Hizbul فرمانده کشته شده در J&K. پلیس می گویند Doda منطقه عاری از تروریست ها

Hizbul Commander Killed In J&K. Cops Say Doda District Free Of Terrorists

Hizbul مجاهدین را مسعود احمد Bhat شد آخرین بازمانده تروریست ها در دووعدا منطقه, پلیس می گویند

سرینگر:

در یک موفقیت بزرگ در anti-terror عملیات در جامو و کشمیر نیروهای امنیتی سه تروریست از جمله یک فرمانده Hizbul مجاهدین در یک برخورد در Anantnag منطقه بود ،

جدا از Hizbul مجاهدین فرمانده مسعود احمد Bhat, دو تروریست ها نیز حذف شده در این عملیات در Khulchohar منطقه جنوب کشمیر منطقه. مقامات پلیس می گویند که با مسعود مرگ کل Doda در منطقه جامو منطقه تبدیل شده است کاملا رایگان از تروریست ها به عنوان او یکی از آخرین بازمانده از تروریست ها وجود دارد.

این عملیات ها که به طور مشترک راه اندازی شده توسط ارتش, J&K پلیس و CRPF. پس از کشته شدن سه تروریست ها, ارتش گفت: یکی AK تفنگ و دو تپانچه بدست آمده از برخورد سایت.

“با امروز عملیات در Khull Chohar Anantnag توسط Anantnag پلیس همراه با محلی RR واحد است که در آن دو Lashkar-e-Taiba (اجازه) تروریست از جمله یک فرمانده منطقه و یکی Hizbul مجاهدین (HM) فرمانده مسعود در حال neutralised. Doda در منطقه جامو منطقه می شود کاملا ستیزه جویی رایگان یکی دوباره به مسعود بود که آخرین بازمانده تروریستی از Doda منطقه” J&K رئیس پلیس Dilbagh سینگ گفت.

“مسعود بود که در یک مورد تجاوز به عنف ثبت شده توسط Doda پلیس بود و در اجرا از زمان. او بعدها پیوست Hizbul مجاهدین و منتقل منطقه خود را از عمل به کشمیر,” او اضافه شده است.

جامو و کشمیر پلیس بود در روز شنبه گفت که 29 تروریستی فعال در جنوب کشمیر.

“وجود دارد یک حضور تروریستهای خارجی در رسد بالای Kokernag, مرکزی و Khrew. وجود دارد حدود 29 تروریستی فعال در جنوب کشمیر و ما را خنثی و آنها را زمانی که آنها می آیند پایین و منابع ما به ما اطلاع (درباره آنها)” بازرس کل پلیس (IGP), کشمیر, Vijay Kumar, به نقل از به نقل از خبرگزاری PTI.

افسر پلیس همچنین افزود که نیروهای امنیتی دست یافته اند یک موفقیت بزرگ توسط “پاک کردن” Hizbul Mujahidden از مرکزی منطقه پولوما منطقه و هدف این است که برای از بین بردن تروریسم از جنوب کشمیر.

هفته گذشته دولت, رئیس پلیس Dilbag سینگ ادعا کرده است که بیش 00 تروریست ها شده اند neutralised در جامو و کشمیر این سال است.

“در طول حدود پنج و نیم ماه بیش از 100 تروریست ها شده اند neutralised از آنها 50 به علاوه بودند از Hizbul مجاهدین در اطراف 20 از Lashkar-e-Taiba, 20 از جیش-e-محمد و بقیه کوچکتر از لباس مانند Al-بدر انصار Gazwatul عقبی” آقای سینگ گفت.

این DGP بود نیز گفت: نیروهای امنیتی موفق شده اند تنها به این دلیل که مردم از قلمرو اتحادیه بودند همکاری.

با ورودی از سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید