تکنولوژی عرضه اولیه اوراق بهادار در حال بد mispriced به عنوان لیموناد و Agora در بازار آغاز بکار

فن آوری در حال حرکت است در پیچ و تاب سرعت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما IPO فرایند گیر کرده است در محل

توسط ELEMENTORSITE در 13 تیر 1399

فن آوری در حال حرکت است در پیچ و تاب سرعت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما IPO فرایند گیر کرده است در محل.

برای دومین هفتۀ متوالی یک شرکت با تکنولوژی بیش از دو برابر ارزش آن در بازار سهام اولین. هفته گذشته آن را چینی ابر نرم افزار توسعه دهنده Agora که رسید 150% در اولین روز معاملات در Nasdaq. و در روز پنج شنبه و بیمه-tech شرکت لیموناد پرید 139%.

تکنولوژی IPOs مدت طولانی است که برای انتقاد از یک فرایند است که اجازه می دهد بانکداران سرمایه گذاری دست underpriced سهام به پول مدیران که اغلب لذت بردن فوری و گسترده میآید قبل از سرمایه گذاران عادی قادر به شرکت. در ضمن شرکت صدور پایان می رسد تا در بالا بردن پول بسیار کمتری از آن می تواند.

بیش از چهار ماه گذشته با چهره به چهره جلسات کردن جدول IPO roadshows رفته مجازی. تیم مدیریت با کمک بانکداران در حال فروش داستان خود را بیش از زوم به جای صرف دو هفته سفر به پول هاب از نیویورک و بوستون, Baltimore و سان فرانسیسکو.

در حالی که آنها ممکن است صرفه جویی در پول در سفر آنها هنوز هم در حال ترک انبوهی از پول نقد در جدول. لیموناد به فروش 11 میلیون سهام در $29 یک قطعه در آوردن بیش از 300 میلیون دلار و به سرمایه گذاران جدید به $444 میلیون تفاوت بر اساس قیمت از $69.41. که یک معامله بزرگ برای یک شرکت است که تا به حال پول نقد و معادل وجه نقد از حدود 567 میلیون قبل از IPO.

"آنها در حال نادیده گرفتن تقاضا زمانی که آنها قیمت است. بر روی هدف" گفت: سرمایه گذاری و سرمایه داری لایحه Gurley از معیار در یک پیام به صورت متن. "این مشکل سیستماتیک است. از آنجا که سیستم خراب است."

Gurley شده است که در میان بلندترین سازمان بورس ارسال شده به همین مضمون جیر پس از Agora را IPO ابراز شگفتی "است که مالی ورزش در این سیاره مربوط به صدها میلیون دلار که در آن خوب خود را به حتی به 50 ٪ از واقعی نتیجه نهایی."

لیموناد سخنگوی کاهش یافته است به نظر و Agora نماینده نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در یک مصاحبه تصویری در هفته گذشته زیر Agora را IPO مدیر عامل تونی ژائو CNBC گفت که "roadshow خوب پیش رفت" و این که او بازخورد خوبی از 30 تا 40 های مختلف گروه های سرمایه گذار. ژائو شرکت در جلسات از چین در حالی که افسر ارشد عامل رخی Yativ پیوست از دره سیلیکون که در آن شرکت همچنین دارای یک حضور بزرگ.

"آنها ما را تشویق به حفظ تمرکز بر روی چیزهایی که در دراز مدت و گفت: آنها درک ما استراتژی" ژائو گفت.

Agora نرم افزار قدرت سیستم های ارتباطی و اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به راحتی قراردادن ویدئو و یا صدا ابزار به برنامه های کاربردی خود را. درآمد تقریبا سه برابر در سه ماهه اول به $35.6 میلیون تقاضا افزایش یافت و از مشتریان برخورد با Covid مرتبط با سنبله در ارتباطات آنلاین .

Agora حدود 350 میلیون دلار در آن IPO برای سهام که در پایان اولین روز معاملاتی بودند به ارزش بیش از $880 میلیون. سهام افزایش یافت و از آن تاریخ IPO قیمت از $20 تا $50.50 در یک روز تعطیل و پنج جلسه در $56.49.

"در یک سطح کلان شما باید مقدار زیادی از خوش بینی در مورد آینده تکنولوژی" گفت: Glenn سلیمان را یک شریک در سرمایه گذاری شرکت GGV سرمایه است که یک سرمایه گذار در Agora. "در سطح خرد این یک چالش است. شما باید بانکداران تلاش به قیمت ارائه شده و بر اساس برخی از ارزیابی معقول و منطقی چندگانه در حالی که بازار پرداخت تا برای نام جدید و رشد است."

سلیمان که به ارائه دیدگاه های خود را با متن گفت: او را در توافق با Gurley مورد نیاز برای یک "سیستم بهتر که در آن بازار می تواند قیمت تعیین شده برای عرضه اولیه اوراق بهادار در یک شیوه ای کارآمد تر." Gurley شده است تلاش برای به دست آوردن شرکت ها به دنبال Spotify در و شل در ادامه با لينک مستقيم, لیست است که اجازه می دهد سرمایه گذاران موجود به فروش سهام در بازار-پاکسازی قیمت.

لیموناد قیمت IPO خود را در $29 بعد از قبلا افزایش محدوده به 26 دلار به $28 از $23 $26. هنوز اولین قیمت ارزش این شرکت در $1.6 میلیارد دلار به زیر یک خصوصی ارزش بازار حدود 2 میلیارد دلار در سال گذشته است.

لیموناد با درآمد بیش از دو برابر در سه ماهه اول به $26.2 میلیون در بخشی به دلیل, با مصرف کنندگان گیر در این شرکت راه اندازی به طور خودکار بیمه تجربه خرید و اجازه دهید به نمایندگان شرکت نوشتن برنامه های بیمه از راه دور. لیموناد دارای هوش مصنوعی رباتها به نام AI مایا و AI جیم برای دست زدن به تماس های مشتری و ادعا می کند.

"مشتریان ما با تجربه لیموناد نیز تا حد زیادی تحت تاثیر آشفتگی به عنوان AI مایا و AI جیم چت با مشتریان در هر کجا که ممکن است بدون تحریک نگرانی در مورد اجتماعی فاصله" شرکت گفت: در دفترچه.

'عدم قطعیت همیشه به ارمغان می آورد یک تخفیف'

مت Oguz یک سرمایه گذار در لیموناد نبود درگیر با قیمت گذاری از معامله یا در roadshow هر چند او گفت: فرآیند نقل مکان کرد "بسیار سریع" و که وجود دارد بسیاری از سرمایه گذار جدید مورد علاقه. جمع آوری بیش از 300 میلیون دلار در یک زمان از اقتصادی و بحران مالی قابل توجهی feat او گفت: حتی اگر قیمت گذاری نیست در هدف.

"عدم قطعیت همیشه به ارمغان می آورد با آن تخفیف" گفت: Oguz که یک شریک در شرکت سرمایه گذاری علم است. "از یک طرف شما در حال گرفتن مقدار زیادی از پول را راست به جلو. از سوی دیگر اگر یک پاپ شبیه به این اتفاق می افتد و سپس شما ممکن است از خروج پول روی میز است."

وجود دارد بیشتر به داستان از روز اول پاپ گفت: Lise خریدار از بنیانگذاران کلاس پنجم گروه که کمک شروع یو پی اس به عنوان آنها آماده برای رفتن ، مقدار زیادی می تواند رخ دهد در متعاقب آن ماه است که می تواند سهام را به حرکت بسیار بالاتر یا پایین تر است.

در حالی که خریدار اذعان دارد که "بیش از حد بسیاری از شرکت ها را به نظر می رسد به ترک بیش از حد روی میز" او گفت: عوامل دیگری وجود دارد که به قیمت گذاری از جمله مدیریت تلاش به حساب روحیه کارکنان و خطرات بالقوه به کسب و کار.

"فقط به این دلیل که سهام ممکن است تجارت راه در کف فرار بازار ما در حال حاضر به این معنا نیست که قیمت بالا است پایدار" خریدار گفت: "در ایمیل. "به عنوان مدیریت تیم را بر عهده دارد به خود کارمند پایه آنها اغلب را انتخاب کنید به قیمت به ارزش اصول پشتیبانی به عنوان مخالف به قیمت بازار می خواهد به امروز پرداخت. یکی واقعا می تواند تنها بگویید اگر یک معامله جدی mispriced اگر آن را حفظ و باز کردن تجارت قیمت چند ماه بعد."

تماشا کنید: مستقیم لیست بیشتر 'ظریف رویکرد'tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im