حمله افراد مسلح پاکستان بورس, چهار کشته: پلیس

پلیس امن منطقه اطراف بدن در خارج از پاکستان بورس ساختمان بعد از یک گروه از افراد مسلح با حمله به ساختمان در کر

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399

پلیس امن منطقه اطراف بدن در خارج از پاکستان بورس ساختمان بعد از یک گروه از افراد مسلح با حمله به ساختمان در کراچی در روز 29 ژوئن سال 2020 است. - یک گروه از افراد مسلح با حمله به پاکستان بورس در کراچی در ژوئن 29, به گفته پلیس و مقامات از طبقه تجاری.

آصف حسن/خبرگزاری گتی ایماژ

چهار مرد مسلح با حمله به پاکستان بورس ساختمان در شهر کراچی در روز دوشنبه اما نیروهای امنیتی به زودی کشته شدن همه آنها را به قتل رسانده اند.

دو نفر دیگر نیز کشته شدند ارتش گفت.

افراد مسلح با حمله به ساختمان است که در بالا و امنیت منطقه نیز خانه سر دفاتر بسیاری از بانک های خصوصی با نارنجک و اسلحه, پلیس کراچی رئیس Ghulam Nabi ممان و گفتگو کرد.

"چهار حمله کشته شده اند, آنها آمده بود در نقره ای کرولا ماشین" Memon گفت.

وجود دارد هیچ ادعای فوری مسئولیت. پاکستان شده است گرفتار شبه نظامی اسلامگرا خشونت اما حملات تبدیل شده اند کمتر در سال های اخیر است.

افراد مسلح در ابتدا پرتاب نارنجک و سپس باز آتش در پست های امنیتی در خارج از ساختمان. چهار کشته شدند که نیروهای امنیتی ارسال شده وجود دارد پاسخ داد.

"این وضعیت هنوز هم اتفاق می افتند و مدیریت با کمک نیروهای امنیتی است مدیریت امنیت و کنترل وضعیت" پاکستان بورس (PSX) گفت: در توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب