"مجلس از 'قلمه' به صورت nth زمان" طعنه BJP در میان راهول گاندی Barbs

بی جی پی را به سخن گفتن شد و در آشکار پاسخ به کنگره متهم آنها را از stonewalling مخالف است. (فایل)برجستهحاکم B

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399
'Relaunch Of 'Scion' For nth Time,' Taunts BJP Amid Rahul Gandhi's Barbs

بی جی پی را به سخن گفتن شد و در آشکار پاسخ به کنگره متهم آنها را از stonewalling مخالف است. (فایل)

برجسته

  • حاکم BJP تمسخر کنگره رهبر راهول گاندی در یک سری از توییت
  • "یک رد سلسله برابر نیست به کل اپوزیسیون" JP Nadda گفت:
  • "یک سلسله منافع نیست و هند منافع," او اضافه شده
دهلی نو:

حکم BJP امروز تمسخر کنگره رهبر راهول گاندی در یک سری از توییت در پاسخ به او و حزب او روزانه حملات مربوط به چین در بحران است. "یک dynast پرتاب بداخلاقی و درباریان فروختن جعلی روایت" BJP جمهور JP Nadda توییتی در آشکار پاسخ به این کنگره را متهم به حزب حاکم از stonewalling مخالفان.

"امروز ملت ایران و حمایت از نیروهای مسلح ما. این زمان برای وحدت و همبستگی. مجلس از 'قلمه' برای nth زمان می توانید صبر کنید گفت:" BJP رئیس قبل از empting راهول گاندی حمله روز صبح خود را در پست در توییتر.

او گفته است که به دلیل "misadventures از یک سلسله" هزاران کیلومتر مربع را از دست داده بودند. "Siachen یخچال بود تقریبا از بین رفته اند. و خیلی بیشتر. جای تعجب نیست که هند آنها را رد کرد."

"یک رد و خارج سلسله برابر است با کل مخالف است. یک سلسله منافع نیست و هند منافع" آقای Nadda گفت.

"یک " سلطنتی' سلسله و خود را وفادار' درباریان را همانند توهم اپوزیسیون بودن در مورد یک سلسله. یک dynast پرتاب بداخلاقی و درباریان دوره گردی است که روایت جعلی. آخرین یکی مربوط به مخالفت با سوال از دولت است," او نوشت.

دیروز کنگره تا به حال تعجب که آیا پرسیدن سوال شد "ضد ملی" با اشاره به بی جی پی پاسخ به راهول گاندی توییتهایی.

"درخواست سوالات در مورد بی باک چینی های محیطی و چگونه چینی تجاوز بر خاک ما در حال حاضر ضد ملی و یا گمراه کننده کشور؟" کنگره سخنگوی Randeep Surjewala گفت.

آقای Nadda retorted که "یک خانواده" یک استثنا بود که رهبران اپوزیسیون "به طور کامل پشتیبانی مرکز" در همه نشست به دعوت نارندرا نخست وزیر پس از Galwan دره برخورد با چین است.

"این است که مخالفان را به سوال بپرسید. این همه نشست دیدم سالم از مشورت با چند رهبران مخالف خود ارزشمند ورودی. آنها نیز به طور کامل پشتیبانی مرکز در تعیین راه پیش رو است. یک خانواده یک استثنا بود. هر حدس بزند که" خواسته BJP رئیس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن