش از آنچه که اندازه گیری باید شامل قانونگذاران پر کلیدی 350 $میلیارد دلار کسب و کار کوچک کمک برنامه که خشک شده هفته گذشته.

این لایحه به تصویب رسید پنج شنبه شامل:

  • $310 میلیارد دلار منابع مالی جدید برای به اصطلاح چک Protection Program می دهد که شرکت های کوچک وام های که می تواند بخشیده شود اگر آنها استفاده از آنها در حقوق و دستمزد, مزایای اجاره و آب و برق. که در آن استخر 60 میلیارد دلار خواهد شد به طور خاص به کوچک دهندگان اولویت دموکرات تحت فشار قرار دادند و پس از آنها مسدود 250 میلیارد دلار بودجه لایحه در اوایل این ماه.
  • 60 میلیارد دلار برای اداره کسب و کار کوچک فاجعه کمک وام و کمک های مالی.
  • 75 میلیارد دلار در کمک های مالی به بيمارستان غرق عجله Covid-19 بيمار.
  • از 25 میلیارد دلار برای تقویت coronavirus آزمایش هسته قطعه از هر گونه برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد ایالات متحده.

چهار جمهوری خواهان و دموکرات رای دادند در برابر این پیشنهاد است. تنها دموکرات که مخالف آن بود تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز که نشان دهنده سخت-آمار مناطق برانکس و ملکه است. او استدلال کرد این لایحه نمی تواند به اندازه کافی برای کمک به تلاش افراد و دولت ها است.

این لایحه را تصویب و به احتمال زیاد نمی خواهد پایان دولت در پاسخ به شیوع بیماری و یا اختلاف نظر در مورد بهترین روش برای کاهش ویرانگر تلفات در آمریکا در سلامت و حقوق. اولین دور از کسب و کارهای کوچک بودجه متعهد شد تنها چند روز پس از آن موجود شد — هر چند مشخص نیست که چگونه بسیاری از شرکت ها که در واقع آن را دریافت و پول جدید نیز می تواند به سرعت خشک.

دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای اضافی لایحه برای ارسال پول به آمریکا و شهرداری درخواست دولت فدرال برای کمک به آنها را پوشش بودجه بحران ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر در میان دیگر اولویت های این حزب است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و پشتیبانی از عبور از کمک رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در این هفته که او از اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی به جای.

تخریب coronavirus به شکل دراورده شده نشان می دهد در نصب و عفونت و مرگ و میر اخراج و furloughs. ایالات متحده در حال حاضر بیش از 850,000 Covid-19 موارد و بیماری کشته شدن حداقل 47,000 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 26 میلیون نفر را برای ثبت بیمه بیکاری بیش از آخرین پنج هفته دوره با توجه به اطلاعات دولت پنجشنبه منتشر شد. در حالی که برخی از کشورها شروع به بازگشایی — در برابر خواسته از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقامات بهداشتی — بسیاری از بیشتر به نگه داشتن کسب و کار برای توقیف هفته دیگر به سرعت این بیماری را گسترش.

آنها به عنوان نگاه به آینده به بعد قانون دموکراتیک رهبران به نام خطر برای پرداخت هزینه برای آمریکایی ها هنوز هم نیاز به رفتن به محل کار خود را ملی پست الکترونیکی-در برگه های رای به رای گیری امن تر و پول برای نجات ایالات متحده خدمات پستی. مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا به صورت وسیع زیرساخت های طرح — منطقه ای که در آن او و دموکرات ها شکست خورده اند برای رسیدن به توافق تا کنون در انتخابات ریاست جمهوری — همراه با مشوق هایی برای رستوران و سرگرمی صرف و مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

جمهوریخواهان به رهبران کنگره در ضمن رشد کرده و با احتیاط از هزینه به عنوان دولت tab در طول بحران روش 3 تریلیون دلار.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو