Homebuilders دیدن قویترین ممکن است خرید و فروش در بیش از یک دهه, اما آنها یک مشکل بزرگ

فروش خانه های تازه ساخته شده شروع به پریدن کرد به مراتب بیشتر از حد انتظار نزدیک به 13 درصد سالانه با توجه به سرشماری ایالات متحده.

پس از کاهش چشمگیری در ماه مارس به عنوان coronavirus تعطیل اقتصاد آنها نوشته شده قویترین ممکن است به سرعت پس از سال 2007 بهبود است که تعجب حتی سازندگان خود را دارند. اما مسکن شروع شد و تقریبا به عنوان قوی و سازندگان در حال تلاش برای پاسخگویی به این تقاضای جدید است.

یک گفتن نقطه در داده ها: بزرگترین فروش پرش آمد در خانه آغاز نشده است. که ناشی از تامین خانه برای فروش است که تحت ساخت و ساز به کاهش 15 ٪ در مقایسه با یک سال پیش.

“خرید و فروش خانه هنوز تحت ساخت و ساز در حال افزایش داده و محدودیت ظرفیت در صنعت ساختمان گفت:” رابرت Dietz اقتصاددان ارشد در انجمن ملی سازندگان خانه. “با توجه به نیروی کار و زمین محدودیت های homebuilders در حال حاضر تولید بیش از حد چند خانه های تک خانواری با توجه به پتانسیل تقاضا است. به عنوان تقاضای مسکن برداشت تا در هفته های اخیر سازندگان منتقل شده فروش به خانه ها هنوز در دست ساخت — 20 ٪ در سال بیش از سال افزایش برای فروش چنین.”

Homebuilders هستند ramping تا استخدام برای دیدار با بهبود تقاضا Dietz اشاره کرد و افزود 226,000 کارگران ممکن است اما آنها در حال حاضر تلاش برای پیدا کردن کارگران ماهر قبل از همه گیر رسید. زمین و قیمت مواد نیز در حال افزایش است. چوب قیمت در خصوص اخیرا مشخصی پس از سقوط به طور چشمگیری در شروع این سال است.

در حالی که فروش تازه ساخته شده خانه های تک خانواری بودند که نزدیک به 13 درصد بالاتر سالانه single-family مسکن شروع می شود در ماه مه نزدیک به 18 درصد کاهش سالانه و جواز ساخت یک شاخص ساخت و ساز در آینده شد پایین در حدود 10٪.

واضح است که قطع این است که سازندگان از انتظار نیست برای دیدن تقاضا بهبود می یابند و به سرعت به عنوان آن را انجام داد. اقامت در خانه سفارشات از Covid-19 باید تقویت در حال حاضر رو به رشد تقاضا برای خانه های حومه شهر و خریداران در حال حاضر علاقه جدید بیش از خانه های موجود.

“سریع بهبود در فروش خانه های جدید نیز ممکن است منعکس کننده تغییر در ترجیحات مصرف کنندگان با خریداران نشان نوظهور میل شدید برای پاک هرگز-زندگی در خانه — اگر چه در دراز مدت دوام این روند باقی مانده است دیده شود” گفت: Matthew Speakman یک اقتصاددان در Zillow.

برخی از بزرگترین homebuilders مانند میامی-بر اساس Lennar, آهسته هر دو خرید زمین و مسکن شروع می شود در ماه مارس تنها باید به سرعت راه اندازی مجدد در ماه آوریل است. آنها در حال حاضر در حال تولید و زیر سطح تقاضا به عنوان سازندگان هنوز به طور کامل بهبود نیافته از عظیم مسکن تصادف ناشی از بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه بیش از یک دهه پیش.

“شده است وجود دارد تولید و کسری بودجه در مسکن گفت:” استوارت میلر رئیس سابق و مدیر عامل شرکت Lennar. “ما از پناه-عرضه محدود و عرضه محدودیت به این معنی است که تمام اشکال پناهگاه در حال رفتن به رشد در بازار فعلی و احتمالا پایدار برای سال آینده یا دو.”

برخی از سوال که آیا تقاضا ادامه خواهد داد و با توجه به چالش گسترده هنوز هم در مواجهه با اقتصاد از آن هنوز هم مواج بیماری همه گیر.

“سوال کلیدی برای مسکن است و بعد از این مرتب کردن بر اساس از مقید کردن تقاضا می شود سیرچشم خواهد شد و سطح اشتغال و دستمزد reassert خود را به عنوان راننده اصلی در بازار گفت:” پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشاوره. “دیگر پویا برای مطمئن خواهد بود که هزینه های رفتار millennials آنها به عنوان کلید جمعیتی به سازمان دیده بان برای بازار مسکن در سال به آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im