مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او هنوز هم فکر می کند هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار در درمان مراحل اولیه coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هنوز هم فکر می کند هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار در برابر

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هنوز هم فکر می کند هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار در برابر Covid-19 با وجود نصب شواهد که مالاریا, داروی بی اثر است در درمان ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در مورد یک ویدیو مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده در توییتر که رفت و ویروسی در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی ادعا کرد که هیدروکسی کلروکین است "یک درمان برای Covid" و "شما نمی نیاز به یک ماسک" به سرعت گسترش coronavirus. این تصویری بود و بعد به عنوان برچسب حاوی اطلاعات گمراه کننده بوده است در نظر گرفته شود.

"من نمی ساخت ادعای" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خود را صدای جیر جیر و اشاره کرد که او در حال عبور همراه توصیه از افراد دیگر از جمله پزشکان.

"بسیاری از پزشکان فکر می کنم آن است که بسیار موفق هیدروکسی کلروکین همراه با روي و شاید آزیترومایسین," او گفت:. "بسیاری از پزشکان فکر می کنم آن را بسیار خوب و برخی از مردم نیست."

او اذعان کرد که برای حمایت از مواد مخدر تبدیل شده است, سیاسی تا حد زیادی به خاطر او تبلیغ آن در گذشته است.

"من به اتفاق در آن اعتقاد دارند. من آن را. همانطور که می دانید من آن را در زمان برای یک دوره 14 روزه. و به عنوان شما می دانید که من اینجا هستم. من اتفاق می افتد به فکر می کنم آن را با این نسخهها کار در مراحل اولیه," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار مواد مخدر امن بود و گفت او تا به حال هیچ مشکلی."

"آن را امن نیست به علت مشکلات," او گفت:. "من تا به حال هیچ مشکلی من تا به حال هیچ مشکلی. احساس کردم هیچ تفاوتی ندارد. من احساس نمی خوب و بد یا بی تفاوت ... و من تست به عنوان شما می دانید, آن من نیست."

وجود دارد مورد تایید FDA مواد مخدر برای coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 16 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 655,300 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

علاوه بر این برای درمان مالاریا هیدروکسی کلروکین است که اغلب توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس. آن شناخته شده است به عوارض جدی از جمله ضعف عضلات قلب و آریتمی.

این دارو تولید هیجان در اوایل سال پس از یک تعداد انگشت شماری از مطالعات نشان می دهد می تواند مفید باشد به خصوص هنگامی که در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین. مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج آن به عنوان یک درمان بالقوه برای ویروس و گفت: او با استفاده از آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری است. اما چند بزرگتر مطالعات نشان داد این دارو بود و مفید نیست و ناشی از مسائل مربوط به قلب در برخی از بیماران.

برای مثال یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در بر داشت هیدروکسی کلروکین بود بهتر از دارونما در پیشگیری از عفونت کروناویروس. این مطالعه اولین مطالعه تصادفی کنترل شده با دارونما در نظر گرفته که این "استاندارد طلا" در علم در نگاه 821 نفر در آمریکا و کانادا که قرار شده به کوروناویروس.

مطالعه دیگری بودجه توسط موسسه ملی بهداشت در بر داشت در بیمارستان بستری بیمارانی که موفق به دریافت مواد مخدر طی 48 ساعت به طور متوسط بیشتر به شدت بیمار نسبت به کسانی که دریافت نمی مخدر است.

ماه گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا کشیده دارو مجوز برای استفاده پس از تعیین آن را "بعید" موثر در درمان افراد مبتلا به Covid-19. روز بعد سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که حذف این دارو از آن مطالعه جهانی به دنبال درمان های بالقوه برای coronavirus پس از داده ها از آزمون پیشنهاد این امر نمی تواند مفید باشد.

Dr. Anthony Fauci, که ملت پیشرو بیماری های عفونی, متخصص خواسته شد در مورد مواد مخدر پیش از آن در روز.

او گفت: "قریب به اتفاق حاکم کارآزمایی های بالینی است که به نظر در اثر هیدروکسی کلروکین نشان داده اند که آن را موثر در coronavirus بیماری است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب