قبل و بعد: این اجاره پسند پاسیو ازنو گیاه-رویای عاشق

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بزرگ-شهر

توسط ELEMENTORSITE در 26 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بزرگ-شهر اجاره که همچنین ویژگی های فضای نادر هستند پیدا کنید. Bev ویلسون از اتاق سس و نامزد او را می دانستم که آنها خوش شانس بودند به گیر دو طبقه از یک بروکلین brownstone که همچنین شامل یک پاسیو کردن آشپزخانه. آنها عاشق فضا, اما, Bev می گوید: به نظر می رسد به طور مستقیم بر روی یک خیابان شلوغ و همچنین حیاط همسایه. "این است که انتظار می رود در این شهر و یک معامله بزرگ نیست اما ما به پایان رسید تا با استفاده از این فضا به عنوان بسیاری از آنجا که این موضوع" Bev می گوید.

پس از استفاده از پاسیو در حالی که آن را به عنوان آنها تصمیم به دنبال یک راه سریع برای اضافه کردن حریم خصوصی. آنها می دانستند که آنها می خواستند چیزی آسان به قرار دادن اما آن را نیز تا به حال به صورت آسان به پایین زندگی می کردند در اجاره بعد از همه. بنابراین Bev آمد تا با یک راه حل هوشمند: با استفاده از بامبو نرده و faux سبز برای ایجاد یک کارخانه دیوار.

Bev و او را نامزد انجام این پروژه بیش از چند روز و با استفاده از روابط فایل های فشرده به امن بامبو شمشیربازی به در حال حاضر موجود نرده های فلزی. سپس Bev تحت پوشش بامبو با پانل faux سبز در یک برگ یاسمن سبک است که او به ثمر رساند در آمازون نیز با استفاده از روابط فایل های فشرده به نگه داشتن آن در محل. اضافه کردن در راحت مبلمان و گیاهان گلدانی و شما هرگز باور این دختر کوچولو, هوای آزاد, واحه نشسته در وسط یکی از شلوغ ترین شهرهای کشور است.

"این ساده پروژه به طور کامل دگرگون شده ما پاسیو" Bev می گوید. "مسدود کردن دید از خیابان شلوغ ما فضای بسیار بی سر و صدا تر و آن را در حال حاضر احساس بسیار خصوصی است."

به علاوه او می گوید: "من شگفت زده چگونه املاک سبز داربست به نظر می رسد و آن را برگزار کرده است خیلی خوب است." جامد تایید شده برای هر کسی که به دنبال ایجاد خود را کوچک, هوای آزاد, فرار!

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب