فروش خانه کاهش یافته و تقریبا 18 درصد در ماه آوریل در حالی که کاهش در موجودی قیمت تحت فشار قرار دادند به یک رکورد بالا

برای فروش علامت دیده می شود در مقابل یک خانه در میامی فلوریدا.جو Raedle | گتی ایماژاقتصادی خرید اینترنتی از co

توسط ELEMENTORSITE در 1 خرداد 1399

برای فروش علامت دیده می شود در مقابل یک خانه در میامی فلوریدا.

جو Raedle | گتی ایماژ

اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus آمار بازار مسکن در ماه آوریل است.

فروش خانه های موجود کاهش 17.8% ماه به ماه و 17.2 درصد کمتر از ماه آوریل 2019 تنظیم فصلی با توجه به انجمن ملی از Realtors. قرار می دهد که سالانه سرعت در 4.33 میلیون واحد کمترین فروش سرعت از سپتامبر 2011.

این اعداد بر اساس فروش بسته نیست, امضا قرارداد به طوری که آنها نشان دهنده قراردادهای امضا شده در اواخر فوریه و مارس. آوریل افت بسته شدن یکی از بزرگترین ماه کاهش از ماه جولای سال 2010 زمانی که خریدار اعتبار مالیاتی فدرال محرک ناشی از وام مسکن وامهای بیپشتوانه سقوط منقضی شده است.

"قطعا با قفل پایین رخ می دهد از اواسط ماه مارس و با توجه به لرزش از بازار سهام در ماه فوریه که صدمه دیده در انتظار قراردادهای بنابراین در حال حاضر ما شاهد یک تقریبا 20 درصد کاهش در فروش خانه های موجود گفت:" لارنس یون اقتصاددان ارشد برای Realtors. "فعالیت آوریل خواهد بود اما آنچه که ما در حال شنیدن از Realtors است که آنها در حال گرفتن مشغول به فرمانداران در حال باز کردن اقتصاد است."

تامین خانه برای فروش کاهش یافت و 19.7 درصد در سال به 1.47 میلیون واحد برای فروش در پایان ماه آوریل است. که کمترین مارس موجودی رقم تا کنون. نه تنها فروشندگان بالقوه تصمیم به لیست خانه های خود را به عنوان ضرر و زیان کار نصب شده و اقتصاد تعطیل اما برخی از فروشندگان در حال حاضر در بازار کشیده خود را لیست.

که کاهش در موجودی قیمت تحت فشار قرار دادند به یک رکورد جدید رسید. قیمت متوسط یک خانه موجود فروخته شده در مارس افزایش 7.4 درصدی سالانه برای $286,800. که رکورد حساب نیست برای تورم است اما اسمی رکورد بالا است.

منطقه ای و فروش در شمال شرقی سقوط کرد 16.9% ماهانه و 18.2 درصد در سال است. در میانه فروش شد پایین 12% ماهانه و پایین 8.3% از یک سال پیش. در جنوب و فروش کاهش یافته است 17.9% ماهانه و 16.8 درصد در سال است. که در آن قیمت ها به بالاترین فروش کاهش یافت و بیشترین کاهش 25% ماهانه و پایین 27 ٪ از یک سال پیش.

نرخ وام مسکن نیست کمک به خریداران به عنوان آنها نه تنها شروع به پریدن کرد اما بسیار نامنظم در ماه مارس و وام را سخت تر به طور چشمگیری ناشی از کوروناویروس وام مسکن تحمل برنامه های است که اجازه می دهد تا صاحب خانه به تاخیر پرداخت. ساخته شده است که آن را حتی سخت تر برای کسانی که چند خریداران در بازار به تامین مالی آنها ممکن است مورد نیاز است.

صفحه اصلی فروش تا حد زیادی رفت و آنلاین در مارس با چند خریداران هنوز هم در بازار انجام می دهند بیشتر از خرید خود را از طریق تورهای مجازی زندگی می کنند و نمایش آن با عوامل املاک و مستغلات بیش از قرص و یا تلفن های هوشمند است. برخی از عوامل گزارش فروش به خریداران که در واقع هرگز وارد خانه.

اعداد در ماه آوریل نیز نشان داد یک روند جدید و دور از آپارتمان. فروش خانه های تک خانواده کاهش یافته است 16.9% برای ماه اما محل سکونت کاهش فروش بسیار گسترده تر 26.4%.

"این می تواند در کوتاه مدت شوک از استفاده از اتاق های مشترک یا دستگاه آسانسور در آپارتمانهای یا آن را می تواند یک روند بلند مدت از افرادی که مایل به خرید دور از شهرها و در حومه شهر" اضافه شده Yun.

سرمایه گذاران فردی یا دوم-صفحه اصلی خریداران که اغلب با استفاده از پول نقد خریداری شده 10 درصد از خانه ها در ماه آوریل از 13 درصد در ماه مارس و 16 درصد در آوریل 2019. همه-فروش نقدی اختصاص 15 درصد از معاملات را از 19 درصد در ماه مارس و 20% از یک سال پیش.

علائم در حال حاضر با اشاره به بهبود قابل توجه در مسکن. برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید یک خانه بود پایین فقط 1.5 درصد در هفته گذشته در مقایسه با هفته همان یک سال پیش با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن. فقط شش هفته پیش کسانی که برنامه های کاربردی مورد پایین 35 ٪ در سال است. نرخ وام مسکن نیز کاهش یافته است به عقب به طور چشمگیری طی چند پایین ترین سطح خود در چند هفته گذشته.

"سوال کلیدی این است که آیا فروشندگان به بازار بازگشت بنابراین خریداران باید گزینه را انتخاب کنید," گفت: دانیل هیل اقتصاددان ارشد در realtor.com. "اعتماد به نفس نظرسنجی ها نشان می دهد که بسیاری بر این باورند آن است که زمان خوبی برای فروش هفتگی ما داده ها نشان می دهد کمتر از فروشندگان با قرار دادن خانه در بازار نسبت به یک سال پیش است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب