در اینجا پنج نمودار نشان دادن اقتصادی آمریکا روند میان coronavirus همه گیر

به عنوان متحده نگاهی متفاوت به روش re-باز و بسته شدن برخی از بخش هایی از اقتصاد همچنان به بهبود از شروع این بی

توسط ELEMENTORSITE در 23 تیر 1399

به عنوان متحده نگاهی متفاوت به روش re-باز و بسته شدن برخی از بخش هایی از اقتصاد همچنان به بهبود از شروع این بیماری همه گیر در حالی که دیگران همچنان به مبارزه. برخی از ایالات آمریکا برقرار ماسک حکم و اقدامات دیگر مانند بسته شدن داخل نوار خدمات در راستای افزایش coronavirus موارد است.

این پنج نمودار نشان دادن روند در صنایع مهم است که کمک به پیگیری بازگشایی پیشرفت در ایالات متحده آمریکا

جهت درخواست

داده ها از اپل ابزار ناوبری, نقشه جدید نشان می دهد شیب برای پیاده روی و رانندگی می باشد. هفته گذشته در مقایسه با راه رفتن و رانندگی کاهش یافته است در قدم اهسته از تابستان بالا هر دو هنوز هم درخواست بالاتر از قبل از همه گیر سطوح. مسیرهای حمل و نقل مانده است تقریبا همان است که هفته گذشته در کمتر از قبل همه گیر سطوح. این افت در پیاده روی و رانندگی می تواند منعکس کننده اخیر سنبله در مثبت coronavirus موارد که ممکن است بی درنگ کمتر نیاز به رفتن به مکان های. از سوی دیگر همانطور که بیشتر شهرها و ایالات متحده تامل بیشتر دوباره باز و امکان بازگشت به کار اقدامات این اعداد می تواند در هفته های آینده.

رستوران رزرو

جدید هفتگی شماره از رستوران رزرو برنامه OpenTable است که بیش از 60 درصد کمتر از سال گذشته هر چند هنوز هم بالاتر از 0% رزرو سطح دیده می شود از اواسط ماه مارس تا ماه مه. کاهش تعداد رزرو در مقایسه با هفته گذشته است و به احتمال زیاد یک اثر از افزایش موارد که منجر به اقدامات محدود کننده از جمله بسته شدن و یا کاهش نوار ظرفیت در برخی از مناطق از جمله بخش هایی از میشیگان که در داخل نوار خدمات بسته شد. به نظر می رسد که این اقدامات محدود کننده قرار داده شده است در محل با افزایش موارد ادامه روند رو به بالا در رزرو تبدیل شده است کمتر است.

اشغال هتل

نرخ اشغال را آغاز کرده اند به غرفه پس از هفته ها از جهش قابل توجه با وجود تعطیلات آخر هفته. اشغال پایین است 30 درصد در مقایسه با یک مقایسه هفته در سال 2019 به طور متوسط به روزانه نرخ هتل ها پایین است 20 درصد با توجه به جهانی مهمان نوازی شرکت تحقیقاتی خ داده است. در خط با هفته گذشته, Norfolk/Virginia Beach, Virginia, بود, بالا, بازار سفر و در این هفته تنها بزرگ بازار سفر به کرک بیش از 60 درصد اشغال. بوستون و اورلاندو, ذکر شده در میان پایین ترین سطح اشغال هر دو تا به حال زیر 30 درصد سطح اشغال.

مسافرت هوایی

تعداد مسافران سفر از طریق فرودگاه بازرسی همچنان زیر 70 درصد از سال گذشته با توجه به داده ها از اداره امنیت حمل و نقل. نزدیک شدن به -70% علامت است که بیشترین تعداد مسافران این صنعت رسیده است و پس از همه گیر شروع به تکان دادن تا این صنعت است. سفر هوایی صنعت شده است یک منطقه توجه برای کارشناسان بهداشت و نگران مسافران به عنوان گزارش از نزدیک به ظرفیت هواپیما را افزایش coronavirus نگرانی که می تواند در حالی که در هوا.

خرید خانه

برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه های تک خانواده در حالی که از ماه ژوئن اوج باقی می ماند بیش از 15 درصد بالاتر از سال گذشته با توجه به داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن. برنامه های کاربردی وام مسکن افزایش 2.2% از یک هفته زودتر از جمله تنظیم برای چهارم جولای با توجه به MBA. MBA نیز گزارش داد که میانگین خرید وام اندازه افزایش به $365,700 با وام گیرندگان داشتن عرضه محدود از خانه ها و قیمت های بالاتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب