Sushant Rajput مرگ باعث سیاست در ایالت بیهار در دولت به دادگاه می رود

FIR ظ توسط Sushant Singh Rajput پدر نام Rhea Chakraborty و بستگان او.پتنا: این Nitish کومار دولت در بیهار -- م

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399
Sushant Rajput Death Triggers Politics In Bihar, Government Goes To Court

FIR ظ توسط Sushant Singh Rajput پدر نام Rhea Chakraborty و بستگان او.

پتنا:

این Nitish کومار دولت در بیهار -- مبارزه با ادعاهای بی تفاوتی در این مورد مربوط به مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput -- تصمیم گرفته است برای حمایت از خانواده داغدیده در دادگاه. دولت گفت: این امر یک فایل اخطار در دیوان عالی کشور مسدود کردن بازیگر, دوست, Rhea Chakraborty تلاش برای انتقال پرونده او به بمبئی.

آقای چاکرابورتی مواجه شده است اتهامات تقلب و abetment و یک مورد ثبت شده است در برابر او در پتنا پس از شکایت از خانواده است. Sushant Singh Rajput پدر در حال حاضر ثبت یک نکته در دادگاه بالا. بیهار دولت خواهد بود ارائه شده توسط مشاور ارشد Mukul Rohatgi بود که دولت مرکزی را بالا وکیل.

بیهار دولت حرکت در آمد و پس از رهبران اپوزیسیون مانند Rashtriya Janata Dal را Tejashwi Yadav و متحدان مانند Chirag Paswan از Lok Janashakti حزب متهم آن را از کمک به Sushant Singh Rajput خانواده.

این موضوع نیز تا به حال یک طنین انداز در میان افراد جوان به ویژه کسانی که از Rajput کاست.

34 سال دیده می شود به عنوان یکی از آینده و امیدوار کننده بازیگران بالیوود مرده پیدا شد در بمبئی خانه در ژوئن 14. پلیس گفت که یک مورد از خودکشی. این مورد در حال بررسي است هر دو توسط ماهاراشترا و بیهار پلیس هر چند ماهاراشترا مقامات رد درخواست برای توزیع آن به دفتر مرکزی بررسی است.

که نظر seconded توسط دیوان عالی کشور که در پاسخ به یک درخواست گفت: "اجازه دهید پلیس کار خود را انجام دهید".

40 روز مورد باعث شده است که امواج سیاسی به عنوان بیهار رهبران را نمی شود با مهربانی به ماهاراشترا امتناع. این RJD است یک متحد کنگره است که در بخشی از حکم داد در ماهاراشترا.
این RJD روشن ساخته است که می خواهد یک نوبت به رسیدگی به مرگ است.

"ما احترام سوگوار خانواده حرکت از محل سکونت FIR در پتنا.اما ما هیچ ایمان در بیهار پلیس است که شناخته شده برای آن نادانی و تلاش برای حل ساده ترین موارد" Tejashwi Yadav به نقل از به نقل از خبرگزاری پرس تراست هند.

"رئیس وزیر بیهار را انجام دهد بهتر است به صحبت می کنند به او ماهاراشترا آمریکا و تحت فشار قرار دادن او برای یک نوبت به درخواست," او اضافه شده است.

Chirag Paswan حتی به نام ماهاراشترا وزیر Udhav Thackrey برای تحت تاثیر قرار دادن بر او به دست بیش از این مورد به CBI.

در محافظت بیانیه JD(U) سخنگوی راجیو Ranjan پراساد گفت: این حق ماهاراشترا دولت به دست بیش از این مورد به CBI یا نه. اما این واقعیت باقی می ماند که 40 روز از بررسی توسط پلیس بمبئی منجر شده بود هیچ جا همین دلیل سوگوار خانواده تسلیم FIR در Patna, PTI به نقل از او عنوان کرد و گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب