در اینجا چگونه به بسته کتاب های خود را به درستی برای یک حرکت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اگر وجود

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر وجود دارد هر چیزی دوستان من آموخته اند که از کمک به من حرکت می کند آن است که من یک مقدار زیادی از کتاب ها. آنها را آماده به حرکت در حدود 30 کتاب جعبه—و من می آیند آمادگی برای بازپرداخت آنها را با تمام پیتزا برای کار سخت است. اگر چه کتاب ممکن است درد به حرکت آنها نسبتا ساده بسته بندی ، در اینجا حرکت حرفه ای به اشتراک گذاری خود را بالا پنج نکته برای درستی بسته بندی کتاب.

استفاده از بهترین ممکن است جعبه

اریک ولش آموزش مدیر غول مهربان محرک و راشل لیون مدیر بازاریابی در المپیا در حال حرکت هر دو توافق دارند که بهترین کتاب جعبه کوچک یک و یک 1.5 فوت مکعب جعبه به طور دقیق و یا کوچکتر است. جعبه بزرگتر از آن است (لیون دیده است مردم با استفاده از بزرگ پلاستیکی totes به حرکت کتاب) نیست به معنای نگه داشتن وزن و یا شکستن و باز در پایین و یا از هر کس آسانسور آن است.

باور کنید یا نکنید بسته و آنها را مانند آنها در قفسه

هنگامی که شما اندازه مناسب جعبه, شما می خواهید مطمئن شوید که کتاب خود را در حال رفتن در راه حق.

"یکی از رایج ترین روش ها برای بسته کتاب به عنوان اگر آنها در قفسه ایستاده" ولش می گوید. "اما این راه اشتباه به بسته کتاب."

شما می خواهید برای ذخیره کردن کتاب رو تخت و ساخت آنها را در ستون. لیون می گوید: برای شروع خود را با بزرگتر کتاب در پایین و بالا رفتن از وجود دارد. مطمئن شوید که شما بسته به اتصال به اتصال به طوری که برآمدگی حمایت از یکدیگر. به عنوان شما در حال انباشته کتاب به یاد داشته باشید که این لایه ها می تواند با هم همپوشانی دارند به عنوان طولانی به عنوان آنها سطح. این کتاب می تواند خم شدن و شکستن.

با استفاده از نرم کتابهای برای پر کردن فضاهای خالی اما قرار نیست هر کتاب برآمدگی در یک زاویه. آن را سازش یکپارچگی ستون فقرات و صفحات کتاب می تواند سقوط. بسته سمت راست به لبه بالا (ترک فقط به اندازه کافی فضا برای جعبه را ببندید) و بسته به کل جعبه—معنی ترک نمی هر گونه فضای خالی اگر شما می توانید آن را کمک کند.

پر کردن آن لکه های خالی

به ناچار شما در حال رفتن به برخی از فضای اضافی در کتاب خود جعبه به عنوان شما در نزدیکی پایان از قفسه های خود را و سمت چپ با تمام عجیب و غریب, بی دست و پا کتاب اندازه. مطمئن شوید که شما در حال پر کردن تمام است که فضای خالی با چیزی ،

"می توان آن را دشوار است زمانی که شما در رسیدن به بالای جعبه برای پیدا کردن که مناسب کتاب است که متناسب با آخرین فضای موجود" ولش می گوید. "گاهی اوقات بهترین کاری برای انجام این است که سفید بسته بندی کاغذ و بحران آن را به توپ های کوچک و قرار دادن آن در بالای کتاب است. به این ترتیب زمانی که شما نزدیک فلپ آن را هنوز هم احساس می کند مانند آن را به بالا."

شما همچنین باید مسائل بسته بندی کاغذ را به گوشه از جعبه و یا بین ستون ها. اگر شما از بسته بندی خود را با استفاده از چیزی نرم و قابل انعطاف را به این فضای اضافی بنابراین شما لازم نیست به صرف پول بر روی کاغذ. من استفاده می شود قدیمی, تی شرت, توپ نخ و پرتاب پتو.

مراقبت بیشتری از شکننده کتاب

پیر و آسیب دیده و یا گران قیمت کتاب باید بسته بندی شده با مراقبت بیشتری. لیون نشان می دهد بسته بندی آنها را به صورت جداگانه در بسته بندی کاغذ برای حفاظت از, به خصوص اگر شما در حال برنامه ریزی در قرار دادن آنها را در ذخیره سازی. به ویژه برای کتاب های قدیمی, استفاده از acid-free paper بنابراین پوشش نمی آسیب دیده. شما حتی می توانید خط یک جعبه در پایین با یک لایه از مچاله کردن کاغذ بسته بندی برای اطمینان از پوشش نمی knicked یا خم شده است.

وقتی که می آید به آب بندی کتاب خود را در جعبه دریا رفتن نیست. آنها قوی تر از شما فکر می کنم و به احتمال زیاد نیاز کمتر به نوار از شما می خواهم حدس می زنم بیش از حد. برای پایین جعبه با استفاده از سه تکه: یکی به مهر و موم درز پایین وسط و یکی در هر دو طرف به مهر و موم دو در معرض لبه. مطمئن شوید که نوار می رود در مورد نیمه راه تا جعبه وجود دارد حمایت اضافی. در بالای جعبه, شما فقط نیاز به دو قطعه است. یک مهر و موم وسط درز و از سوی دیگر باید عبور آن را به نگه داشتن آن امن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن