راز من برای Coziest, ترین, دعوت, تخت, هیچ ربطی به با ورق تعداد موضوع

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.کلید cozi

توسط ELEMENTORSITE در 10 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کلید coziest بیشتر دعوت تخت نیست در مورد 6000-موضوع-تعداد ورق یا فانتزی پارچه. خوب به صداقت کسانی که همه چیز دقیقا نمی صدمه دیده است. برای من هر چند, آن را همه چیز در مورد مبادله سفید کلاسیک ورق برای چیزی کمی بیشتر سرگرم کننده و رنگارنگ است. من یک بار الگوی فرد, بنابراین من فروشگاه مجموعه در خالدار بلوز که شبیه مورد علاقه من بشقاب سرامیک, سرگرم کننده, مواد غذایی با مضمون الگوهای یا هر نوع گل. جمع زیر تسلی دهنده که برای ثبت نیز سفید نیست و اغلب به درگیری با من منسوجات خانگی—من الگو ورق بصری درمان که bookends من بعد از آنها اولین چیزی که من می بینم وقتی که از خواب بیدار شدم و آخرین چیزی که بیش از حد زمانی که من به رختخواب در شب.

من گرد و نه از مورد علاقه من سرگرم کننده ورق مجموعه از رنگ های ظریف و کوچک الگوهای جسورانه تر و روشن تر را چاپ می کند. این گزینه را می توان کوچک خود را نهان جمع شده در زیر یک کتانی سفید تسلی دهنده یا زوج با یک به همان اندازه سرگرم کننده لحاف را پوشش میدهد. پس از همه, شما باید جرقه شادی و تضمین می کنم که یکی از این سبک را به شما لبخند.

Buffy سرخ اکالیپتوس ورق

من در حال حاضر مجموعه ای است Buffy را نرمترین خنک کننده اکالیپتوس ورق در سرخ و صورتی رنگ به طور طبیعی از gardenias گردو و زردچوبه—متاسفانه آنها ابتدا-n-خر خر کردن. آنها نیز در پودر آبی, آبی تیره و سایه های خاکستری. آنها نمی پژمرده پس از چند شسته و به نظر می رسد نرم تر هر بار که من شستن آنها.

خرید: اکالیپتوس ورق 199 دلار برای یک ملکه اندازه از Buffy

آستانه چاپ عملکرد ورق مجموعه

Urban Outfitters, سراسر, هلو, ورق, مجموعه

DusenDusen حصیر ساتین ورق

خطوط تمیز می تواند تسکین دهنده در راه خود را, و این DusenDusen ورق مسطح (با تطبیق به طور جداگانه به فروش می رسد لحاف اگر شما به آن) انواع رنگارنگ مستطیل است که متناسب با هم مانند قطعات تتریس. ترکیبی از فیروزه ای و قرمز و سنبل و زرد صدا نمی خواهم آن را می خواهم اما آن را ندارد و آن را می توانید به سادگی با رنگ های دیگر در خانواده های کسانی که در اتاق خواب خود را.

خرید: DusenDusen حصیر ساتین ورق شروع می شود در $90 به صورت یک ملکه اندازه ورق مسطح از DusenDusen

توله سگ میکرو ورق مجموعه

واقعا می خواهید به آغوش درونی خود را بچه ؟ برای ورق های با سگ بر روی آنها. این doodles نیست بیش از حد cutesy یا کارتونی و مانند کمی تکراری مداد در خاموش براونز و قهوهای مایل به زرد. وجود چندین نژاد به نمایندگی از بیش از حد از کوچک پودلس و corgis به اندازه گوسفند سگ.

خرید: توله سگ میکرو ورق مجموعه, $28.99 قیمت برای یک ملکه اندازه از خارج

Pottery Barn, نوجوانان, کراوات رنگ ورق مجموعه

رنگ کراوات, تراش سرد هستند اما شما سعی کراوات رنگ ورق ؟ آنها به رنگ ، (ببخشید.) بله این ساخته شده برای کودکان و نوجوانان اما تا Infinite. نیز وجود دارد یک خاموش بالغ نسخه از فروشگاه های این شرکت برای $99 در صورتی که بیشتر سرعت خود را.

خرید: رنگ کراوات ورق مجموعه, 119 دلار برای یک ملکه اندازه از Pottery Barn Teen

گریپ فروت Ombré ورق مجموعه

Betseyville ذغال ساتن پلنگ چاپ ورق

چاپ حیوانات گاهی اوقات می تواند کمی بیش از حد با صدای بلند برای یک ساز و برگ اجازه دهید به تنهایی اما این کمی رام پلنگ چاپ ورق مجموعه جرات ما می گویند درجه یک ؟ این ورق ساتن یک الگوی است که تقریبا مانند یک jazzed تا نسخه از نقطه رقص لهستانی پولکا و نه بیش از حد شلوغ شما را به سرگیجه گرفتن به تخت.

خرید: Betseyville ذغال ساتن پلنگ چاپ ورق $34.99 برای یک ملکه اندازه از هدف

خشخاش & فریتز رقص لهستانی پولکا دونات ورق مجموعهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب