گورگان دادگاه احضار Alibaba جک ما در سابق کارمند شکایت: گزارش

یک گورگان دادگاه احضار شرکت چینی Alibaba و موسس آن Jack Ma.یک گورگان دادگاه احضار شرکت چینی Alibaba و موسس آن

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399
Alibaba, Jack Ma Summoned By Gurgaon Court On Ex-Employee's Complaint: Report

یک گورگان دادگاه احضار شرکت چینی Alibaba و موسس آن Jack Ma.

یک گورگان دادگاه احضار شرکت چینی Alibaba و موسس آن جک ما در یک مورد ثبت شده توسط یک کارمند سابق که مدعی او به اشتباه اخراج پس از اعتراض به آنچه که او را دیدم به عنوان سانسور و خبر جعلی در شرکت نرم افزار اسناد دیده می شود توسط رویترز نشان داد.

مورد هفته پس از هند اشاره کرد نگرانی های امنیتی در بانینگ Alibaba UC اخبار, UC Browser و 57 دیگر برنامه های چینی پس از یک برخورد بین دو کشور نیروهای خود را در مرز.

پس از ممنوعیت هند به دنبال نوشته پاسخ از همه تحت تاثیر شرکت های از جمله اینکه آیا آنها سانسور محتوا و یا عمل برای هر دولت خارجی.

در دادگاه براده به تاریخ جولای 20 و قبلا گزارش نشده است کارمند سابق Alibaba UC Web, Pushpandra سینگ Parmar, مدعی این شرکت استفاده می شود به سانسور مطالب دیده می شود به عنوان تفسیر به چین و برنامه های خود را UC مرورگر UC اخبار نمایش اخبار نادرست "به علت اجتماعی و سیاسی".

مدنی قاضی سونیا Sheokand از یک دادگاه منطقه ای در Gurugram صادر کرده است احضار Alibaba, جک های کارشناسی ارشد و حدود یک دوجین از افراد و یا شرکت واحد درخواست آنها را به نظر می رسد در دادگاه و یا از طریق یک وکیل در جولای 29, اسناد دادگاه نشان داد.

قاضی نیز در پی نوشته شده پاسخ از شرکت و مدیران اجرایی آن ظرف مدت 30 روز با توجه به احضار.

UC هند در بیانیه ای گفت: آن را به حال شده است "تزلزل در تعهد خود را به بازار هند و رفاه آن کارکنان محلی و سیاست های خود را در انطباق با قوانین محلی است. ما قادر به اظهار نظر در جریان دادخواهی".

Alibaba نمایندگان پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر از شرکت چینی و یا از طرف Jack Ma.

آقای Parmar که مشغول به کار به عنوان یک مدیر دانشیار در دانشگاه UC Web در Gurugram تا اکتبر سال 2017 است و به دنبال تومان 2 کرور (حدود.) خسارت مراجعه کننده سلامت نمایش داده شد خود را به وکیل Atul Ahlawat که کاهش یافته است به نظر گفت: این موضوع بود زیر judice.

دادگاه مورد آخرین مانع برای راهنمایی در هند دولت هند برنامه بان کی مون پس از آن UC Web آغاز شده تخمگذار کردن برخی از کارکنان در هند.

قبل از برنامه های ممنوع شد, این مرورگر UC دریافت شده بود حداقل 689 میلیون بار در هند در حالی که UC اخبار به حال 79.8 میلیون محبوبیت بسیاری در طول سال 2017 و 2018 داده ها از تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج نشان داد.

اتهامات در دادگاه

هند گفته است که ممنوع 59 برنامه های پس از آن را دریافت "معتبر ورودی" که از جمله برنامه های تهدیدی برای هند حاکمیت.

این وزیر گفت که تصمیم گرفته شد برای حفاظت از شهروندان داده و نظم عمومی.

در بیش از 200 صفحه از دادگاه براده بررسی سلامت کارکنان سابق آقای Parmar شامل بریده از برخی از پست ها به نمایش در UC اخبار برنامه است که به او گفته شد نادرست است.

یک پست از سال 2017 شد با عنوان in Hindi: "از 2000 روپیه اشاره به ممنوع شود از نیمه شب است". دیگر تیتر یک 2018 پست گفت: "فقط در حال حاضر: جنگ بین هند و پاکستان" و شامل شرح شلیک سراسر مناقشه مرزی بین کشورها است.

رویترز نمی تواند به طور مستقل بررسی صحت این ادعا در دادگاه تشکیل پرونده. هند نمی ممنوعیت آن از 2000 روپیه ارز توجه داشته باشید و بدون جنگ رخ داده بین هند و پاکستان در سال 2018 است.

طرح دعوی در دادگاه همچنین شامل یک "حساس لیست کلمات" با کلمات کلیدی زبان هندی و انگلیسی مانند "هند-چین مرز" و "چین و هند جنگ" که دادگاه تشکیل پرونده مدعی بودند UC Web به سانسور مطالب در سیستم عامل خود را در هند است.

"به منظور کنترل هر گونه اخبار مربوط به مطالب منتشر می شود در برابر چین شد به صورت خودکار/دستی رد ممیزی سیستم تکامل یافته برای این منظور" تشکیل پرونده گفت.

به سفارت چین در دهلی نو و چین وزارت امور خارجه در پکن و همچنین هند از آن وزارت در دهلی نو نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب