ساعت پس از آنها برای باز کردن برخی از دهلی مشروب مغازه ها بسته پس از جمعیت زیادی

مشروب فروشگاه: Lonq صف دیده می شد در خارج از مغازه که دوباره امروز افتتاح شد.

برجسته

 • در دهلی پلیس دیده می شد با توسل به زور برای کنترل جمعیت
 • در کشور همسایه هاریانا مغازه ها باقی می ماند بسته
 • پنجاب نیز اجازه از سرگیری فروش الکل

دهلی نو: ساعت پس از مشروب فروشگاه دوباره باز در سراسر هند صبح امروز بسیاری از مغازه ها در دهلی بسته شدند و دوباره به جمعیت زیادی جمع شده بودند در خارج از رسانه موازین اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. هفته گذشته در سراسر کشور shutdown برای بررسی گسترش coronavirus تمدید شد دو هفته دیگر اتحادیه وزارت گفت که به جز در مهار مناطق مستقل مشروب مغازه ها می توانید دوباره باز در سراسر کشور است. این مغازه ها نباید واقع در بازارها و مراکز خرید در مناطق شهری, دولت, گفت:, و اضافه کرد که حداقل شش پا اجتماعی فاصله باید تضمین در حالی که بیش از پنج نفر مجاز داخل یک مغازه در یک زمان. در سراسر هند COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده عبور کرده 40,000-علامت بیش از 1300 نفر کشته شده اند.

اینجا بالای 10 تحولات در این داستان:

 1. در دهلی پلیس دیده می شد با توسل به زور در نقاط مختلف شهر به عنوان آنها سعی در کنترل جمعیت خارج فروشگاه ها مشروب بود ، نزدیک به 100 مشروب مغازه ها اجازه داده شد برای باز کردن در سرمایه های ملی است که بیش از 90 مهار پهنه شهرستان است که تا کنون گزارش شده بیش از 4500 COVID-19 موارد و 64 مرگ و میر.

 2. در کشور همسایه هاریانا مغازه ها باقی می ماند بسته به منطقه مالیات غیر مستقیم و مالیات بخش دریافت کرده است و نه هر تازه بخشنامه از دولت. مانند هاریانا پنجاب نیز اجازه از سرگیری فروش الکل.

 3. در ماهاراشترا بدترین آمار دولت در این کشور تنها پنج مغازه های فروش غیر موارد ضروری مجاز در هر خط. تصاویری از بمبئی نشان داد صف های طولانی در خارج از فروشگاه ها مشروب به عنوان مغازه ها بعد از یک ماه.

 4. مشروب مغازه ها شده اند مجاز به باز کردن در سراسر اوتار پرادش بین 10 صبح تا 7 بعد از ظهر. در لکنو دولت سرمایه مردم شروع به صف خارج رسانه ها قبل از آنها دوباره باز این صبح است. ارشد بخش غیر مستقیم مقامات بازرسی فروشگاه های سراسر شهرستان برای اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. در مناطق روستایی بدون صف دیده می شد در خارج از مغازه ها. مالیات غیر مستقیم است که عمده درآمد ژنراتور تا دوم تنها به GST مجموعه. در ماه آوریل مالیات غیر مستقیم مجموعه تنها کمی بیش از 1 درصد از پیش بینی مجموعه توسط دولت. بسیاری می گویند این باعث شد دوباره افتتاح فروشگاه ها مشروب.

 5. Madhya Pradesh را دوباره باز رسانه ها از فردا به جز در شهرستانها مانند ایندور بوپال و اوجائین که به شدت-آمار شیوع.

 6. در میان عدم شفافیت بیش از دوباره باز کردن از الکل مغازه در بنگال در کلکته پلیس استفاده از باتوم برای متفرق کردن جمعیت امروز در خارج از یک خروجی در Kalighat منطقه است.

 7. ساعت قبل از کرکره رفت تا صف دیده می شد در خارج بسیاری از رسانه ها در کارناتاکا امروز صبح که در مغازه ها شده اند مجاز به باز کردن بین 9 صبح تا 7 بعد از ظهر. هیچ تنقلات و آب می تواند به فروش می رسد در این مغازه ها, اجتماعی, فاصله باید حفظ شود و ماسک باید توسط مردم فروش مشروبات الکلی در مغازه های دولت گفته است.

 8. آندرا پرادش مجاز فروش الکل با ممنوعیت مالیاتی. “ما در حال اندازه گیری برای باز کردن مغازه مشروب در دولت برای درآمد داشته اما دولت نگران است در مورد اثرات بد از مصرف الکل. بنابراین ما تحمیل ممنوعیت مالیات است که این مقدار خواهد بود به زودی تصمیم” Rajat Bhargava, ویژه دبیر کل به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه خبرگزاری ANI گزارش شده است. حدود 3500 رسانه ها شده اند مجاز به دوباره باز کردن.

 9. تامیل نادو است تصمیم گرفته شده در بازگشایی این فروشگاه ها مشروب آنی گزارش شده است.

 10. هیماچال پرادش Chhatisgarh و راجستان در میان کشورهای دیگر که در آن الکل مغازه ها شده اند مجاز به دوباره باز از امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>