"سراب سرقفلی": هند در پاکستان برنامه ریزی برای بازگشایی Kartarpur میان COVID-19

4.5 متر-طول راهرو متصل دیره بابا ناناک حرم با Darbar صاحب در Kartarpurدهلی نو: هند به پرسش های مطرح شده در یک

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399
'Mirage Of Goodwill': India On Pak Plan To Reopen Kartarpur Amid COVID-19

4.5 متر-طول راهرو متصل دیره بابا ناناک حرم با Darbar صاحب در Kartarpur

دهلی نو:

هند به پرسش های مطرح شده در یک پیشنهاد از پاکستان به بازگشایی مرزی جنبش به معروف سیک سایت زیارت در Kartarpur مردم مستقیم با آگاهی از این موضوع گفت: NDTV.

"عبور از مرز سفر بوده است به طور موقت معلق به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری و مهار گسترش coronavirus. بیشتر مشاهده می شود در مشورت با مقامات بهداشتی و سایر ذینفعان نگران" یک منبع دولتی گفت: درخواست نمی شود شناخته شده است.

منابع گفت: پاکستان تلاش کرده است به "ایجاد یک سراب سرقفلی" پیشنهاد برای از سرگیری Kartarpur زیارت از 29 ژوئن با یک اطلاعیه کوتاه از دو روز.

اما موافقتنامه دو جانبه را فراهم می کند برای سفر اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط هند با پاکستان حداقل هفت روز قبل از تاریخ سفر آنها گفت. راه طبیعی برای باز کردن مراحل ثبت نام به خوبی در پیشبرد.

علاوه بر این پاکستان ساخته شده است یک انتقادی پل در سمت خود در سراسر دشتهای سیلابی از راوی رودخانه با وجود داشتن به آن متعهد در موافقتنامه دو جانبه منابع گفت.

این امر نیز نیاز به دیده می شود که آیا زائر جنبش امکان پذیر است و امن از طریق راهرو در طول موسمی منابع گفت. در سال 2013 زمانی که این منطقه آب گرفتگی شد, آن را تا به حال باعث آسیب بزرگی به مردم در پنجاب Gurdaspur.

4.5 متر-طول راهرو متصل دیره بابا ناناک حرم در پنجاب Gurdaspur با Darbar صاحب در Kartarpur یک شهر کوچک در حدود 4 کیلومتر از مرز بین المللی واقع در نارووال منطقه از استان پنجاب پاکستان. این محل که در آن بنیانگذار آیین سیک گورو ناناک اعتقاد بر این است که صرف 18 سال گذشته از زندگی خود را.

پاکستان در ماه ژوئیه سال گذشته موافقت کرد در اصل برای ساخت یک پل بر روی خط صفر از Kartarpur راهرو به ارائه تمام-نقاط اتصال. هند در حال شروع کار بر روی یک پل بر روی خط صفر; پاکستان به حال اصرار بر احداث جاده که هند معتقد است که عمل به عنوان یک مانع هدایت بیشتر floodwater نسبت به هند است.

نخست وزیر نارندرا افتتاح Kartarpur راهرو در 9 نوامبر سال گذشته زمانی که در همان روز اولین دسته از زائران سیک چپ برای حرم گورو ناناک در پاکستان است.