قطره روغن 11% گسترش روز دوشنبه 25 درصد کاهش

یک کارگر آماده برای بلند کردن دریل توسط قرقره به طبقه اصلی از یک دکل حفاری در حوضه پرمین.بریتنی Sowacke | بلوم

توسط ELEMENTORSITE در 9 اردیبهشت 1399

یک کارگر آماده برای بلند کردن دریل توسط قرقره به طبقه اصلی از یک دکل حفاری در حوضه پرمین.

بریتنی Sowacke | بلومبرگ | گتی ایماژ

قیمت نفت تضعیف 11 درصد در طول شبانه تجارت گسترش روز دوشنبه نزدیک به 25% کاهش در ترس مداوم که ذخیره سازی در سراسر جهان است که به سرعت در حال پر شدن است.

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار تضعیف 11.03% یا $1.41 به تجارت در $11.37 در هر بشکه رسید در حالی که معیار بین المللی نفت خام برنت معامله 2.85% پایین تر در $19.42 در هر بشکه رسید. در روز دوشنبه کاهش یافت و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت 24.56% یا $4.16 به حل و فصل در $12.78 در هر بشکه رسید. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت کاهش یافت 6.76% به حل و فصل در $19.99. هر قرارداد در حال آمدن است خاموش هشتمین هفته از ضرر و زیان در نه هفته است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس پاک کرده است تا آنجا که یک سوم از تقاضای جهانی برای نفت با توجه به برخی از تخمین می زند که فرستاده قیمت غلت به پایین ترین سطح خود ،

"ژوئن قرارداد در حال سقوط است با توجه به این واقعیت تقاضا بودن سطح و زیر سطح تولید کنونی و محدود سازی گزینه" رید موریسون PwC نفت و گاز مشورتی رهبر گفت: CNBC. "Choppiness در بازار خواهد شد قابل توجهی به اقتصاد مقابله با مستندات و به حالت عادی بازگشت," او اضافه شده است.

قیمت نیز تحت فشار روز دوشنبه پس از ایالات متحده و صندوق نفت که در معاملات تحت تیک تیک 'USO' و محبوب با سرمایه گذاران خرده فروشی گفت: این امر از فروش آن قرارداد برای تحویل در ماه ژوئن آغاز و تا روز دوشنبه به نفع دراز مدت قرارداد.

"حرکت [توسط USO] است به رسمیت شناختن تلخ چشم انداز ما در بخش نفت در ماه های مه و ژوئن گفت:" Cailin توس جهانی اقتصاد در واحد اطلاعات اقتصادی.

به عنوان تقاضا قطره بیشتر و بیشتر تولید کنندگان اعلام کرده اند تولید کاهش است. اما برخی بر این باورند آن را نمی خواهد به اندازه کافی سریع برای مبارزه با بی سابقه سقوط در تقاضا از این بیماری همه گیر.

پیشتر در ماه آوریل اوپک و نفت متحدان توافق به رکورد تولید برش است که به 9.7 میلیون بشکه در روز در بازار آغاز جمعه در حالی که شورون و اکسون در میان مستقر در ایالات متحده که شرکت های کوچک پشت عملیات.

اما طوفان یا گرداب شدید توس اشاره کرد که حتی به عنوان قیمت های نفت خام کاهش یافته است ایالات متحده تولید نفت برگزار شد در سطح رکورد در سه ماهه اول سال 2020 "پر کردن تقریبا در دسترس همه ظرفیت ذخیره سازی."

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت و نفت برنت هم در سرعت خود را برای چهارمین ماه متوالی از ضرر و زیان برای اولین بار پس از 2017.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب