"من عشق نامه": Ashok Gehlot, توبیخ می گوید: بحث فرماندار با PM

برجستهAshok Gehlot خطاب به نخست وزیر برای بار دوم راجستان فرماندار را رد کرده است درخواست خود را برای شروع جلس

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399
Rajasthan: 'Got Love Letter': Ashok Gehlot, Snubbed, Says Discussed Governor With PM

برجسته

  • Ashok Gehlot خطاب به نخست وزیر برای بار دوم
  • راجستان فرماندار را رد کرده است درخواست خود را برای شروع جلسه مجلس
  • Kalraj Mishra را رد کرده بود اولین تماس برای جلسه مجلس در هفته گذشته
دهلی نو:

راجستان وزیر Ashok Gehlot, stonewalled در attepts به راه اندازی مجدد جلسه مجلس گفت که او صحبت کرده است به نارندرا نخست وزیر دوباره در مورد فرماندار Kalraj Mishra "رفتار". آقای میشرا که رد دولت پیشنهاد اول برای شروع جلسه مجلس بازگشت دومین پیشنهاد این صبح نشان می دهد در سه هفته تعویق به دلیل شیوع کروناویروس. به نقل از رسانه های مقاله آقای Gehlot گفت: این اولین بار بود که در 70 سال است که چنین چیزی اتفاق افتاده است.

"صحبت به بعد از ظهر دیروز بیش فرماندار رفتار" آقای Gehlot امروز به خبرنگاران گفت. "فرماندار بار دیگر ما فرستاده شش-صفحه نامه عشق," او گفت:.

فرمانداران گفت: ملزم به تصویب هنگامی که یک دولت منتخب خواستار یک جلسه مجلس.

"PD Acharya دارای یک مقاله نوشته شده که در آن گفته شده است که این اولین بار است که در 70 سال که فرماندار حاضر به تماس با مجمع جلسه" آقای Gehlot اضافه شده است.

آقای Mishra را رد کرده بود اولین تماس برای یک جلسه مجلس در هفته گذشته با استناد به شش دلیل که شامل عدم وجود یک تاریخ و دستور کار جلسه. دلایل ذکر شده نیز ذکر شده است که این موضوع از شورش آقای Gehlot سابق معاون Sachin خلبان و MLAs حمایت از او بود در حال حاضر در دادگاه که منجر کنگره به برداشت آن دادخواست در دیوان عالی کشور است.

آقای Gehlot دوم پیشنهاد -- ارسال شده در یکشنبه -- ذکر شده در جولای 31 به تاریخ. دستور کار بود بحث در شیوع کروناویروس و اقتصاد است.

در این زمان فرماندار بازگشت پیشنهاد سوال که آیا MLAs می تواند با توجه به سه هفته اطلاع به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فرماندار همچنین پرسید که آیا وزیر می خواهد برای آوردن اعتماد رای دادن.

"آیا شما می خواهید را به یک اعتماد به نفس حرکت ؟ به عنوان آن است که در این پیشنهاد اما در شما (آقای Gehlot) در حال ساخت اظهارات که شما می خواهید را به یک اعتماد به نفس حرکت" آقای Mishra گزارش خواسته آقای Gehlot.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن